НИКО 2002 /img/frontend/nomap.png"

Мненията от долу са писани от "колеги" които не правят и 2 часа в магазините. Нормална Фирма като всяка има и хубави и лоши страни....

Не се лъжето от коментарите по долу. Работила съм и в "европески марки" и там не е добре. Карахани да обръщаме етикетите на дрехите по цял ден. По едно време на сън ги обръщах. Работата си е работа. Важно е, че заплатата е на време.

Работя във Фирмата от 2 години и мога смело да кажа че всичко е нормално.

хора не се лъжете . много се чудих дали да пробвам и опитах един ден . седиш на крак по 10 часа . нямаш време и за тоалетна само те гледат лошо . колежките щто годе 2 от 10 да са по нормални. уважение небих казала че видях. един младеж фъфлещ на име петър и той го раздава много важно. с две думи пълна подигравка . но какво да очакваме от фирма която всеки ден търси персонал. не случайно никой не се задържа

Аз иЗкам да си оплача от колеШките. Много прости теС пачи ва.

Аз иЗкам да си оплача от колеШките. Много прости теС пачи ва.

Другари аз предлагам да се съберем и да направим един протест пред магазинити. Да се хванем на жива верига и да не пускаме никой в тия пусти магазини да видят те кой сме ние незаменимите. Да видят кой изкарва парите в тая фирма.
Аз работих като вол ама и крадох като разпран. У нас да видиш всичко си купих, кредита платих.

За първи път срещам толкова изпростяли и вулгарни работодатели .И Мартине вие не си цените истински кадърните хора тези които реално ви искарват парите като една обща позната която ви въртеше магазина в Слънчев бряг и когато загубите истински стойностни работници и ударите дъното ще ги оцените.

Не съм работила в Нико, но пиша този коментар като свидетел на няколко неща, след като няколко месеца работих на графа срещу магазин Нико.
Виждала съм с очите си лошото държание на шефовете и управителите спрямо персонала.
Работното време не е законно, защото изискват да си един час преди отварянето в магазина, за да миеш и един час след затварянето за да миеш отново, което ще рече около 12 часа на ден по мои изчисления.
Явно е, че условията са ужасни, за това не е нужно да си гений, при положение, че персонала се сменяше на няколко дена буквално!
Познавам 4 момичета, които са работили там и няма една която да каже нещо хубаво.
В момента не знам как стоят нещата, но така като гледам не се е променило много. Само съм чувала, че заплащането е що годе добро, но дали това компенсира всичко останало, вие си преценете.

дилема да почна или да не почна ?