eMag - Fashion Days / еМАГ - Фешън Дейс /img/frontend/nomap.png"

eMag - Fashion Days / еМАГ - Фешън Дейс

Малееее, ако знаят хората колко са загазили, когато кандидатстват в тая тъпа "фирма" или още по-лошо, когато започват работа тук, ще се отчаят!
Условията са ужасни, направо мизерни - нагъчкан миризлив офис, разположен извън София, озлобени колеги, тъпи супервайзърчета от провинцията, които живеят под наем, малоумни HR-и, мързеливи кол агенти, които занимават всички служители с огромното количество недоволни клиенти, изерни заплатки и работа през събота. Всичко това е пълен бич за нищонеподозиращите хора, които ще изкарат с мъка и 3 месеца !!!!
Сега с тази работа от вкъщи е още по-невъзможно, заради строшените служебни лаптопи без копчета и забиващи процесори core 2-duo.
Работата в този говедарник е абсолютно изтезание, мъчение и ад! Няма да издържите и 2 месеца.

Защо лъжете, че заплатата е 1000 лв нето? Това изобщо не е вярно - 800 лв е. Тази мизерна малка заплатка, наглите и прости ръководителчета, тъпите и селски колеги, изнесеният извън София офис на Емаг, старите счупени служебни лаптопи, досадната работа от вкъщи, работата през събота и ненормално мнигото количество работа карат свестните хора и хората с ценз, знания и умения, излъгали се да започнат работа в тази фирма-мелачка на хора, да напуснат след едва 2 или 3 месеца най-много!!!!!!!! Този, който не е работил във Фешън Дейс или Емаг, той не знае какво мъчение, изтезание и проклятие е това. Пълна загуба на време и нерви!
Изобщо не препоръчвам това адско място за работа!

Ето и още едно мнение...

Имах отношения с фирмата в продължение на 3 месеца, като лично към мен всички ръководители и колеги се държаха добре и помагаха, съответно разбира се съм се опитвал да работя спрямо порядките и качествено.

Компютрите и техниката, с която работихме си беше в много добро състояние и си работеше без проблем.

Основната причина, поради която не продължих е, че ми омръзна от работенето от вкъщи и имам нужда от промяна,

Работата беше натоварена, като се има предвид, че работихме в най-натоварения период, съответно извън него би следвало да е доста по-спокойно и разбира се човек трябва да е ок да общува с клиенти, като малка част от тях са "трудни" клиенти,

За колегите съм склонен да вярвам, че са печени и на живо, фирмената сигурност е на високо ниво, що се отнася до сериозно отнасящите се към работата.

Лично за мен местоположението на офиса е доста удобно.

Като цяло съм с доста добри впечатления от престоя си в еМаг.

Заплатата е окей 1000 нето. Това, което не ми хареса е, че се наемат нови хора всяка седмица с 3 месечни договори, някои от тях не издържат и напускат, а останалите след 3 месечния договор просто ги зарязват. Без значение колко старание положих тези 3 месеца сега се налага да си търся нова работа, а в момента се обучават нови колеги. От това страдат най-вече клиентите, защото ние тъкмо задобряхме, а новите тепърва ще се учат. Самата работа ми хареса, нищо че на моменти е доста натоварено. Единствено ми е тъжно, че не ми се даде повече време да покажа какво мога. Щях да се радвам да се задържа в тази фирма.Надявам се в бъдеще да не сменят хората през 3 месеца, а да разчитат на сигурен персонал.

Във Фешъндейс и Емаг:

Развитие: абсолютно никакво

Работата: под стрес, с остарели и изпочупени компютри. РАБОТИ СЕ И ПРЕЗ СЪБОТА. РАБОТА С НЕДОВОЛНИ КЛИЕНТИ!

Заплата: смешна и мизерна, без бонуси и 13-та заплата. Не се увеличава.

Колегите: (дебелата Веселина Стефанова, цайсатата Илияна Джамбазова и шашавата Ана Прокопова) - лицемери, простаци, егоисти и пълни селяни, обсъждащи колегите си от Емаг зад гърба им, пресмиващи им се жестоко на недъзите и наричащи ги с неприятни прякори

"Ръководителят" на екипчето Мирослав Димитров: малоумен, необразован, невъзпитан, прост, смешен, крайно завистлив към софианци и по-щастливите и богати от него, гледащ само женски кулинарни предавания и нямащ нищо мъжко в него

Местоположението на офиса: почти извън София, отнемащо от 70 до 90 минути път да се стигне до него

Извинете, но на днешно време локацията е от голямо значение. И това, че Европаркът е на Цариградско, където минават безброй коли, не го прави комуникативно място. С мизерните заплати от 800 лв. човек се чуди първо карта за градския ли да си вземе, или да си купи една вафла от ресторанта в мазето, защото нали е монопол и парите няма да ти стигнат за друго. Са ще кажете, че сме там, за да работим, а не да ядем. Е, да, ама тогава работете без да ядете, да ви видя.

