OMV / ОМВ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

OMV / ОМВ България ЕООД

Здравейте, до преди 6 месеца и аз работех на ОМВ в град Русе на бензино колконките об6то жзето условията за работа са на средно ниво заплатата под жсякаква критика (давам факти) заплатата е 370 лв., дават се бонуси на всеки 3 месеца за дадена стока като цел примерно 5л. двигателно масло на ден ако ги изпълниш добре, ако ли не разказват ти фамилията пишат се по 0.20 ст. на литър за работника а савсем друго е ако си ги видиш реално а не само на листче, както спомена колежката караш нощни смени примерно по 10 на месец пишет ти ги на фиша по 2 лв. допалнително фактически към тези 370 лв. трябва да се добавят още 20 лв. но уви. Хората вземат по коледа по нова година премий добавки бонуси и тн. миналата година на нас ни дадоха по една чаша КОКА-КОЛА от олипийските игри през 2006-та година а спрямо отношение клиент-обслужващ персонал там вече всичко си зависи от отнушението и държанието! това е от мене, на мен лично работата ми харесваше но не и начина на оправление и заплащане ! Успех на всички кандидати и настоящи служители! Извинете ме ако имаправописни грежки но пиша в движение.

ДО ИВЛИНА!!
Уважаема госпожице или госпожо , аз идвам в OMV като негов клиент(на OMV), а не заради вас или който и да е друг от персонала. Мисля си, че вие не трябва да сте там, щом не ви изнася, а не ние клиентите.
И въобще не ме интересува, защо се било стигало дотам, но мога да ви уверя, че като сериозен човек никога не бих допуснал някой да ме окраде по този нагъл начин описан в вашия по- предишен постинг. Не всички хора са наивници и някой от тях могат да си търсят и защитават правата, не се заблуждавайте.
Най-добре си сменете работното място, но дали на новото ще ви очаква успешна кариера...не знам.
Успех.

работя като барман в омв.заплащането е под всякаква критика.супер изисквания и пари никакви.не ни дават по едно кафе.ас работя само нощтни смени а не ни се заплаща повече.ако не беше тази криза досега да съм напуснала.това е последното място в което искам да работя.

ама всички сте много зле...
тоя не бил съгласен..ама кой го пита?Аз обяснявам защо се стига до там той ми казва че мнението било малоумно?
Докато има клиенти които крадат ще се правят такива неща,ако не му изнася да не идва в ОМВ още по-добре за нас!!!Никой не караме на сила да идва...
прав е пича от Шумен,че 90% от клиентите сте супер дезориантирани и дори не знаете за какво идвате на бензиностанцията...
"ама защо не продавате Карелия" и защо не продаваме наливен алкохол са въпросите които се задават около 30-40 пъти на ден,ами че аз от къде да знам... това е бензиностанция-не кръчма!
Облслужването било лошо и т.н. ,а на другия ден пак ми цъфват...защо???

До г-ца Наталия- Искам да Ви кажа, че наистина е от значение как се пише- граматически правилно.Та Вие Наталия, ако ви бяха взели на работа с тия правописни и то груби грешки, как ще напишете правилно една фактура? На ден се издават доста фактури на клиенти- една грешка при изсписването и фактурата е невалидна. После и съответния клиент такава  обида ще ти завърти , че ще се чудиш на кой свят си.Така че , колкото и други качества да притежаващ, образоваността е много важна за една касиерка.Намери си някаква друга работа , която не изисква правилен правопис и правоговор. успех ти желая.

Това,че служителите са недоволни и обслужват лошо се дължи на Дилъра, неговият проблем пък е от регионалният, а на регионалният от по-висшестоящият. Изводът е ,че проблемът е в централата на ОМВ.Там са се наместили некадърници избиващи си комплексите.

Днес имаше обява че търсят касиерки  в OMV гр.Варна ЖП.Гара. Още сутринта отидох дадох си автобиографията питаха ме дали съмичка съм я писала и аз отговорих да  и жената ми каза че не ставам за тази работа тай като била много отговорна пак аз съм направила правописна грешка вместо Образование съм написала Образувание.В първият момент ми стана ужасно гадно как може да преценяват така нито разбра какво съм работила  нито каква личност съм ,но сега вече ми е смешно и се радвам че не ме харесаха :)  Може и сега да съм направила правописни грешки но важното е че където и да почна на работа ще е заради качествата ми а не заради едното "О" и  "У"  Преди им бях и клиен но сега вече несъм.

