OMV / ОМВ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

OMV / ОМВ България ЕООД

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

ОМВ България е фирмата,която нй-малко цени и уважава алужителите си.Не става въпрос за дилърите а за самата управа на ОМВ.ОМВ са бензиностанциите с най-ниските заплати м/у 33 и 40лв.,за 12 часа -на другите бензиностанции надниците са 50лв.,нето за 12 часа.Постоянно се набира персонал.Защо управляващите,които рекламират прекрасните условия на труд в сайта си не се замислят и нв започнат да се грижат за персонала си? Дори и след смяната на Петър Величков положението продължава да се влошава.ОМВ България се превръща в най-долнопробната верига бензиностанции!

Освен, че те третират като роб, от тая година ти намалиха заплатата, а остатъка от 60 лв го плащат във ваучери за храна, което би трябвало да са социални разходи над заплатата. Ама ще си намерят майстора скоро.

Днес на омв.1212.Пловдив се смени управата.
Отидох да видя дали ще има нов график за смените тъй като в събота бях нощна.
Уведоми ме новият ни шеф че той прави график нов и че аз несъм бил необходим вече.
И сега зима е и съм без работа и без пари под наем живея.
Защо не бяш предизвестен за тия промени?
Какво се случва от този момент на сетне.
Без работа посред зима и без предупреждение нито от бившия шеф нито от настоящия за причината по която съм изхвърлен на произвола?
Всеки може да се свърже с мен за повече инфо.0895008787
Искам босовете на ОМВ.
Да си направят труда да се свържат с мен.
Знам чувал съм че от съд несе притесняват тъй като са непоклатими и клиенти са се оплаквали но безуспешно.
Аз искам човешки отговор на това гадно и долно прецакване.
На произвола съм посред зима.
Или ако не ми обърнат внимание мога само едно браво да ви кажа за коректноста и грижите ви за служителите ви!
Ваш вече бивш работник в OMV.1212.Сан Петербург.Пловдив бул.България.

Колежке, кандидатка за администрацията (Цариградско 90),

Питал те е това не за друго, а с цел да разбере дали няма да раждаш скоро.Бил е доста нетактичен, както го описваш, но това е друг въпрос.Много мениджъри са се напатили от млади девойки, защото няма и година след започването си забременяват. Виждал съм случаи и дори тази по заместване на титуляр да забременее и да се назначи трети човек - заместник на заместника.
Не е морално, не е етично, но бизнеса е безкомпромисен, всички са много натоварени и нямат време да инвестират месеци обучение и накрая да са пак без човек.
За оставането след работно време - да си е*ат майките! Стига с експлоатацията.

А що се отнася до всички служители по бензиностанции - стига сте мрънкали - така е навсякъде по всички вериги: мизерия, ниски заплати, работа на смени.Няма да намерите по-добре, ако сте избрали това за ваша професия! Да сте учили за повече. Или се преориентирайте към друга сфера.

Никога не започвайте при тях ако ви се работи като луд за 30лв. за 12 а може и за 24 часа някой път това че работите 2на 2 е пълен абсурд . Не се лъжете моля ви да не започнете работа при тях ако ви се работи с цигани и алкохолици, действайте това е вашето място.

Извикаха ме на интервю за Sales Support Specialist в София (Цариградско 90). Интервюиращият господин с накривен перчем питаше дали съм омъжена, дали имам деца, дали съм обвързана и дали живея с някой. Казах, че не съм омъжена, нямам деца и нямам намерение да раждам скоро.
Отговорът му беше, че нямал това предвид, а просто искал да разбере повече за мен.
Продължи да разпитва като ми каза, че да си single не било лошо, както и, че и дори да не съм омъжена, можело да живея с някой.
Питах го каква е връзката на това с позицията, за която кандидатствам. Перчемът ми каза, че нищо не съм разбрала. Аз му казах, че това е защото той не ми е обяснил добре и интервюто приключи.
Преди това ме пита и за работа на смени, оставане на работа в извънработно време и работа по празници, въпреки, че такива неща не бяха посочени в обявата.
Като цяло беше доста арогантен.
Относно самата позиция започна с това, дали съм била готова да давам отчети всеки месец за това какво съм свършила.

Обмислям дали да не подам жалба. Подобни въпроси, свързани с личния живот, са незаконни, а разни небрежни перчемечета по тениска си мислят, че могат да злоупотребяват, щото са от другата страна на бюрото.

Онзи ден заредих газ на бензиностанция OMV в Кърджали, при положение, че бутилката ми е 25л. те ми сипаха 28л. Естествено не ги платих тия 3л., но още на излизане от града не бях минал и 10км и 7-8л. се изпариха буквално, явно освен че мамят с количеството мамят и с качеството не знам въздух ли помпят или какво, но до Хасково за 60км ми е изгорило 12л. газ, а по принцип ми гори 8л. на сто. Така че не зареждайте в ОМВ Кърджали при никакви обстоятелства, измамници са 100% лъжат и с количеството и с качеството.

Това са бензиностанциите с най-лошо и грубо отношение от страна на персонала.

Напуснах работа на 29,05.2015г.....и още не са ми върнали трудовата книжка (днес сме 11,06,2015).Ходих при шефа преди 3 дни да си я искам,и ми каза да дойда в сряда след обет,като аз го разбрах за сряда същата седмица.Отивам аз в четвъртък (което е днес,за по-сигурно),след това трябва да мина през бъдещия ми работодател,за да си занеса всички необходими документи.Казаха ми,че трябвало да ида следващата сряда,а работодателя който ще ме наеме,я искаше днес,за да мога да започна веднага.
Въобще не се сетих днес като бях при тях,да им кажа за 3-дневния срок,в който трябва да ми върнат книжката.Мисля да ида утре и да се разправям,защото иначе няма да ме наемат.
Времето ме притиска,защото най-късно книжката трябва да я взема в понеделник,а тогава съм на шоф.изпит по практика (което,както мисля знаете,отнема почти цял ден.НО,трябва да се справя,защото се искам да изпускам работата.Не е бог знае какво,но пък парите са по-добри :)