Евробилдинг Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Евробилдинг Инженеринг ООД

Не че е нужно да се прави коментар на изкривените факти на ХХХ , но аз ще му помогна да разбере някои неща, които явно са му останали настрани, докато си е учил урока за Евробилдинг.
1.Инвеститора на Кирил и Методий е Мартин Джангозов, фирмата е Стряха, а номера му може да се вземе от всякъде, тоест най-добре той ще обясни, защо има една фирма за груб строеж и друга за довършителни работи, но за да ви помогна, ще ви кажа , че заради начина на плащане, който е бартер, Евробилдинг отказаха повече да инвестират в тази сграда, а се нае Унистрой.........
2. Базата на Акулите е изпълнена в срок, има си форсмажор,за който не е нужно да се молиш за да ти го признаят, фирмата е в позицията по силата на договора да си вземе необходимите дни....аз поне не се сещам Евробилдинг да се е молил на някой.
3. Младен работи с 50 човека все още, но на други обекти и продължава да работи въвъ фирмата, както и ще работи и за в бъдеще, ако сме доволни от него.Толкова лесно проверим факт е че даже не си струва да те обиждам, както е лесно проверим факта за Акулите и за Мартин Джангозов.
4. Самуил е в срок, има документи, за изкопи, забрани и т.н. не си компетентен, по простата причина , че си неосведомен и напълно неориентиран в обстановката.
5. За компетентни органи и останалите простотии, които си написал - спокойно, всички изнесли неверни факти и злоупотребили и изкривили инфорацич за фирмата, вече се проверчват, има подадени сигнали и в полиция и в прокуратура за това, много скоро, всеки, който е написал нещо, което не може да докаже, ще си понесе отговорността. Прави сте , че всеки може да твърди всичко, но трябва и да го докаже, и сте прави за новата власт, има шанс за оправяне на нещата и най важното , е че всеки може да се защити, тоест просто се пригответе да докавете всяка една ваша клевета, защото мерките ,които са взети са идоста сериозни , ангажирани са адвокати, специалист по защита на лични данни и данни свързани с корпоративни интереси, изнасяне на информация и изкривяването и в публияното пространство и т.н и т.н.
5. Никой не може да задоволи уждите на всеки, ако има недоволни хора по офисите, най естественото нещо е да напуснат, няма да са първите, няма и да е първата фирма с напуснали служители.Никой не е жързан насила, всеки е свободен да си ходи.
6. За този Иван Стоянов не разбрах, аи не ме интересува, какво имаш предвид, явно е някаква мисъл в мозъка ти ,която не искам да коментирам.

Обикновенно, злоба като вашата е породена от факта, чве са ви освободили от работа , на която стедържали или сте имали нещо общо с фирмата.Успокойте се и си търсете друг път в живота, лозунгите ви станах смешни, мрънкането ви е жалко, хора без цел и без идеал , се изживяват на Робин Худ. Когато дадете работа на толкова хора , тогава говорете и коментирайте, Ежробилдинг не е безгрешен, може и да имате право за някои неща, никой тука не се оправдава, но отношението ви е меко казано обидно.....засрамете се

До Иван Стоянов, аз мога да кажаи много други неща, който на вярно вие не знаете. И смятам да го направя, за сега тук а после пред съответната инстанция. Но ще ми трябва подкрепата на всички вас който пишете във форума против тази компания. Надявам се наистина новата власт да успее да направи нещо. Като за начало мисля че ще е наи добре да започнем с Господари на ефира. Те винаги довеждат нещата до някакъв край. До сега никой не се е осмилил да направи нещо срещу тази компания само пиане по блогове. Мисля че е време да се сложи край на тяхната вандалщина.

Човек, само истини казваш, но сега от Ана очаквай само обиди и нищо конкретно по това, което е питаш. Ще започне да ти говори за всичко друго, но не и с факти, да те оборва, защото няма с какво. Тя си живее в някаква измислена от нея действителност. Такава, каквато е удобна за нея самата.

Прочетох няколко стари коментара на някои си  НАЙ-ДОБРЕ ЗАПОЗНАТ. Аиде като толкова много знаеш явно си много на вътре във фирмата.
1. Защо ви изгониха от обекта на Кирил и Методи. Ако някои не вярва не утре ще напиша и имената на инвеститора първото беше Мартин, ноне се сещам за второто. След като той лично е идвал и е казвал че е заплатил до еди кой си етаж и е невъзможно да не ни се плаща. Също така той плати и 5000 лв на едната от бригадите който работеха там само за да останат, но след това вие ги изгонихте.