ДО ИВЕЛИНА-НАСТОЯЩ СЛУЖИТЕЛ София
цитат:"Искам да ви кажа няколко неща по този въпрос с лошото отношение към клиентите и ОМВ като цяло.Аз съм в тази фирма от 4 години ,причината е една страшно много работа и супер малко пари.Изискванията са непосилни за служителите.Маркирали му стока която не е платил и ако ви кажа,че това го знае и Дилъра не знам дали ще ми повярвате.Защо го прави ли и това ще ви кажа Г-н Маринов отдържа пари за липси на магазина от персонала,а ние от своя страна също така ако клиент избяга и не си плати горивото кой мислите го плаща?Пак ние?"
Със извинение, но по- смехотворно мнение не бях чел отдавна.
1. Аз, а и който и да е клиент едва ли би се съгласил да е обект на лошо отношение, защото парите Ви са малко, а работата много!
2.Също така ОПРЕДЕЛЕНО не бих се съгласил да ми се маркира стока която не съм пожелал да купя, защото видите ли на вас Ви отдържат липси и кражби. Тук наистина ме учудихте. Понеже на вас Ви отдържат , вие си отдържате от клиентите?? Че и Дилъра бил наясно. Е извинете,но това ми се струва наистина НАГЛО!
Разберете че никой не Ви е длъжен с нищо. И докато сте с такова мислене, няма да просперирате в никоя организация или фирма.

Направо ме очудвате, всички Вие с вашите оплаквания, за 12 часа и обслужени 200, 300 клиента, без нито една грешка немислимо да не говорим, че самите вие в повечето случаи не знаете какво искате, някой прави ли си сметка, че ние седим там за да ви угаждаме и да ви правим кефа, но и ние сме ХОРА, не сме ви роби не можем да четем мисли.
А в този ред на мисли знаете ли колко хора не казват дори 'Добър ден" след като аз съм ги поздравил, колко хора се държът унизително, колко народ крещи и вика, колко народ си изхвърля боклука до коша а не във нвго, колко народ краде, за които кражби плащаме ние от и без това големите заплати от 335лв.
Хора стига сте мрънкали Усмихвайте се, бъдете любезни. Каквото почукало такова се обадило!!!
НИЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ НЕ НОСИМ ОТГОВОРНОСТ ЗА ТОВА ЧЕ ТЕХНИКАТА Е ОТКАЗАЛА!!!
Поздрави!!!!

Искам да ви кажа няколко неща по този въпрос с лошото отношение към клиентите и ОМВ като цяло.Аз съм в тази фирма от 4 години ,причината е една страшно много работа и супер малко пари.Изискванията са непосилни за служителите.Маркирали му стока която не е платил и ако ви кажа,че това го знае и Дилъра не знам дали ще ми повярвате.Защо го прави ли и това ще ви кажа Г-н Маринов отдържа пари за липси на магазина от  персонала,а ние от своя страна също така ако клиент избяга и не си плати горивото кой мислите го плаща?Пак ние?Е кажете ми как за 22 лв на ден по 12 часа не зависимо дали е дневна или нощна,трябва да следим за да не се краде в магазина,да не избяга някоя кулонка пода винаги да е чист  да чистим и тоалетните работила съм и на ЕКО и на Шел там няма толкова работа и не е непосилно.
Вие клиентите ви е готино да ви занимават с игри,награди,промоциии ... а ние освен че споенах какво трябва да следим,трябва да сме усмихнати да,предлагаме разни боклуци на хората и т.н и цялото това нещо си го представете 7 дни поред по 12 часа (защото нямало персонал) ами няма да има!!
Сега последната простотия на ОМВ ,че треябва да си плащаме сметките в ОМВ а не някъде другаде.Ток вода и тнт иначе щяли да ни освободят от работа !!!