OMV / ОМВ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

OMV / ОМВ България ЕООД

здравейте,това омв ако беше много хубаво хората нямаше да бягат от там,то лъжи,то измами,то какво ли не да не говорим че понякога дилърите зануляват колонките и си зареждат колите за по 1,2 ст както и да е,всичко това е ясно,лошото е че персонала много често страда заради далаверите на дилъра не започвайте работа в омв ще си загубите времето,ще работите по 12 часа а ще взимате 360лв това нормално ли е а и да не забравяме за удръжките,защото винаги има такива ЛЪЖА И ИЗМАМА Е ОМВ това е,зависи при какъв дилър ще се случите,аз лично имах честа да работя за един доста голям мошенник който дори нямаше обноски и обиждаше персонала  с доста нецензурни изрази дано не попаднете на такъв.НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ОМВ

здравейте,това е най глупавата фирма за която съм работила,най-вече дилъра който е най големия мошенник,съжалявам за колегите те бяха съвестни работници,но дилъра не ги оцени,аз лично бях много унижавана от самия дилър,той крадеше и обвиняваше работниците си,защото така му беше удобно,чуйте ме никого не се лъжете да започвате работа в омв ще ви измамят и ще ви унижат жалко за хората които работиха там а на всичкото отгоре ги оставиха без работа,

Верно,че бяха супер колектив........,и на мен ми е мъчно за тях! надявам се да си намерят по-добра и по достойна работа!

По голяма гавра едва ли съм виждал като тази във Ветрен омв, а именно съкращаването от работа на един прекрасен колектив от 20 човека, и то съвсем внезапно на деня- без предизвестие,без право дори да се обадиш и да изкрешиш,че за всичко е виновен шефа им и старото му управление от офиса.Последствие разбрах защо си и мълчат-защото имало и голяма вероятност да не си получат заплати неизползвани отпуски за г-ни и т.н. На новите управници им замазаха очите ,защото те такива им трябват -наивни и манипулативни и сега дошли със новия си персонал си мислят,че ще са велики-ГЛУПАЦИ!!!-1ЩЕ ЗАГУБИТЕ МНОГО КЛИЕНТИ,ЗАЩОТО 70%ОТ КЛИЕНТИТЕ СА ИДВАЛИ,ЗАРАДИ САМИЯ ПЕРСОНАЛ. 2ТИЯ НЕЩАСТНИЦИ ДЕТО СТЕ ГИ ПОСТАВИЛИ И НЕ МОГАТ ДА ОЦЕЛЯТ КЛАВИАТУРАТА СЪС ДЕБЕЛИТЕ СИ ПРЪСТИ,МИСЛИТЕ ЛИ ,ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ ИМА ТЪРПЕНИЕТО ДА ИМ ЧАКА ОПАШКИТЕ?! 3 И АЗ САМИЯ ВЕЧЕ СЪМ КЛИЕНТ НА ЛУКОЙЛ  и 4 ПРИЗОВАВАМ И ВСИЧКИ ДРУГИ КЛИЕНТИ ,УВАЖАВАЩИ СТАРИЯ ПЕРСОНАЛ ДА ПОСЛЕДВАТ ПРИМЕРА МИ!!!!!!!

Здравейте, аз съм просто един страничен наблюдател на системата ОМВ България, който се надява и вярва, че е възможно да стават чудеса!  Често ми се налага да използвам услугите на различни станции от тази верига и т.к. познавам системата от вътре не съм много предирчива към обикновеният служител на станциите и дори смятам, че повечето от тях геройски бранят илюзията ОМВ и им благодаря! Знам , че проблемите идват от по - висока инстанция, а именно самият офис. Радвам се на опитите да привлекат клиенти чрез различни игри и награди , но разберете че това не е нищо ново.  Велик подарък е компанията ОМВ да изпълни и подписаните от него договори особено към картовите си клиенти или каквито и да било клиенти. Но сме в криза дайте да спестим от всичко и най - добре е чрез забравени отстъпки , или велики глоби за нещо дребно неизпълнено по съответният договор. ОМВ замислете се дали сте единствената компания на нашият пазар , дали тези идиоти клиентите Ви не са най важното за вас. Замислете се дали служителите Ви намират смисъл да работят и какъв е техният стимул. припомнете си моля изученото в учебниците и го приложете според обстановката в която живеете:)
с много добри пожелания!

здравейте,днес ми беше казано по тел,че ме освобождават от работа ей така.просто когато си трайкаш ти си симпатичен на дилъра . когато ти им отговаряш и не им лижеш задниците не им вършиш мръсната рябота те гонят.е точно това стана и с мен .много съм огорчена защото обичах работата си .въпреки всичките неуредици които ги имаше относно дилъра АМИ ПОТВЪРЖДАВАН ОЩЕ ЕДИН ПЪТ ЧЕ ОМВ Е ЕДНА ГНИЛА ОТВЪТРЕ ЯБЪЛКА.КОЯТО ОТВЪН ИЗГЛЕЖДА ЧУДЕСНО.И Л Ю З И Я

здравейте, искам да ви помоля или да обучете Ваня Христова на обноски или директно да я освободите .аз по намръщен и нелюбезен човек не съм срещал ! срамота е за ОМВ такъв персонал!

Почти всички мнения които прочетох бяха оплаквания от заплащането,мн.работа,големите изисквания,диларите страно е,но на обекта където работя не съм видяла никой да е завързан с въже или окован във вериги,живеем в свободна държава и след като са толкова недоволни моите колеги защо не си потърсят др.работа или и това ги мързи да направят.Всички знаем касиерите как изкарват допълнителен доход,така че изказванията на някои от тях са меко казано глупави,форкорта също изкарват доста.Ей хора вземете се в ръце и запомнете,че за да получиш трябва първо да дадеш.

На ОМВ Ломско няма никакаж персонал никои не иска да работи там ,за6тото диларката се подигража с персонала.За 25 работни дни мойе ли да се вземе заплата 470лв.Ние не сме оти6ли там зада си губим времето и да работим за сме6ни заплати.Диларката е абсолутна селянка тя незнае как да се дарйи с персонала и с клиентите.Проверете колко касиера работят там само 1 за мийажи пари.

На бензиностанцията Ветрен OMV има една касиерка Ваня Христова. Ето това момиче не е за тази работа. Винаги намръщена, за каквото я пита човек, при подаването на ресто или касова бележка. Махнете я от там! Само срива имиджа на фирма OMV.

Бладодаря