Ментормейт България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. „проф. Цветан Лазаров“ 67&markers=София,бул. „проф. Цветан Лазаров“ 67

Ментормейт България

Фирмата е много готина.Работя там от 2 месеца и много ми харасва.

Здравейте, прочетох доста негативни мнения. Няма да навлизам в полемики, все пак всеки, който е дал своето мнение вероятно има основателна причина и ние уважаваме това. Аз мисля, че спрямо днешна дата нищо от тези неща не отговаря на истината. Нека който все още има съмнения да се увери лично в думите ми.

На сайта на фирмата http://www.mentormate.bg/ има снимки на новия офис и кратки youtube клипчета на мен и някои от колегите ми. Смея да твърдя, че всеки ден се мисли в посока как да се подобрят условията за мен и колегите ми. Работната атмосфера е повече от приятелска и всички са много готини според мен. Няма предразсъдъци за това кой колко стаж има в "МенторМейт България". Ако човек прави нещата с желание това се усеща и се възнаграждава по всякакъв начин. Ами това е, тук е готино място за развитие на кариерата. Нека всеки да провери за себе си, но аз лично заставам на сто процента зад думите си. Благодаря ви.

Местят се в нов офис. Мисля, че имат много нови проекти. Предложиха ми доста добри пари, но ме притеснява, че може би ще е лудница.

Фирмата не е за предпочитане.Шефовете общо взето гледат да изтискат всичко без да дават нищо.Заплатите са ниски ,осигуровки на минималната.

Фирмата е клон на малка US компания. БГ ръководството са роднини с произтичащите от това негативи за служителите. Осигуровките не са върху пълната работна заплата. Платения отпуск често е под въпрос. Типично както в US компаниите, отивайки на работа, могат да Ви посрещнат с новината, че компанията повече не се нуждае от Вашите услуги. Тази пролет имаше масово съкрашение, при което го отнесе 90% от персонала. Работят Java и .Net, но не си струва да се започва там, освен ако сте начинаещ в професията и нямате сериозни планове да оставате в конкретната компания.

Някой да си сподели впечатленията за фирмата...