dm market /img/frontend/nomap.png"

Много ми е тъжно но е факт,бях уволнена от филиала си заради любовницата на управителя която е служителка в нашият филиал,той пък от своя страна има връзка с друга наша колежка,премести я за да не е в нашият магазин но тя не спря да идва всеки ден и да се натискат в офиса.Жалка картинка и любовницата и другата кифла щяха да си избодат очите и изпоскубят косите ако не ги бяха спряли клиентите . Жалки сте

На 01.04 беше направено поредното смехотворно и нелепо назначение за Регионален Мениджър.
С такова ръководство в лицето на Великова,нищо добро не чака фирмата.Поредната чужда компания,попаднала в некомпетентни български ръце.Жалко!
Успех, колеги!

Защо се опитвате да си разчиствате сметки и имитирате Роксана? Тя вече напусна, не я намесвайте. Всичко е много по-просто от колкото си го мислите. Нито Даряна ще стане регионален нито някой друг от региона на Роксана. Ако издигнат някой от тях ще има нов регионален, един нов управител в Бургас и още един нов управител или в Бургас или в Сливен. На началниците няма да им се занимава с това и ще им е по-лесно да издигнат или управителката от Шумен или колежката от централата. По-сигурно е да издигнат управителката на Шумен , така че колежките от Шумен да се готвят да кандидатстват за управител. Да не мислите, че вече не са го решили? Сега се чудят как да оправдаят решението си и за това още не съобщават нищо.

Очевидно това се превръща във форум на компанията, което е и разбираемо предвид невъзможността да се кажат истината в очите на висшестоящите, без това да има преки последствия за конкретният служител. Един въпрос е очеизваден – защо ръководството, в лицето на Великова си затваря очите за действията на Балки и Лари и всички издевателства над служителите в техните региони?! С какво толкова са и влезли под кожата или с какво толкова я държат?! А колкото до Дариана – ако е способна и оправна, защо да не е тя избраната, едва ли Лари има влияние върху всички директори, сещам се поне за един, при който номерата и няма да минат и е максимално обективен. На доставчици вяра да нямаш – те чули-недочули, украсяват, пък после ходи доказвай, че нямаш сестра.

Колеги днес чак и доставчици коментирали са ми че Даряна се хвали едва ли не вече регионален е назначена толкова е била сигурна.грозна картинка поне да си мълчи.

Здравейте, няма смисъл да кандидатствате за регионална. Ланева е обещала на Даряна че тя ще бъде. Вече е говорила с шефовете, пак всичко е нагласено. Ще видите че така ще стане.

Здравейте, някой може ли да каже какви са условията за позиция "Управител на филиал"?

Пълни глупости! Мога само да ви кажа, че фирмата е страхотна! Заплатите са винаги на време, отношенията с колегите са идеални! Да, тичаме нагоре/надоло с количките, но това не означава, че ни е толкова тежко, че да не можем да се справим. Работната среда е такава, че постоянно има какво да се върши. И да, ако искате да си почивате нон-стоп и да си седите зад "удобния" стол, то работата не е за вас!
А вие, бивши служители, моля ви искренно да си запазите арогантното мнение за себе си.

моля не си праветв туда да подавате документи там.Само ще ви излъжат.

Здравейте!
Много бих искала да споделите мнението си относно заплащането във веригата, тъй като имам голямо желание да започна работа!
Аз лично няколко пъти съм посещавала магазина на Стамболийски  / София / и съм очарована от чистотата, богатия асортимент и милото отношение на служителите!
Благодаря предварително за отговора!