dm market /img/frontend/nomap.png"

Моля някой да сподел случвало ли сее е след интервю и получаване на обратна връзка,че не са се спряли на мен,евентуално след време да ме потърсят за работа?

Здравейте! Възможно ли е да се започне в един обект, а в последствие да се преместиш в друг?

Работя вече една година в тази фирма и съм изключително доволна .На 21години съм и работата е супер , обслужваш на каса и зареждаш стока тя идва два пъти в седмицата , правят се ревизии и други неща . Управителката ми е като най добра приятелка с нея си споделяме всичко и винаги разбира ако имаш нещо важно за вършене те пуска по рано да си тръгнеш или прави графика така ,че да почиваш . Заплатата е перфектна ,аз работя на 6 часа и съм доволна от заплатата ми , глезя се доволно има и по 8 часа и по 4 часа .За сега не съм имала проблеми с колежки , работила съм в два филиала и всичко е било точно . Часовете се плащат и не ходим по рано на работа или пък да оставаме след работно време .

Това е на-добрият работодател за моите 15год трудов стаж!Когато започнах първата ми работа заплата ми беше 280лв.Сега след 15год има хора които работят за толкова.Да не говорим и какво е отношението към работещите.Дм е работодател от друго измерение,работодател,който ние тук с нашия манталитет и разбиране неможем да приемем за нормален,не можем да приемем,че е възможно да има такъв работодател с такива цености!Те не са измислени тук в България,не са измислени от българи,и няма как да бъдат побългарени или променени,защото Дм е една фирма,едно семейство,един организъм от всички магазини,във всички страни,които ги има.Преди да се пишат злобни коментари-прочетете,поинтерасувайте се-какво е Дм?!Не забравяйте,че хората са различни за това и коментарите ще са такива.
Като натовареност в работата-мн натоварено!Трябва да си отдаден на 100% на това,което правиш,за да се справиш с всичко.Но така е навсякъсе,не само тук.Да,тичаш на касата,тичаш да приемаш стока,да консултираш клиенти.В крайна сметка това ти е работата!За това си там.
Заплащане-по-добро едва ли има в България в този бранш.Съотношение работа-заплата мога да кажа,че забравяш,че се намираш в България.
Работна среда-перфектна!Влагат в развитието на всеки един човек,чрез обучения,семинари...
Отношението с колеги-каквото си го направиш.Ако си там,за да работиш всичко се случва мн лесно и приятно.Ако си там,за да отбиеш номера и да чакаш да ти свърши работния ден,да създаваш интриги и да клюкарстваш -не се получават нещата.
Отношение като работодател-логото,мотото на веригата е 100% вярно-,,Тук съм човек,тук пазарувам,,За първи път тук разбрах какво е да имаш добър работодател-да можеш да си сигурен,че винаги ще те разбере,подкрепи и бъде до теб.Да знаеш,че ти не си един прост работник за него,да знаеш,че можеш да съчетаеш грижите и ангажиментите към семейството си,близките хора и отговорностите към работата си.Това е нещо,което е немислимо за нас българите,нещо непостижимо за работната среда в България на този етап.Спокойно,както вече казах фирмата не е българска,отношението към работещите,работната среда не е по различна от тази в Австрия и Германия,няма как да бъде променена,побългарена и от хората,които ротят тук,просто ние не сме дорасли толкова,че да приемем един такъв работодател...
Винаги ще има доволни и недоволни,винаги ще има добри и лоши коментари.Факт обаче остава,че Дм е един от най-добрите работодатели в България.

Имам позната, която работеше там.
Имаше достатъчно здрави нерви, но в един момент и писна да слуша и да бъде замесвана в интриги, да чува че е казала неща, които дори не си е помисляла. Да търчи като пожарна из магазина, на касата, да приема стока в склада, да консултира клиенти и да получава нервни кризи, защото винаги и се е крещяло на главата, че не е успяла да си свърши задачите.
Само месец след отварянето на магазина управителката вече е успяла да настрой всеки срещу всеки.
Това, което тя ми разказа, след като напусна е че
Управителката се е подигравала на всичко, на това как са били облечени, как ходят, как говорят, как дишат дори... Позволявала си е да ги обижда, и да ги третира, като роботи, държейки ги до 01:00 часа по време на акцийте им!!!!
Без този труд да се заплаща или да се връщат часове.
Обсъждала е клиентите, подигравала се дори и на тях.
Явно тази жена не успява да се справя с позицията си да бъде управител, защото след моята позната е напуснала и колежката й, и двете момичета, които са започнали на техните места. И има още една с предизвестие.

напълно съм наясно с работата на служителите във фирмата,защото имам позната,която работи там.тези служители не си вземат почивките,не си вдигат главите от работа.Постоянно работят извънредно,защото не могат да се справят с големия обем работа,която управителите им възлагат за една смяна.Не сядат за секунда,не се хранят нормално,защото нямат време,а за да си ползват почивката(която им се полага-поне по труд.договор)трябва да ходят по-рано на работа.Представяте ли си-какво е Наглост.От съществуването на фирмата в България не са им вдигани заплатите,а те за този труд са подигравка.И най-вече ми е жал за тях,защото са принудени да търпят всяка простотия,претенция и ако щете всичко на клиентите си.Жалко за такъв концерн.Всяка година има репортажи-фирмата с колко процента има ръст на оборота.Доста често докато пазарувам наблюдавам какво правят-бога ми -всичко.
Те са като неуморни пчели.

Омръзна ми от "рязко" неграмотни хора! Научи се да поставяш интервал след препинателните знаци. Научи, че ново изречение се започва с главна буква, а думите в средата на изречението се пишат с малка буква, освен ако не са имена. Подобна неграмотност е срамна! Най-неграмотните хора са точно тези с най-многото претенции. Ако фирмата смени управителите с неграмотници по-добре ли ще стане? Тук работят над 600 човека и всеки е някой на някого, така ли? Като си толкова компетентна кажи кои са тези с "Връзкииии", кои са управителите, които трябва да се сменят и кого да назначат на тяхно място. Ти на каква позиция си, какво си работила до сега, колко управителя си назначила, че изказваш такова мнение за управителите? Щом си толкова компетентна направи си верига магазини и си назначи управители. В тази държава всеки разбира от всичко и се чувства неоценен.

Фирма в която всеки е някой на някого.всеки се прави на шеф защото е човек на някого.фирма пълна с интриги,а хората които работят които не са от "познатите" се тъпчат и унижават.лично мое мнение е че управителите трябва да се сменят.Има служители които работят и знаят повече от управителя и заслужават да бъдат повишени.Но в тази фирма това няма как да стане,ако не си с Връзкииии!Да не говорим за тези Акции на които оставаш след работа да сменяш стотици-хиляди етикети без да ти се плаща или връщат часове! А когато си напишеш реалните часове в книгата за присъстввие, тя рязко изчезва!!!

Интересуваме какво е заплащането в Логистичната база "Елин Пелин"?

Започваш с обещамое за висока заплата .... Следват множество удръжки за щяло и нещяло. Липси.На края взимаш половината на обещаното и то за къртовски труд.Хора замислете се,защо според вас персонала все не достига и постоянно търсят хора?Та нали,ако беше така с заплатите и "уж" условита хората нямаше така да напускат.Никой не се задържа дълго.Виновен си им за всичко.Как си мислите дават по обещаните 1000лв.Правят ни за посмешище...