OMV / ОМВ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

OMV / ОМВ България ЕООД

A кoй щe ни прeдупрeждaвa зa бeнзинocтaнциитe, къдeтo мoгaт дa ви пoврeдят кoлaтa ? Внимавайте на бензиностанциите на ОМВ! Не давайте да ви почистват стъклата, защото на един приятел му одраха прeднoтo стъкло и сега не искат да cи поемат вината. Ясно се вижда, че чертите не са от чистачките на колата, а са хоризонтални. Кoлaтa му e нoвa. Търсейки правата си той се натъкна на арогантното отношение на дилъра и търговския представител на ОМВ. Да не би ОМВ да се управлява вече от мутри ?

Не ви препоръчвам! Лъжат за заплатите, работих в тяхна фирма (месторабота: магистрала Люлин) когато започнах да работя при тях уж беше 58лв/час (950лв бруто), а реално взимате 600+ (т.е 25лв на час). Работех при тях 5 дни, правих грешки и реших да напусна, трябваше да ми отдържат 120лв от заплатата, т.е уж трябваше да ми се заплати 170лв. Мотаеха ме 3-4 дни, след което шефа ми се обажда и казва, че е ходил до счетоводството и сметнал, че 25лв х 5 дни, които съм работил = 125лв и ми каза, че няма какво да ми плати, т.е сами се сещате, че овъртат нещата само и само да не ви платят това, което сте изработили.
Не ги препоръчвам, ще се прецакате много жестоко!
Дори тези "грешки", които казвам може би са не са мои грешки, а нарочно направени за да ме преебат!
Бягайте по - далеч от тях, не си заслужава просто.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

РАБОТИХ 3 6 МЕСЕЦА В БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ОМВ ПЪЛЕН УЖАС ДИЛАРИТЕ СИ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ КОЛКОТО ТЕ ИСКАТ ТОЛКОВА ТИ Е НАДНИЦАТА ЛОШО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ПЕРСОНАЛА НИКАКЪВ КОНТРОЛ ОТ РЕГИОНАЛНИТЕ НЕ ДАВАТ ФИШОВЕ ЗА ЗАПЛАТА НЕ БИЛИ ДЛЪЖНИ И ТИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ПОЛУЧАВАШ НА ВЪПРОС ЗАШО ТИ ОТГОВАРЯТ НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ОБЯСНЯВАМ НА НИКОГО ОТ УПРАВАТ НА ОМВ НИКАКЪВ КОНТРОЛ ТЯХ НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВАЛО КАКВО СТАВА ТОВА БИЛО МЕЖДУ РАБОТНИКА И ДИЛЪРА И ДА СЕ ПОЛЛАЧЕШ НА РЕГИОНАЛЕН ТОИ ГИ ЗАЩИТАВА ЗАПОВЕД ЗА ПЛЛЗВАН ОТПУСК НЕ ТИ ДАВАТ НЕЗНАЕШ КОЛКО СИ ПОЛЗВАЛ И КОЛКО ТИ ОСТАВА КОЛКОТО ТЕ КАЖАТ ТОЛКОВА ДА НЕ ГОВОРИМЧЕ ИМА И ВЪЗРАСТОВА ДИСКРИМИНАЦИЯ ВЪОБЩЕ ПЪЛНА АНАРХИЯ НО НИКОЙ НЕ ГО ИНТЕРЕСУВА

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Времето на робовладелците отмина отдавна а ОМВ си е въобразило че служителите им са роби. Всички увеличават заплати те намалят месец май миналата година казаха че купоните стават 60лв дадоха го веднъж и пак ги намалила на 50 а дори и понякога на 40. Излезеш в болнични няма купони, излезеш отпуска ти се плаща по 20 лв и така мога да пиша с часове. С две думи една от най лъжливите фирми във всяко отношение.

Касиерка съм в обект на OMV в Пловдив.При 800лв нето по договор, почти винаги едвам вземаме минимална заплата.По цели нощи се навъртат цигани и наркомани, крадат цигари и вафли, а сме аз и момчето на колонките.От шефа само крясъци и обиди,студентка съм и няма как трябват пари за наем сметки и си плащам семестрите.Ако имате друга възможност, не започвайте работа в OMV.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

ОМВ България е фирмата,която нй-малко цени и уважава алужителите си.Не става въпрос за дилърите а за самата управа на ОМВ.ОМВ са бензиностанциите с най-ниските заплати м/у 33 и 40лв.,за 12 часа -на другите бензиностанции надниците са 50лв.,нето за 12 часа.Постоянно се набира персонал.Защо управляващите,които рекламират прекрасните условия на труд в сайта си не се замислят и нв започнат да се грижат за персонала си? Дори и след смяната на Петър Величков положението продължава да се влошава.ОМВ България се превръща в най-долнопробната верига бензиностанции!

Освен, че те третират като роб, от тая година ти намалиха заплатата, а остатъка от 60 лв го плащат във ваучери за храна, което би трябвало да са социални разходи над заплатата. Ама ще си намерят майстора скоро.