Много некоректна организация е тая - наемат се хора за около 4 месеца, докато се назначат връзкари и оттам нататък умните, къдърни и знаещи кадри стават излишни - гонени са от HR-ите или ръководителите на екипита, или сами си напускат, защото виждат, че няма никакъв смисъл да работят там.
Случвало се е да напускат масово хора или защото шефовете са тъпи и изкат да "разчистят пътя" за наемането на бъдещи връзкари, или на служителите вече им е писнало от огромното нечовешко натоварване, неуважението, нулевото кариерно развитие, нищожно ниската работна заплата, отдалечеността на офиса извън София и други фрапантни причини, срамни за Емаг.
Колегите са събрани от кол и въже и не можеш да си кажеш по една свястна приказка с тях, да не говорим, че не може да се разчита на тях, защото всеки гледа да оцелее до утре. Освобождаванията от HR-ите стават от ден за ден, просто така - защото не си връзкар и си непотребен и неудобен.
Само идиот и мазохист бе започнал работа там и след 3 месеца да го изритат най-позорно. Там работят връзкари и тъпаци с никакво развитие. Ако ги уволнят никога няма да си намерят работа, защото не стават за нищо друго. Направо потресаващо. В 21-ви век такива простаци и селяндури да живеят не ми се вярваше, докато не се убедих сама.
Пълна скръб!

Явно и за работа не става Емаг, но за покупки определено са доста долна "фирмичка"! Купих си през януари от тях телевизор "Sony" - 65 инча с 4К резолюция. Малко след това дефектира, защото е нискокачествен. Изпратих го в сервиза и го чаках 2 месеца. Върнаха ми го с пукнатина в екрана и драскотини по пластмасите. Изпратих им го пак и ми казаха, че аз съм го счупил по непредпазливост/неправилна експолоатация и че гаранцията не покрива такива щети, причинени от потребителя. И сега ще трябва да купувам пак телевизор, защото този вече за абсолютно нищо не става!

Друг случай, който ме фрапира е, че нарочно от Емаг не попълват правилно гаранционните карти и гаранцията е невалидна - като дойде време за ремонт в сервиза просто не го приемат и се започва 2-годишна разправия и хабене на нерви и пари, за да се разправяш с лъжците от Емаг. Направо това е посегатество върху потребителите, решили да купят техника от този румънски боклук, нарече Емаг! Това е скандално, нахално, брутално и нечовешко отношение към купувачите!!!

Съжалявам, че не си купих истински оригинален телевизор "Sony" от Технополис, а си купих това менте на което по-късно в сервиза техниците му видяха сметката с 5-6 ритника в екрана и сега ще си го чукам в главата!

НЕ ПРОПОРЪЧВАМ "ЕМАГ" НИТО ЗА ПОКУПКИ, НИТО ЗА РАБОТА !!!

Пазете се!!! Измамниците от eMAG и Fashion Days ще отворят шоурум! Никой да не се лъже да започва работа там или да си купи нещо! Фирмата е мелачка на хора. Много ще съжалявате!

Във Данте Интернешънъл (Фешън Дейс и Емаг) никога повече! Не дай си Боже да ви се падне надутото и тъпо селянче Мирослав Димитров от Fashion Days!!! Толкова е злобен, прост, завистлив и ограничен. Втълпил си е че няма да допусне човек да знае повече от него и това е! Дупнишки селянин. Набутва прости и ограничени хора само и само да оцелее той, защото го е страх HR-ите да не го изритат за слаби резултати!

(-) МИНУСИ:

* Заплатата във Фешън Дейс е мизерна за "Експерт маркетинг/ Преводач" - 750 лв и някакви смешни плодчета, които ДЕБЕЛИТЕ членове (те си знаят кои!) от екипа на Мирослав излапват и не остава за другите. Просто срам.

* Локацията е извън София - буквално на майната си: Европарка на Цариградско шосе. Пътуването до офиса е кошмар - трябва да се сменят няколко превозни средства, за да не се закъснява, а ако това стане - селянчето Миро почва да ви вика в задната стаичка и да ви заплашва!

* Връзкарщина до небесата. Тази фирма се крепи само на шуробаджанащина и нищо друго. Връзкарите са толкова нахални (знае се кои9 са те) и правят всичко по силите си да изгонят по брутален начин хората, които са се излъгали да започнат работа в Емаг и Фешън Дейс.

* Служежбите лаптопи са изпотрошени и амортизирани - с изтъркани пластмаси и липсващи копчета.

* Работи се и събота. Всяка седмица има дежурства и клетите работници трябва да работят събота, но не и Мирослав Димитров от Фешън Дейс.

* Колегите са пълна отврат - всички са надути, обиждат и униважат се едни други - никакъв колектив!

* Текучеството на хора е ОГРОМНО! На месец напускат по 8-10 човека, затова и колегите се държат студено и няма колектив и уважение един към друг. При такъв сценарии няма смисъл да си учат имената, камо ли да си помагат, защото не се знае кой ще напусне след 1 ден!

(+) ПЛЮСОВЕ:

* Ваучери за храна на минимална стойност

* 1 щайга с плодове, които дебелото чудовище Веселина Стефанова от Фешън Дейс ИЗЛАПВА за 1 минута!

ЗАКЛЮЧЕНИЕ:
Изобщо не съветвам да започвате работа там. Даже и ако сте студенти. Това ще ви докара нервен срив.