eMag - Fashion Days / еМАГ - Фешън Дейс /img/frontend/nomap.png"

eMag - Fashion Days / еМАГ - Фешън Дейс

Ще се опитам да обясня и на двете страни(бъдещи служите и клиенти) как седят нещата в Dante International, т.е. Емаг и Fashion Days. Цялата информация по-долу е към септември месец 2022г.
Ако сте преценили, че ще кандидатствате за позиция: “Customer Care/Customer support”, на home office трябва психически да сте се примирили, че не ставате за нищо друго освен за това клиентите да викат по вас, поради 1001 причини.
- Нека започна от там, че заплатата ви ще бъде равна на 1000лв за 8 часови работни дни от понеделник до петък като се случва да работите и в събота.
- Трябва да научите как да работите с цели 9 системи, които са препълнени с детайли, не е реално колко много неща има да запомните в тези 9 системи, с които задължително ще трябва да работите за месечна заплата от 1000лв.
- Още на обучението ще ви подготвят психически, че обажданията няма да спират, няма да можете да си затваряте “кейсовете” в рамките на работния ден, обучаващите си признаваха, че са седяли след работно време, за да си довършат работата, чисто и просто защото няма как от многото обаждания да успеят да си свършат задачите в рамките на работния ден.
- Ако имате проблеми с нечестни ситуации, излъгани хора, нарушени обещания, неспазени думи и още куп гадости - не сте за тази позиция, тъй като ще се сблъскате с всички тези глупости, защото търговците, с които Емаг работят са изключителни лъжци, а вие като агенти ще трябва да чуете колко меко казано са “преебани” клиентите.
- Обучението ви ще премине в слушане на разговори, които поради некомпетентност от страна на служителите в Емаг, са масово неразрешени, висящи и хората все още чакат, понякога чакат и по 3 месеца, понякога по 1 година, а понякога и по повече, а вас ще ви обучават точно върху тези кейсове, по които хора все още не са си получили парите.
Относно другата страна, които са клиентите. Хора, ако ще поръчвате от сайта на Емаг, гледайте да пише, че е от Емаг, а не от техен партньор - търговец. Ако поръчвате от търговец и ви се случи да се налага да върнете продукт и да трябва да ви връщат парите просто ви съжалявам искрено. Търговците ще извъртат до последно, ще ви губят времето и следователно финансите, които ще ви висят някъде в нищото.
- Докато ни обучаваха трябваше да слушаме разговори, които бяха избирани на случаен принцип и мога да ви кажа, че 80% от разговорите с клиенти, които имат проблем с търговец завършват по един и същ начин: КЗП ( комисия за защита на потребителите), адвокати и куп други правни мерки.
Като заключение мога да кажа, че силно се надявам работодателите да се осъзнаят, че за работа, която изисква да запомниш 3 книги информация трябва да бъде малко по-високо платена. Ако въпреки всичко прочетено до тук възнамерявате да продължите с кандидатурата си, искрено ще ви стискам палци, здравето, нервите и спокойствието да ви се запазят и тези хиляда лева да ви стигат!

Преди да кандидатствам за работата четох мненията тук, почвах да се отказвам. Все пак отидох на интервюто в ЕйчАрЕс, казаха ми че едва ли ще се получат нещата, но щом държа ще предадат СВ-то ми към емаг. След ден-два ми звъннаха, проведохме 3 интервюта доколкото си спомням, наистина отношението беше много професионално, и каквото ми казаха беше изпълнено. Наистина останах изненадан. Вече работя половин година за емаг. Моят мениджър и тийм лидерите, които ни управляват са върха, нищо лошо не мога да кажа за тях, колегите ми са приятни, бонусната система е 3/5. Не знам как е по другите отдели, но към този момент абсолютно нищо лошо не мога да кажа за фирмата, и управниците ми, и не мисля че нещо ще се промени. Ако си съвестен и си вършиш работата - ще си намериш удобно място в еМАГ.

Там не се работи! Просто не може. Атмосферата е отвратителна. Хора напускат през 2-3 месеца, защото отношението към тях е животинско. Офисът е адски далеч, заплащането е супер смешно и недостатъчно, много натоварване, работа в събота, нагли колеги, малоумни "ръководителчета", разгневени клиенти, които се обаждат постоянно бесни, шефовете са румънци и не ги интересува за своеволията и караниците, които стават в офиса. Повече никога там...

