Евробилдинг Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Евробилдинг Инженеринг ООД

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Г-жо Танева аз от 2010год.имам направен акт за обекта в сарафово но така и до сега той не ми е платен.Става въпрос за топлоизолацията на фасадите.Кога ще мога да си потърся тези пари и дали някой друг не ги е вземал.

А бихте ли ми отговорили г-жо Танева,защо тогава на нас не са ни изплатени актовете от месец ФЕВРУАРИ?.И защо само ни залъгвате всеки месец че ще си получим парите? Дори вече и телефона си не вдигате.Явно хората като мене са доста,и може би е време някоя медия да се намеси.

Работя във фирмата от самото начало. Нямам намерение да защитавам фирмата, а само да кажа, че познавам 100 % от служителите във фирмата и 90 % от бригадите и фирмите, които работят на обектите в Бургас. Всички плащания, вкл. и заплатите излизат от моя офис. Със сигурност девойка с името Кристина Митева не е работила във фирмата, така че  да си напише истинското име и да спре да лъже. Фирмата няма задължения към държавата. Има месеци, в които има забава с плащанията, но в момента се стараем да се случва възможно най-рядко. Относно фирмите подизпълнители - който има претенции, нека заповяда с актовете и фактурите си. С коментари по сайтовете, няма начин да се случат нещата.
Като една от малко работещите фирми в региона, Евробилдинг е проверявана постянно и от НАП и от инспекцията по труда.
Много лесно се пише по форумите, много по-трудно е да задържиш една фирма на крака и да продължиш да работиш. В момента във фирмата има назначени над 120 човека. Работа се дава на много подизпълнители. Плащанията са редовни, а всички стари задължения се изчистват.
За първи път пиша в този форум. Заставам зад името си. Всеки, който иска може да дойде в офиса на фирмата и да провери.
На всички пожелавам да си намерят работа и да спрат с тези глупости.

Здравейте на всички. Към настоящия момент работя във фирмата и бих искала да кажа следното:
1. Служителка с имената Кристина Митева НИКОГА НЕ Е РАБОТИЛА във фирмата и няма как да има отношение към работния процес, а още по-малко може да претендира за неизплатени суми. Това може лесно да се провери. Коментари от този род са най-малкото прозрачно смешни и подсъдими. Моля момичето да каже кога е работила във фирмата, аз от три години съм там и гарантирам, че такъв служител няма във ведомостите. Нека каже също в кой почивен ден е работила, на кой празник? Каква работа е извършвала? Осигуровките са платени на 100%- моля кажете кои осигуровки не са ви платени. Това също се проверява, предполагам се досещате. Във фирмата от дълго време работят едни и същи служители, някои с над 20 години стаж. Ежемесечно се изплащат заплатите, раздават се и бонуси...не изразявайте мнение неподготвени. Дори не сте успяли да запомните името на управителя явно, как може да сте работила при нас в такъв случай?!?!?!!?
2. Николай Георгиев- спокойно мога да кажа в духа на вашия коментар- вие дължите на нас 4000лв. Къде сте работили, кога? Каква работа сте свършили, къде са ви протоколите и фактурата...Елате утре с всички необходими документи, за да си вземете парите...не си спомням да сте идвали досега, всеки ден се правят плащания.
3. Бъдете по-достойни и не пишете по няколко коментара с различни имена. Несериозно е!
И последно, ако трябва да сме реални, има толкова много работници в строителния бранш, които нямат и идея как да работят качествено. Не само не могат да свършат собствената си работа, но и възпрепятстват и работата на тези след тях....а претенции за пари-големи, коментари много. А за първична документация не са и чували.
А завистта и злобата оставям без коментар!

Прочетох невероятни истории, като от роман за извънземни,Колко сте точни ,как си плащате и всички маниполирани мнения на уж сега работещи служители при вас .
Аз лично имам да взимам 2000 лв от вас , и не съм си ги взел не защото не съм си свършил работата както трябва или съм пропуснал срок , а защото вашата политика на фирмата е да не плащате, Ние се познаваме в бранша , и доста често спрягаме името на вашата фирма , но не за жалост като образец на коректен работодател.
Най жалкото от всичко е , че все оща има хора които не са чували за вас и по този начин си набирате служители, които да запалите , а че тези хора имат семейства , и се опитват с честен труд да просъществуват в тая шибана държава , ваз не ви касае, вие нали сте си добре.
Пожелавам , ви всички вие един ден когато ви се съсипе фирмата да работите , точно при такива работодатели , каквито са ЕВРОБИЛДИНГ ИНЖИНЕРИН  иначе името е гръмки о всява респект , но само до там , всичко друго е фарс и лъжи

Прави ми впечатление, че района за открития мол-Странд се разчиства, да не започва изграждането му?

НЕКОРЕКТНИ !!!
от 8 мес. шефа не може да си вземе парите /над 2500 лв./и да се разплати с нас.Бяхме фирма подизпълнител на техен обект.

Привет на всички. Желая да споделя, че атмосферата във фирмата е ОК, особенно сега преди зимата, когато се очакват трудни месеци, се надявам да няма катаклизми и да се продължи работа.Пожелавам на всички настоящи и бъдещи служители успех и пожелание за по добра икономическа ситуация в България, за да може и тази фирма и другите на пазара да се грижат за своите работници.

Аз работех в тази фирма на обект в Сарфово.И като бивш вече работник мога  да заявя че останах доволен от фирмата.Аз работех по фасадите и от фирмата ми плащаха онова което си заработвахме.В началото към нас се отнасяха малко с недоверие но като показахме че си вършим качествено работата започнаха да ни уважават.Мога да заявя че фирмата държи много на качественото изпълнение на работата.А там имаше  хора които не си вършеха добре работата,а тя не може да си позволи да плаща за лошо свършена работа.Постоянно ни снабдяваха с материали и не ни оставяха без работа.На обекта имаше хора които  работят от няколко години в тази фирма и бяха доволни от нея.Мога само кажа че със съжаление напуснах, но така се стекоха обстоятелствата че трябваше да се приберем.Много добре се разбирахме с ръководителите на обекта с колегите също.Като се опознахме между нас се породи едно доверие и не се опасявахме че нещо може да изчезне или открадне.Затова започнах да си мисляя че онези които пишат против фирмата са хора които са раоботели некачествено и за това не им е платено.