dm market /img/frontend/nomap.png"

напълно съм наясно с работата на служителите във фирмата,защото имам позната,която работи там.тези служители не си вземат почивките,не си вдигат главите от работа.Постоянно работят извънредно,защото не могат да се справят с големия обем работа,която управителите им възлагат за една смяна.Не сядат за секунда,не се хранят нормално,защото нямат време,а за да си ползват почивката(която им се полага-поне по труд.договор)трябва да ходят по-рано на работа.Представяте ли си-какво е Наглост.От съществуването на фирмата в България не са им вдигани заплатите,а те за този труд са подигравка.И най-вече ми е жал за тях,защото са принудени да търпят всяка простотия,претенция и ако щете всичко на клиентите си.Жалко за такъв концерн.Всяка година има репортажи-фирмата с колко процента има ръст на оборота.Доста често докато пазарувам наблюдавам какво правят-бога ми -всичко.
Те са като неуморни пчели.

Омръзна ми от "рязко" неграмотни хора! Научи се да поставяш интервал след препинателните знаци. Научи, че ново изречение се започва с главна буква, а думите в средата на изречението се пишат с малка буква, освен ако не са имена. Подобна неграмотност е срамна! Най-неграмотните хора са точно тези с най-многото претенции. Ако фирмата смени управителите с неграмотници по-добре ли ще стане? Тук работят над 600 човека и всеки е някой на някого, така ли? Като си толкова компетентна кажи кои са тези с "Връзкииии", кои са управителите, които трябва да се сменят и кого да назначат на тяхно място. Ти на каква позиция си, какво си работила до сега, колко управителя си назначила, че изказваш такова мнение за управителите? Щом си толкова компетентна направи си верига магазини и си назначи управители. В тази държава всеки разбира от всичко и се чувства неоценен.

Фирма в която всеки е някой на някого.всеки се прави на шеф защото е човек на някого.фирма пълна с интриги,а хората които работят които не са от "познатите" се тъпчат и унижават.лично мое мнение е че управителите трябва да се сменят.Има служители които работят и знаят повече от управителя и заслужават да бъдат повишени.Но в тази фирма това няма как да стане,ако не си с Връзкииии!Да не говорим за тези Акции на които оставаш след работа да сменяш стотици-хиляди етикети без да ти се плаща или връщат часове! А когато си напишеш реалните часове в книгата за присъстввие, тя рязко изчезва!!!

Интересуваме какво е заплащането в Логистичната база "Елин Пелин"?

Започваш с обещамое за висока заплата .... Следват множество удръжки за щяло и нещяло. Липси.На края взимаш половината на обещаното и то за къртовски труд.Хора замислете се,защо според вас персонала все не достига и постоянно търсят хора?Та нали,ако беше така с заплатите и "уж" условита хората нямаше така да напускат.Никой не се задържа дълго.Виновен си им за всичко.Как си мислите дават по обещаните 1000лв.Правят ни за посмешище...

От коментарите стана ясно, че работата по филиалите е меко казано пълно мазало - интриги, текучество на кадри,хамалогия и т.н. Но някой може ли даде малко информация за централата и за склада в Елин Пелин? Питам за реални примери за конкретни позиции и съответно за работното време, за заплатите(чисти), условия на труд.... Би било чудесно, ако давате конкретни примери със съответните факти и цифри - например, управител филиал 2000лв; служител филиал на 6 часа - 1000лв, счетоводител Х лв, работник товаро-разтоварване У лв. И т.н. и т.н.

Пиша,за да предупредя хората,които се чудят дали да започнат работа в ДМ ,защото в момента текат обяви навсякъде ,поради простата причина,че магазините на ДМ не са това,което са били и отношението към хората,които работим там е повече от унизително. Управлението е изпълнено от алчни и нагли българи,които се чудят как да облагодетелстват себе си на гърба на хората, които им изкарват заплатите с труд през деня ,та дори и вече изнагляват и ни карат да работим през нощта, без да бъде заплатен труда ни като нощен, без едно "благодаря", дори напротив ,налага се да търпим постоянни нападки и заплахи с освобождаване, а те всъщност имат недостиг на персонал и то точно заради тези условия ! Работата по филиалите се е превърнала в тежък физически труд, който се изпълнява от жени, които получават множество травми, поради тежкия труд,който ги принуждават да работят ,само и само да си запазят работата. Вие решавайте ,на Ваша отговорност е започването Ви на работа при такива неусловия.

В тази фирма както и мн.други е побългарена.Заплатите на служителите са мн.ниски за къртовския труд,който полагат-доста често извънредно-без заплащане.Постоянно са недоволни от персонала,постоянно ги дискриминират с наказания и писане на обяснения за някакви незначителни неща.Карат персонала да се чувства ,като нисше същество пред безобразните и измислени претенции на лудите клиенти.Държат се добре с персонала само когато им е удобно,иначе ела да видиш гнет,забрани и унижение.

dm България ще открие своя първи филиал в Монтана на четвърти август, с което градовете, в които присъства, ще станат общо 24, съобщиха от компанията. В първите три дни на откриването клиентите ще могат да се възползват от отстъпка от 15% за всички стоки в новия обект на веригата дрогерии.

