Евробилдинг Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Евробилдинг Инженеринг ООД

Прочетох доста внимателнофорумит за които пише за Евробилдинг и мога да кажа че има някои верни неща но има и доста неверни неша.Пиша тези неща защото иаз работех за Евробилдинг.С моя бригада работех по фасадите на Сарафово-1 Там работехме от 28.07 до 11.09.2010г.Още първите дни като пристигнахме усетих една напрегната обстановка на обекта.Постоянно идваха и си заминаваха бригади,на някои платили само за пътни на други нищо.На моят въпрос към ръководството защо се случва всичко това, те миотговориха че този човвек който ръководи другата сграда е предмриемач и те плащат на него а той не плаща на работниците си и те за това бягат.Накрая от Евробилдинг не издържаха и го махнаха като по  сградата остана да се довърши само минералната мазилка.Аз и колегите почнахме да я довършваме и се натъкнахме на доста некачествена подготовка на фасадите.Накриво сложени ъгли,неравности по фасадата,на някои места имаше нанесена шпакловка без да има сложена мрежа,таваните залепени на криво сложен водокап и след това се е започноло  да се изправи малко,но се е изравнил с  водокапа имаше и други като оплескани дограми,подпрозоречни дъски,некачествено направена минерална мазилка и други грешки.Мога да кажа че хората държаха много за качественно изпълнение на работата. Аз работех там близо 1месец и половина и не мога да кажа че съм доволен но не мога да кажа че не съм недоволен. За този период аз направи 5актувания за моята си работа,които почти бяха изплатени.Най лошото в тази фирма е че не занеш кога ще си получиш всичките пари.Вземаш по малко и все ще имаш да получаваш,а напуснеш ли няма да си видиш парите.Така си оставаш закрепостен работник към тази фирма.Защо пиша това ли?.Когато работех на обекта всички работници се оплакваха че имат да получават пари и то от 2000 и нагоре лева,а им се дава някакъв аванс само.Имаше бригада от близките села кято работ и от няколко години но и тя си тръгна.

Много спорове,много дискусии...Би ли ме открехнал някой какви заплати получават техническите ръководители,инженерите и т.н.Най- обща информация,колкото да вляза в час в случай,че неудържимо ми се прииска да работя за тази фирма.

Има нови назначени , има освободени има и напуснали.Както във всяка фирма. А ако вие гледате на една работа като на пчела и мед, тежко и горко на работодареля ви........без лоши чувста..!!

Често променяте имената в секция "Екип" в сайта си - през 2-3 месеца нови имена сменят старите.А предишните защо напускат?Много народ се завъртя оттам нещо?
Бяга ли пчелата от мед? Иби в Евробилдинг няма мед, а само жило?

да бе , толкова са гадни, че дават заплати всеки месец и се грижат за сума ти хора. както и да е , за пореден път, който не е доволен, има и други фирми, на който не му харесва, хваща си пътя и това е.......то не е толкова сложно, на сила хубост не става, не е задължително всеки на всеки да се хареса......един ще напусне друг ще дойде, един не е доволен, друг е......

Никой не иска да спори, целта е да информираме хората, които не знаят за какво става въпрос при работодател евробилдинг.

В спор го превръщат шефчетата, защото така им отърва - да изкарат , че уж всичко е тенденциозно.Ама така им се иска само.Не е тенденциозно, а е чиста истина - евробилдинг са непочтен и некоректен работодател /меко,много меко казано/

Никой не е обиден, даже се радва, че се отървал от тях.И няма уволнени, хората виждат за какви работодатели се трудят и сами напускат, сигурно има и случаи, където фирмата усеща това и бърза да изпревари.
Гадни са методите и поведението им.Далеч от тях!

Специално за Борислав - малко ми е обидно, че ме отъждествявате с друг, ако ме потърсите, лесно ще ме намерите, аз за разлика от доста народ тук не се крия и стоя с името си и позицията си във фирмата, даже пренебрегвам забрана за писане тук.А иначе сте прав, който каквоо има да казва в лицето, аз поне досега не съм видяла да не е обърнато внимание на някой......

Там е работата, че само ние май си признаваме грешките.Може само да предполагате , но мога да ви кажа, че към нас служителите има страхотни упреци от страна на ръководството , и то за неща, които и вие споменавате тук.Имайте предвид, че ако нещо не е наред, то не е злонамерено, както го изкарвате вие.Проблема господин ХХХ , не е в това ,че ни констатирате грешките, никой не е безгрешен , особенно една млада фирма работеща в условия на криза, проблема е ,че вие изкарвате ,че всичко е злонамерено.....!!!!!!
   За Кирил и Методии, просто намерете инвеститора и го попитайте , какво да спорим , нали той е запознат най-добре.За Младен, днес беше в офиса, човека работи на няколко места с доста хора, може да са 40, може да са 60........хубаво е, че сте осведомени, но точно за Акулите имаме похвала лично от Митко Събев, за добре свършена работа.Тук не става въпрос да се коментират слухове, а спокойно може всеки да се осведоми от офиса на Петрол, от Офиса на Мартин Джангозов, така че не ми се изпада в излишни спорове.
  Че има неуредени отношения и в двете посоки, посока работници и посока строителна фирма има....та това е проблем в цяла България, строителната фирма е посредник, така че по-спокойно с нападките. Това не е отговор на твоите критики, това е просто един добронамерен коментар.Може да те учуди след толкова много злоба, но аз съм на принципа , че лоша реклама няма, само че е хубаво и вие да го разберете.
  Най- лошото за вас е, че не разбрахте, че фирмата търпи критики, отдавна са свалени розовите очила, само че не е това начина, за хора които имат претенции като вас, да нападате и в някои случаи най нагло, не казжам за ХХХ, да лъжете, или да изкривявате информацията.

Явно вие никога не можете да си признаете грешките. Знам какво означава груб строеж, който ви не завършихте на Кирил и Методи. За Самоил даже съм виждал и разрешителното ви за строеж което беше само за един месец, но вие продължихте да строите и през останалото време. А за Акулите не можете да ме оборите по какъвто и да е начин. Второ имам доста докоменти който ще са ми нужни евентуално при някакво развитие на нещата. Въпроса при вас никога не опира до съд когато става въпрос за обикновенния работник, там нещата стоят по друг начин   ( побой ). А и младен никаде на работи с 50 човека. Вие нямате толкова голям обект кадето да има 50 човека. А и последните два етажа на Акулите тои ги завърши с 20. Може би имате само един обект който има капацитет да събере 50 човека, но на него не работи Младен.

Искам да кажа и моето мение по коментарите тук.Първо сайта не е за обиди и тн,а за коментари за обстановката в нея ,работна среда и други.Ясно е че под името АНА всъщност е Георги Танев(уоравител на фирмата).Но това не е важно,важното е че прекалявате с обиди и някакви факти,който дори да са истина не тук момента да се казват.Фирмата дължала пари??? та аз не познавам някой който да не дължи....вярно,е че трудно плащат....тогава не работете с тях.и накрая най добре е кажете йм го в очите и тогава някой ще повярва ,че казвате истината иначе тук стана махленско поле.