НИКО 2002 /img/frontend/nomap.png"

Напълно съм съгласна,тази фирма не става за работа,никакво човешко отношение,а само обиди и цинизми чуваш от шефовете,отнасят се с теб като с роб и едва ли не ти трябва да им платиш че си там.

Здравейте всички,
Пише Ви бивш служител (управител) на един от магазините от търговската верига"Нико".
Искам да Ви кажа ,че всичко ,което прочетох тук е пълна глупост и невежие от Ваша страна.
Аз лично не познавам по-коректни,лоялни и честни работодатели и на повечето места,където съм работила и преди и след това,никъде не срещнах топлината,разбирането, отзивчивоста и готината атмосфера на едно голямо семейство, както беше в "Нико",а държа да Ви кажа ,че моят професионален стаж не е никак малък./визирам младите госпожици на които не е било платено(забележете за три дни),които най-вероятно са очаквали почивка на курорт,а не здраво бачкане./
Призовавам всички Вас,които имате желание да работите в тази фирма не се отказвайте,бъдете търпеливи и постоянни,не се плашете от работа и ще бъдете възнаградени.
Аз лично се разделих в много добри отношения с шефовете и съм с много добри впечатления от тях и разбира се имам чудесни спомени,защото в рамките на 3 години и повече този магазин беше моя живот.
Поздрави и...   УСПЕХ!

Пиша това писмо като редовна клиентка на магазините им.Няколко пъти ми прави впечетление как лошо се държът собствениците спрямо техните подчинени .Съвета ми към собствениците е да не го правят пред клиентите много лошо говори за фирмата.

няама такав идиотия-работиш като луд и накрая обикаляш вси4ките им магазини,да си взамеш заплатата-от обещаните 500лв+процент,взимаш 330.затова си търсят постоянно хора.мили хора-по-добре без работа,отколкото там.сестра ми работеше там и ви казвам самата истина

Започнах работа в НИКО 2002 ЕООД за мъжка конфекция на като продавач-консултант,издържах точно три дълги мъчителни дни в нечовешки условия.Направи ми впечатление,че в месечният им график на всеки два дена има различни имена на девойки,които впоследствие разбрах че се отказват да работят там,но разбира се не им се плаща за 10 часовият работен ден,защотото нямат още трудов договор!Когато предопредих,че се отказвам,и държа да ми се изплатят парите за 3 дни ме насочиха към счетоводителката,която потвърди подозренията ми,че ще пия една студена вода!Горещо МОЛЯ някой да ме посъветва какво да правя!О,забравих да кажа че обявата за работата си седи още в Jobs.bg и още хора ще се опарят.Хора не си губете времето много ще съжалявате!