OMV / ОМВ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

OMV / ОМВ България ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

РАБОТИХ 3 6 МЕСЕЦА В БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ОМВ ПЪЛЕН УЖАС ДИЛАРИТЕ СИ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ КОЛКОТО ТЕ ИСКАТ ТОЛКОВА ТИ Е НАДНИЦАТА ЛОШО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ПЕРСОНАЛА НИКАКЪВ КОНТРОЛ ОТ РЕГИОНАЛНИТЕ НЕ ДАВАТ ФИШОВЕ ЗА ЗАПЛАТА НЕ БИЛИ ДЛЪЖНИ И ТИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ПОЛУЧАВАШ НА ВЪПРОС ЗАШО ТИ ОТГОВАРЯТ НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ОБЯСНЯВАМ НА НИКОГО ОТ УПРАВАТ НА ОМВ НИКАКЪВ КОНТРОЛ ТЯХ НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВАЛО КАКВО СТАВА ТОВА БИЛО МЕЖДУ РАБОТНИКА И ДИЛЪРА И ДА СЕ ПОЛЛАЧЕШ НА РЕГИОНАЛЕН ТОИ ГИ ЗАЩИТАВА ЗАПОВЕД ЗА ПЛЛЗВАН ОТПУСК НЕ ТИ ДАВАТ НЕЗНАЕШ КОЛКО СИ ПОЛЗВАЛ И КОЛКО ТИ ОСТАВА КОЛКОТО ТЕ КАЖАТ ТОЛКОВА ДА НЕ ГОВОРИМЧЕ ИМА И ВЪЗРАСТОВА ДИСКРИМИНАЦИЯ ВЪОБЩЕ ПЪЛНА АНАРХИЯ НО НИКОЙ НЕ ГО ИНТЕРЕСУВА

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Времето на робовладелците отмина отдавна а ОМВ си е въобразило че служителите им са роби. Всички увеличават заплати те намалят месец май миналата година казаха че купоните стават 60лв дадоха го веднъж и пак ги намалила на 50 а дори и понякога на 40. Излезеш в болнични няма купони, излезеш отпуска ти се плаща по 20 лв и така мога да пиша с часове. С две думи една от най лъжливите фирми във всяко отношение.

Касиерка съм в обект на OMV в Пловдив.При 800лв нето по договор, почти винаги едвам вземаме минимална заплата.По цели нощи се навъртат цигани и наркомани, крадат цигари и вафли, а сме аз и момчето на колонките.От шефа само крясъци и обиди,студентка съм и няма как трябват пари за наем сметки и си плащам семестрите.Ако имате друга възможност, не започвайте работа в OMV.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

ОМВ България е фирмата,която нй-малко цени и уважава алужителите си.Не става въпрос за дилърите а за самата управа на ОМВ.ОМВ са бензиностанциите с най-ниските заплати м/у 33 и 40лв.,за 12 часа -на другите бензиностанции надниците са 50лв.,нето за 12 часа.Постоянно се набира персонал.Защо управляващите,които рекламират прекрасните условия на труд в сайта си не се замислят и нв започнат да се грижат за персонала си? Дори и след смяната на Петър Величков положението продължава да се влошава.ОМВ България се превръща в най-долнопробната верига бензиностанции!

Освен, че те третират като роб, от тая година ти намалиха заплатата, а остатъка от 60 лв го плащат във ваучери за храна, което би трябвало да са социални разходи над заплатата. Ама ще си намерят майстора скоро.

Днес на омв.1212.Пловдив се смени управата.
Отидох да видя дали ще има нов график за смените тъй като в събота бях нощна.
Уведоми ме новият ни шеф че той прави график нов и че аз несъм бил необходим вече.
И сега зима е и съм без работа и без пари под наем живея.
Защо не бяш предизвестен за тия промени?
Какво се случва от този момент на сетне.
Без работа посред зима и без предупреждение нито от бившия шеф нито от настоящия за причината по която съм изхвърлен на произвола?
Всеки може да се свърже с мен за повече инфо.0895008787
Искам босовете на ОМВ.
Да си направят труда да се свържат с мен.
Знам чувал съм че от съд несе притесняват тъй като са непоклатими и клиенти са се оплаквали но безуспешно.
Аз искам човешки отговор на това гадно и долно прецакване.
На произвола съм посред зима.
Или ако не ми обърнат внимание мога само едно браво да ви кажа за коректноста и грижите ви за служителите ви!
Ваш вече бивш работник в OMV.1212.Сан Петербург.Пловдив бул.България.

Колежке, кандидатка за администрацията (Цариградско 90),

Питал те е това не за друго, а с цел да разбере дали няма да раждаш скоро.Бил е доста нетактичен, както го описваш, но това е друг въпрос.Много мениджъри са се напатили от млади девойки, защото няма и година след започването си забременяват. Виждал съм случаи и дори тази по заместване на титуляр да забременее и да се назначи трети човек - заместник на заместника.
Не е морално, не е етично, но бизнеса е безкомпромисен, всички са много натоварени и нямат време да инвестират месеци обучение и накрая да са пак без човек.
За оставането след работно време - да си е*ат майките! Стига с експлоатацията.

А що се отнася до всички служители по бензиностанции - стига сте мрънкали - така е навсякъде по всички вериги: мизерия, ниски заплати, работа на смени.Няма да намерите по-добре, ако сте избрали това за ваша професия! Да сте учили за повече. Или се преориентирайте към друга сфера.