Малко пари и нерви за мнго нерви и стрес. Съжалявам, че започнах работа там. Не съм доволна. Не мога да препоръчам изобщо компанията на мои приятели, роднини и кандидати за работа, защото знанията, дисциплината и това какво можеш не се цени тук въобще!!! Разочарована съм. Това е. Можеше да започна работа на друго място, вместо да се мъча тук.

Кандидатствах за мениджърска позиция през HR компания. След три интервюта ми направи впечатление, че няма никаква комуникация между външната HR компания и Emag. Казаха ми, че бавно се случват нещата при тях. След 2 (два) месеца от Емаг се свързаха с мен, за да ме поканят на интервю. Оказа се, че интервюто е за друга позиция, подчинена на позицията, за която първоначално кандидатсвах. Интервюто започна с половин час закъснение, защото никой не се включваше в онлайн срещата и се наложи да им звънъня по телефона и да ги подсещам, че миналия ден са ме поканили на интервю. Мениджърът, с когото беше интервюто беше прясно назначен и видимо изключително нахъсан, без особени познания за бизнеса. Изрично наблегна колко е важна за него обратната връзка и се ангажира лично да ми даде такава в рамките на няколко дни. Три седмици по-късно, не само че не получих обратна връзка, ами и дори не отговориха на мейла ми, в който ги питам какво се случва с кандидатурата ми.
Изключително жалка и непрофесионална история.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

В четвъртък имам интервю, но като чета какви са отзивите и отношението към фирмата, май няма да отида.

ТРАЯН КАСАБОВ Е БУКЛУК, КОЙТО Е КОМЕНТИРАЛ 90% ОТ ХЕЙТА ЗА ФИРМАТА ТУК. 2 ГОДИНИ,С ЛЕД КАТО ГО УВОЛНИХА ОТ ФЕШАНДЕЙС ЯВНО ОЩЕ СТОЙ БЕЗ РАБОТА, ЩОМ ИМА ТОЛКОВА СВОБОДНО ВРЕМЕ ДА ПУСКА ШИТ ТУК. НЕ ЗНАЕ КОЙ РАБОТИ ОЩЕ В ЕМАГ И ФЕШАНДЕЙС И КОЙ ОДАВНА Е НАПУСНАЛ, АМА ХЕЙТИ. ДРЕБНА ДУШИЧКА, СТОЙ СИ В ЛЮЛИН! ВУНИШ НА ЛАЙНА НЕ САМО БУКВАЛНО, ТРАЯНЧО! ЗЛОБАТА И ЗАВИСТА ТИ СЕ ЗНАЕ ОТ ЦЯЛА СОФИЯ, ЗА ТОВА НИКОЙ НЯМА ДА ТЕ НАЕМЕ!

Ми доста съм потресен от Фешъндейс. Интриги всеки ден, предизвикани от една пълна, много пълна колежка от Плевен. Същата тази пълната е в близки отношения с един плешив и жалък супервайзър от Дупница и те двамата заплашват, нарочват, обиждат и гонят другите служители, особено ако са от София. Доста завист, яд и ярост имат тези двамата. Живеят под наем, защото идват от село и си го изкарват на всеки, даже и на собствените си колеги от Емаг, като им говорят зад гърба най-безпардонно : лепят им всевъзможни прякори, присмиват се на недъзите им (кой дебел, кой нисък, кой алтав) подигравателни епитети, отвратително отношение.
Пази боже от тези!

Малееее, ако знаят хората колко са загазили, когато кандидатстват в тая тъпа "фирма" или още по-лошо, когато започват работа тук, ще се отчаят!
Условията са ужасни, направо мизерни - нагъчкан миризлив офис, разположен извън София, озлобени колеги, тъпи супервайзърчета от провинцията, които живеят под наем, малоумни HR-и, мързеливи кол агенти, които занимават всички служители с огромното количество недоволни клиенти, изерни заплатки и работа през събота. Всичко това е пълен бич за нищонеподозиращите хора, които ще изкарат с мъка и 3 месеца !!!!
Сега с тази работа от вкъщи е още по-невъзможно, заради строшените служебни лаптопи без копчета и забиващи процесори core 2-duo.
Работата в този говедарник е абсолютно изтезание, мъчение и ад! Няма да издържите и 2 месеца.