dm market /img/frontend/nomap.png"

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Изключително съм впечатлена от последния коментар. Направен е един задълбочен анализ на тъпата ситуация в ДМ. Този анализ потвърди
предположението ми, че соцът не си е отишъл. Не от България и не от Австрия и ГДР. Зная 4 езика и работя здраво.
И какво от това? В ДМ няма значение дали се работи. Важно е да си продаваш здравето и да нямаш морал. Какво е соцът? Левичарство. Тоест важни са ни всички изперкали. Лесбийки,гейове, животни,но не и нормалните хора. Регионалната мениджърка Царица Йочева в пика на ковид кризата бе по-загрижена за кучето си, отколкото за бачкаторите.

Да не се объркате, че фирмата е немска - нищо немско няма да намерите тук, освен бранда. Мениджмънт абсолютно по нашенски, шуробаджанащината ври и кипи.
Положението е "имам човек в НАП и ми дреме на гъза". Управители, мениджъри и всеки който се е докопал до някаква позиция да взима решения си бута неговите приятелчета.
Допълнително здравно осигуряване няма. Придобивки йок. Тук правя паралел с Lidl, където изискванията за кандидатите са сходни по отношение на немския и някакво общо ниво на адекватност. Само че там получавате поне допълнително здравно.
За отношение не знам дали има смисъл да се говори. Хора с по 10+ години стаж във фирмата са построили комунизма, но поне не ви се бъркат в работата. Арогантност, колкото във всяка друга голяма компания.
Относно натоварването, през цялото време на главата ви висят Х брой неща с известни и неизвестни крайни срокове. Отново стандартните неща за голяма фирма.

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Изключително неадекватен регионален мениджър е Царина Йочева. Вечно възбудена. След като не успява с частен бизнес, бива лансирана в ДМ. Където толерира крадливи стари служителки в кв. Изток на ул. Н. Хайтов. В същия клон си пробутва протежето С---а от Юниливър. Без конкурс. Високо ниво на управление на Царина!!!???

Към бъдещите кандидати в ДМ.Имайте предвид, че дори и да сте приети на работа, непрекъснато ще ви натякват колко са ниски оборотите. Скъсвате се от работа, а оборотите са ниски. Настъпи ковид кризата - още по-ниски обороти. Но мениджърите продажби процъфтяват. А вие сте застрашени от изхвърляне. Сериозно се замислете. Дали си заслужава да работите за перачи на пари???

Скоро кандидатствах за новия филиал който ще се открива в Лозенец. Интервюто протече нормално, казаха, че при всички положения ще има обратна връзка независимо какъв ще е отговора. Вчера ми писаха имейл , че съм била една от малкото подходящи кандидати, че им било много приятно, благодарят ми за отделеното време, за интереса към тях...Ноооо да съм си била запазила ентусиазма, понеже в момента нямат свободно място за позицията за която съм кандидатсвала. А именно общ служител на 8 часа за нов филиал. Като нямате свободно място защо пускате обява, а и кой ще седи да ви чака евентуално да го потърсите някой ден?? Това го приех като един много възпитан отказ, вместо това можеха да кажат, че са одобрили други и готово. Изобщо не се учудвам обаче на подобно отношение, и даже се радвам, че не съм одобрена защото след интервюто прочетох доста мнения тук и нещата ми станаха повече от ясни. Работила съм в големи хранителни вериги и принципа е същия. Само не знам как се излъгах на пръв поглед от приятната уж атмосфера там.

Искам да изразя мнението си, което е изключително неприятно. Като изключим факта, че за интервюто ги чаках около половин час да ми обърнат внимание и трябваше да се лутам из магазина. Изключително нагло поведение на интервюиращата управителка и тъпи въпроси. След като ме питаха за заплащането и отговорих открито и честно, реакцията им беше - защо искаш повече от минималната заплата. При положение, че искат да се вършир работа като за 10 човека. Лично аз живея в голям град и 600лв ми стигат остовно за сметки и наем, а да не говорим да изкараш цял месес.

Работата не е лека. Включва касиер, хамал, аранжор, ревизор, чистач, приемчик, етикетиране, кол-център запитвания, консултант клиенти,опаковчик и др. Но най-противното е че това е гнездо на интриганти. Интриганстването е висшата цел на селските чеда, които са дошли там от дълбоката провинция за да доказват незаменимостта си (романа "Аз, Клавдий/я"?). Пред кого ще се доказват? Не пред клиентите и себеподобните, а пред висшестоящите над тях. А тези над тях са също някакви недоразумения (регионални мениджърки с царски имена). Така порочният кръг се затваря. Интриги от най-ниското до най-високо ниво. Както се казва "рибата се вмирисва откъм главата". Екипност, взаимопомощ, колегиалност??? Мисията е невъзможна.....Не си губете времето и нервите, това е измама, която не си заслужава.Всъщност ако все пак имате належаща нужда от пари, може да опитате. Но то ще е временно решение.

Здравейте,пиша това до всички хора питащи се как е работата в Дм. Работата е супер ако ви харесва подобен вид работа, натоварването не е малко, но пък заплащането е добре и винаги навреме.... И с хубавите неща до тук. Управата е пълна с хора на хора на някой който няма понятие защо е там. Даже и да си вършиш работата на 100% никой няма да ти каже (браво или мерси че свърши и мойта работа) Освен че длъжността ти включва 10 други длъжности, небиваш и ценен за това. В момента в който кажеш нещо което е неудобно за някой, даже и да си най-добрия служител ще ти кажат да си пуснеш молбата, тоест ако искате сигурна работа то ДМ не е вашето място. Работих година и половина във филиал в Мол Пловдив, пълен цирк. И на края за нещо, за което нямах вина бях отстранена от работа, а някои служители след безброй провинения продължават да работят там. Сами си направете извод. Благодаря за вниманието.