Евробилдинг Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Евробилдинг Инженеринг ООД

На мен поне безмисленният спор с някои индивиди тука ми омръзна. Покрай пълните простотии тука и малките комплексарчета, изтървахте факта, че фирмата осигурява десетки хора и плюейки по тази фирма плюете и по тях.Помислихте си , че защитавам фирмата, а аз просто защитавам себе си, защото вие не спорите , а си избивате комплексите тука.Говори се в бъдеще неопределено, щяло това да стане, това да се случи, само дето тези ги четем вече доста време.......примерно 2 години, от толкова време фирмата ще бъде зле и т.н. - ами очевидно е че няма да стане и ще трябва да я приемете.

Уважаеми колеги от бранша,периодично следя дискусията за ЕВРОБИЛДИНГ.Мисля ,че излишно си губите времето да спорите с фанатично-екзалтираните защитници на потъналата в дълбока криза "просперираща " фирма.Собствениците и така и не успяха да превъзмогнат наложения от тях "мутренско-хашлашки" стил на ръководство и контакти с доставчици и подизпълнители.Задълженията им едва ли са тайна за заинтересованите.А що се отнася до състоянието на обектите им в Бургас-достатъчен е един бърз поглед на всеки от тях за да се разбере че пусковите срокове за безнадежно изпуснати и най-вероятно ощетените ще си потърсят правата в съда.Не смятам повече да се намесвам в спора Ви,а и смятам че той е излишен.

В момента работя с фирмата и нямам проблеми дано да продалжи това! В по-нататашните ми коментари ще се разбере дали всичко е ОК...

Ана според мен 30-40 са малко ! В вашия офис на ден идват поне 300 400 да си искат парите .... :)) мисла че е време да спреш с глупостите си момиче ... ти даже не си момиче а си самият Г.Танев , само тои псува и обижда по начина по които ти го правиш ... ама нормално ... В вашата фирма има 3ма собственика които хал хабер си нямат от стройтелство ;)) а до това дали е управител М.Дяков или Г.Танев е без значение и двамата незнаят къде се намират ... ;)) сложете накрая Н.Баев за управител ... ;)разбирам те че искаш да защитиш фирмата в тоя форум ама не ти се получава така че спри моля те,тая фирма толкова е лъгала и продалжава да лъже хора ... че никои не ви вярва вече.Само си губиш времето ;))

Манол, в офиса сме доста хора, идват и още поне по 30-40 човека всеки ден, аз неуважение не съм видял към никой.Ако ти имаш претенции, че към теб са се държали лощо, може би си има причина, но аз лично не съм била свидетел на лошо отношение към никой.Според мен е редно редовно да си вземаш хапчетата, или ти да спреш тревата, явно доста си си попафкал тези дни.....;):)    Според мен, едв ли рабираш значението на думата мижатурка, за да я използваш, не се обиждай ама нивото ви е толкова ниско, че не си струва да те обиждам........

Ана, само в твоята глава и то насън тая фирмичка постига нещо.Твоите фантазии обаче не са реалност.Иска ти се, обаче Евробилдинг нищо не постига.ЕВРОБИЛДИНГ Е КРЪГЛА НУЛА.И шефчетата й са в страната на мечтите и фантазиите, откъснати от истинския живот.Намалете малко тревата, станахте за смях.вие сте едни дребни мижитурки, които само се пъчат и тупат в гърдите, а мислите хората за нищожества.
Нищожествата обаче сте вие-с вашето тесногръдие,необразованост,без култура,хвалби до небето БЕЗ ПОКРИТИЕ.Липсват ви всички качества на достойни и умни хора, заслужаващи уважение.Вие НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ УВАЖЕНИЕ и внимание.
Тук ви се пише, за да знаят останалите и да бягат от вас, и за да проумеете с малките си ограничени мозъчета колко сте елементарни и простовати.

Интересно Героги това във някой фантастичен роман ли го прочете....? След като си такъв капацитет на тема астроителство,дефинирай главен изпълнител и подизпълнител,това с процента от печалбата е толкова тъпо обяснение,колкото и коментара ти...!!!! тука някакви милиони се цитират, някакви кредити,лизинги.........и най важното,че нямаш ниакаква идея, какво наистина прави тази фирма, за твое съжаление дейноста и е доста по голяма от тази в представите ти.

Илия , и в Бургас задълженията които знам са малко над тази сума която каза ... прав си че за голяма фирма , това не са кои знае колко големи задължения, но не забравяи че тази фирма не е от много големите ... даже хич не е , завършени има не повече от 40 000кв.м. като под изпълнител .... намеквам "под изпълнител" защотоо знаеш че там те работят на процент и печалбата е по малко от това да си инвеститор и строител или само строител.Почнали са свои инвестиционни проекти в Бургас,3 4 сгради по 1000кв/м и всичките стоят недостроенни без работници на тях .... тая фирма няма опит,работи от 2005 .... така че за тая малка фирма 1.5милиона задължения са си бая много , даже не са малко изобщо,при положение че си баваят и лизингите и бавят даже банки и лизингополучатели  с пари.Нали знаеш че на 1во място са тези работи и чак след това работниците ... за съжаление.

Георги, благодаря ти за разяснението къде отиват парите, които им плащат инвеститорите за варненските обекти. Аз обаче не съм убеден, че парите отиват изобщо за някакви тяхни други обекти, или лизинги. Сумите, които дължат във В-на по груби сметки са над 1.5 млн. И това е само за тези, които аз знам. Ами тези за които не знам?
   За големи обекти и голяма ф-ма тези пари не са чак толкова мн. Лошото е, че те са им платени от инвеститорите, ф-та не се е разплатила , а парите ги няма и няма от къде да дойдат, както чета  за общото положение на ф-та. За да казваш на хората, че ще им платиш трябва да чакаш от някъде пари. Поне от В-на нямат какво толкова да чакат, защото им е платено. Извода за мен е един- умишлен фалит!  Сам съм си се прецакал, това е вярно. Искам просто да предпазя и др. хора, които просто икат да си работят и изкарват прехраната. Това за мен е важно, защото трябва в този свят да има и малко човещина и справедливост.
   Сега искам да се обърна с 2 думи към Ана. Анче, мила душицо, аз не мисля че съм те обидил с нещо, за да го правиш с мен. Чудя се кога работиш, че по цял ден пишеш мнения? Заради такива ли служители като теб ф-та е на това дередже? Ти ли си виновна, че не плащат ,защото вместо да разписваш ведомостите за заплати си губиш времето да се пениш по НЕТ? Дано да е така, но се боя че причините са другаде. Просто тези млади пишлемета са се прежалили и искат да се спасят и изкарат живота някъде извън Б-я, пък след тях и потоп!
    Благодаря ти за лекцията по икономика, но с каквито и термини да се наричат задълженията са си задължения. Повтарям: сами по себе си те не са толкова страшни, ако има от къде да вземете пари и си спазвате поне малко сроковете за разплащане. Поне във В-на не го правите, макар и да ви се привеждат пари от инвеститорите. Но и то ще е до време, защото нито еврейте нито руснаците са балами, а и вие не си спазвате сроковете и договорите за строителство, така че и това кранче ще ви пресъхне. Тогава съвсем не ми побира ума от къде ще вземем ние парите си. Жална ни майка!

Ами Ванка, от Брод да, искам да ти кажа, незаведените искове значат само едно - няма за какво да са заведени.......:)