OMV / ОМВ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

OMV / ОМВ България ЕООД

много искам да започна работа в омв в стара загора.оставам с убеждението,че там постъпват хора само с идеални препоръки или по- сериозни връзки.защо не мога да започна и аз?

Това е една от най-лошите фирми за работа, изключителен деспотизъм, много ниски заплати от порядъка на 350-400 лв и то повярвайте за много работа!
Дилърите в повечето случай са бивши касиери дори и " зареждачи" станали на по късен етап дилъри. Правят си с персонала каквото си искат , а от централиен офис не смеят да ги махнат ,тъй като друг няма кой да стане  дилър!
Жалка картина!!!

имаше обява в  съблекалнята ни, заради която шефа ме уволни като разбра, че съм кандидатствала. та нали за това е сложена./ставаше въпрос за промотор или нещо от тоя род/
ставаше въпрос  да работя не като барман, а  на друга длъжност пак в системата.
не можах да разбера какво толкова го подразни, че ме уволни но това е несправедливо.
  оправдава се, че не съм му казала, та нали ако му бях казала можеше да каже "не я избирайте, защото съм доволен от нея" или нещо подобно

Благодаря ти Памела,бях на обучение при тях.Дочух доста неща.....и относно липсите и относно някои служители.Честно казано такава атмосфера на работа не ми се нрави.А заплащането за всичко това което се върши на гастрото....по добре да не коментирам.

Здравей Korki! Там е ужастно,просто диларката не става ИЗПЕРКАЛА БАБИЧКА постоянно върви по дирети,не стига,че е толкова глупава,но се бърка където не и е работа.Обещава едно заплащане,но дава между 320-350лв.Постоянно спира уж за липси,дори по едно време им беше удържала по 300лв.За бонуси да не говорим цял месец се скъсваш да предлагаш и накрая се разписваш,но не ти ги дава уж пак за липси.

Към Памела от Русе.Става въпрос за ОМВ Чародейка.

Здравей Korki аз съм бивша служителка работата е супер,но зависи за кое ОМВ кандидатстваш,ако е за Мидия Енос СУПЕР

ще кандидатствам за работа на бара  където се предлагат храна и кафе,някой може ли да ми каже предварително за изискванията и заплатите.Какво е отношението на управителите?

Като клиент искам само да Ви обърна внимание на един факт...
Случайно бях свидетел на един диалог между вашата управителка на OMV-Монтана с едно от момичетата,които работят там и са и подчинени. Отвратително отношение! Само с две думи мога да опиша случката. Скандал и заплахи за уволнение! Тази ваша служителка наистина няма подход към своите колеги. Аз също управлявам офис,но.....ако се опитам да налагам някакво деспотично мнение към служителите си,няма кой да ме търпи! Но....в BG нищо не би ме изненадало!
п.п. Изобщо не искам даже и да се моля на някого да чете написаното.Просто обърнете внимание на въпросната дама и нека тя да си помисли добре,дали една символична заплата може да накара човек с достойнство да я търпи!
Приятен ден!

Здравейте! Настоящ служител съм на ОМВ и искам да споделя с всички вас,че е цяло мъчение да работиш там(не говоря толкова за физическото натоварване,по-скоро за психическото-толкова много нерви и ядове!). Всеки ден изискванията са все по-големи и по-големи,заплатите вървят надолу и отношението на дилър,управители и клиенти към служителите е в повечето случаи пренебрежително и унизително(и ние сме хора с чувства и емоции,себеуважение и достойнство)! Много ми е любопитно,някой от управлението чете ли тези мнения изобщо,има ли случай,в който са проверили дали в написаното от служителите или клиентите има доза истина?