2. За обекта на ул.Самоил не се оправдаваите изкопа ви стоя повече от половин година без да са заляти основите и единственото време в което работихте беше лятото там нямахте забрана т.е. имахте разрешение само за един месец удължаванено вие не спряхте с изклучение на часовете 14:00-16:00 понеже тогава е имало съседи който се оплакват. никога сте нямали проблем със заливането. А до преди няколко месеца ползвахте двора на комшиите за склад. Проблемите с тока идват от това че не си го плащате. Даже е имало случаи да ползвате от съседни магазини както е било и на Кирил и Методи.

3. Никой не ви говори за служители в офиса там нещата също не са розови но скоро ще го разберете аз няма да ви казвам кой и кога ще напуска. А нали знаете новите закони няма право техника на обекта да е с различно от техническо образование. Етогава да видим как ще си намирате. То вие и сега нямате по един техник ( без висше образувание ) на 4 обекта. Та до преди няколко месеца незнам дали и сега не е Никола Баев се водеше технически ръководител, само на докоменти.

4. За каде другаде да ви кажа за каваци ли та те там половината сгради ви ги взехаи ги дадоха на други  фирми да ги довършат. И не се оправдаваите с инвеститорите, вие сте разписали договор с тях а не ние.

Още много мога да ви кажа г-н Много добре запознат и на вас също г-жо Ана. Но първо очаквам вашия отговор.

Ана след като си толкова компетентна нека и аз да ти кажа нещо. Срока на Акулите беше до 31.03.10 и то за груб строеж. Вие не успяхте и помолихте за един месец отсрочка заради лошото време т.е 30.04.10. Но мисля че и до тогава няма да успеете. А всичко това при положение че там пуснахте всичките си сили. Видяхте ли се колко сте силни. Младен който все още работи при вас започна с около 50 човека а сега незнам дали има и 20, защо ли???? И в последно време ви стана навик да казвате че вие давате пари а подизпълнителите не плащат на работниците. защо се опитвате да напишете нещо различно тук. тези който трябва да ви знаят ви знаят. И не искат да стъпват при вас. Ако трябва ще си отворя устата и за Каваци и за други ваши обекти. Мога да ви кажа кой е работил и колко не е взел. мога да ви кажа такива който са разписвали ведомства под натиска на юмруците, да и такива ги има колко имаш да взимаш 50000, ето ти 5000- разписваи щото да нямаш проблеми. Но напиши ми нещо и после пак ще ти пиша. Искам д авидя с какво ще се оправдаеш.

Тука обаче стабилно си мирише на злоба. Струва ми се, че доста завист има в написаното от някои, ама то е нормално. Много са хорицата в България, които могат само и единствено това, както и да дават компетентни съвети и определения. То във всеки форум има по няколко такива за съжаление.
Аз пък съм си много щастлива, че имам работа когато 50% от познатите ми загубиха или са пред загубване на техните. И си получавам и заплатата, редовно при това.
Кучетата си лаят, кервана си върви :)

Най-добрият показател за работата на една фирма е дали ще продължи да съществува и по време на криза. Лесно е да освободиш 100 човека, а селд това, когато се стабилизират нещата да започнеш наново.Доколкото ми е известно във фирмата заедно с работниците по обектите и подизпълнителите, са анажирани над 1000 човека, така че е излишно да коментираме .

Да бе , шото вие сте много приятни.......
Който бе уволнен имаше зашо...!!!  а и след като пишете, че  е некоректна фирмата, защо съжалявате, недейте, ама май на всички ви е тъпо , че тези хора работят....

Искам да опиша възмущението си от тази измамна фирма , тази така наречена "просперираща" фирма излъга стотици свой работници и не им плати заплати и ги уволни с най-различни законови мерки само защото те си поискаха парите ... за своя труд. Излъга свой клиенти като им даде срокове за завършване на коопераций и още завършена НЯМА ... Срок нормален 24 месеца а кооперацийте им се строят по 4 години и все още не са завършени ... !!! Ужас и Срамота

Такива фирми като Евробилдинг Инжинеринг са срамота за стройтелство ...

Слабо ме интересува кой е започнал да работи на обектите ви. Аз говоря за фактите. До ония ден нямаше никакви работници и това бе видно за всеки а ти в същото време ми говорише, че с мнението си обиждам "хилядите" осигурявани от вас работници - пълни лъжи. След като не ти пука за мнението ми и спора е безсмислен  за пореден път продължаваш да лъжеш и даваш някакъви отговори без някой да те пита за нещо? Защо постоянно отговаряш и на други мнения без да са адресирани до теб ? Бивши и настоящи служители си споделят мнения и ти се намесваш? Интересно!