Освен това всеки клиент на новия магазин, който се намира на бул. "Трети март" 76 в Монтана, ще получи подарък брандирана чанта при покупка над 20 лв. Ще има и много други изненади и забавления, които клиентите ще могат да открият на място в деня на откриването.

С откриването на новия магазин продължава активното разрастване на веригата в България. През последните девет месеца бяха открити девет нови обекта в цялата страна. Плановете на компанията предвиждат през 2016 г. да бъдат открити поне десет магазина.

Разширяването на мрежата от филиали е само един от акцентите в стратегията за развитие на компанията в България. Друго важно направление е обогатяването на асортимента. Един от най-иновативните и силни сегменти за dm са био продуктите. Те са обединени в марките dmBio и Alnatura, които са създадени в отговор на повишеното търсене от страна на клиентите на био продукти с доказан произход на достъпна цена.

Към момента в асортимента на dm България присъстват над 200 био продукта. Сред тях са кленов сироп и веган нуга крем от лешник, които може да се консумират с палачинки и при диети, кокосово масло и различни напитки за хора със специфични хранителни предпочитания (оризови, овесени, бадемови, соеви).

В началото на 2016 г. стартира новата социална инициатива dm Heroes, чрез която dm стимулира служителите си да участват в реализацията на обществено значими проекти в партньорство с неправителствената организация TimeHeroes.

Освен подкрепа, изразяваща се във времето и труда на хората от компанията, dm България допринесе и финансово за успеха на проектите. За първите пет месеца на 2016 г. компанията ще предостави 10 000 лева на микрофонда TimeHeroes, чрез който в рамките на пет месеца бяха подкрепени 25 локални проекта в градовете, в които dm присъства.

Сред тях са осигуряването на отопление за модерното "читалище" Hot Spot Books & Art в София; подкрепа за археологическите разкопки в с. Никюп, община Велико Търново; информационна кампания за промяна на обществените нагласи към незрящите хора в гр. Ловеч и други.

За тази социална инициатива dm България получи и специално отличие на годишните награди на b2b Media, а именно второ място в категорията социално-отговорна компания.

dm drogeriemarkt е сред най-големите вериги дрогерии в Централна и Източна Европа. Първият магазин е отворен през 1973 г. в Карлсруе, Германия, а първият филиал в Австрия – през 1976 г. в Линц. Централата на групата се намира в Залцбург, Австрия. Днес dm е представен в 12 страни в Европа. dm България се присъединява към групата на 29 януари 2009 г. с първия си магазин в град Видин. Към днешна дата филиалната мрежа се състои от 61 магазина в 23 града в страната, а служителите на компанията са над 500. Асортиментът на dm обхваща над 14 000 артикула – козметични продукти, парфюмерия, стоки за дома, храна за домашни любимци, бебешки продукти и много други. Многообразният асортимент е допълнен и от 22 собствени марки на dm, като най-популярни между тях са: Balea, babylove, alverde, DONTODENT, Denkmit, Profissimo.

Браво на поредният гъзоблизец,който дори не си прави труда да измисли нещо оригинално, а направо copy-paste! А може би лично г-жа Великова чисти осраният имидж на ръководената от нея компания?! Безценно, но Ева – така не става! Нищо не може да спре справедливият гняв на служителите от филиалите или на онези от централата, които ти сложи в черният списък с малоумните си решения за вдигане на заплатите на определени мениджъри, които се борят за приза „тъпак на годината“. Да не забравяме и РЦ Елин Пелин ( аплодисменти там за "нестандартното" назначение Гошко Търнев, милият е като паднал от Марс и сигурно гони покемони по цял ден из полето) – там недоразумението на природата Пламенчо е комсомолец за пример!!! Защо вие, прокуристите, принудихте да напуснат хора, които са от самото начало, защо си завирате главите в дупките като стане въпрос за увеличаване на възнагражденията, които не сте пипали от 2010?! Обявите ви за работа не слизат с месеци, и всичко по филиалите се крепи на труда на старите кадри, които вече започват да се питат какво всъщност правят тук и докога ще търпят?! Наясно ли сте, неуважаеми ръководители, че зад успехите на компанията стоят стотици незаписани часове къртовски труд и вие наистина нямате принос за това, защото крайно наложително е да започнете да се лекувате от побългаряване и да спрете да се хвалите насам - натам по разни непознати сайтчета. Ако не можете – просто си вървете, очевадно е че не ставате за тази работа, и оставете кадърните служители да си вършат работата така , както умеят и наистина ДМ да бъде там, където е във всички останали държави –" Целта на dm е да изгражда компания, отговаряща на потребностите на клиента, да е надежден и коректен партньор, да предлага на СЛУЖИТЕЛИТЕ си възможности за развитие. Затова dm поставя човека в центъра на своята дейност – като клиент, СЛУЖИТЕЛ или партньор. „Тук съм човек, тук пазарувам“"