dm market /img/frontend/nomap.png"

Някой, който е работил или работи в логистичния център в с. Елин Пелин би ли споделил дали има осигурен служебен транспорт до там? И приблизително в какви граници за заплатите там?

Благодаря Ви!

Отскоро съм служител във филиал в гр.София,искам да кажа,че това е една страхотна фирма,която дава сигурност на служителите си,разбиране и уважение.Абсолютно винаги,когато съм имала дали служебен или личен проблем съм срещнала разбиране.Процеса на работа ни е максимално улеснен,работим в динамична среда,лично на мен ми е крайно приятно да работя в тази фирма,фирмата е сериозна откъм заплащане,и всичко останало по трудов договор.Не съм имала случай на някакъв вид злоупотреба от тяхна страна с работни часове и т.н.това което е изписано тук не смятам,че е сериозно.

Аз съм бивш служител на филиала в Студентски град, бих искала да предопредя и разкажа малко повече на бъдещите кандидати за работа точно на този филиал.
Първоначално бях очарована от обявата им за работа,местоположението на магазина беше страхотно за мен (бях на 4 часови смени) управителката ме посрещна много добре в началото.. Макар,че е са четири часови смени има възможност да се работи на 8 и да почивате повече дни - до тук супер,но за жалост само това.
Още на третият ми работен ден (6 часов) бях оставена сама на касата (никога до сега не бях работила това беше първата ми работа т.е без никакъв опит, като вторият ден имах оборот от 2500 лв на 8 часова смяна) при отчитане на касата ми на имах -36 лв..Бях в шок ,защото тъй като бях нова внимавах за всяка една стотинка бях спокойна ,защото вече имах успешно отчетен ден с голям оборот...Имах сериозни съмнения,че грешката не е в мен,а кражба от колежка,защото тя знаеше паролата на касата ми, а и касата беше оставяна без надзор (на пауза) ,защото постоянно ми намираше нещо друго за правене.На следващият ден,управителката вместо да ми се накара и уволни по логично,тя ме успокои и каза да го забравя ,след грешката внимавах още повече за всяка една оставена от клиентите допълнителна стотинка,но... отново изненада.. този ден имах + от 15 лв според мен поставени в касата ми като "възмездие" от управиелката за предишният ден (явно защото определената колежка (ЗАМ.УПРАВИТЕЛКА) и друг път беше правила такива "изпълнения" и управителката беше наясно с това). Като отново не последва порицание или уволнение ,или дори предопреждение като за 4 дни реално имах две огромни грешки..
Минаха две седмици, в които нямах никакви грешки в касата не бях на смени с крадлата.Един ден бях на смяна (4 часа) с нея ии отчетох -16 лв,защо ли? Отново от страна на управителката нямаше адекватна реакция,каза спокойно ще свикнеш с работата...Това нормално ли е според вас?
Крадлата ме караше да й наливам и нося вода,отговарях,че си имам работа,но тя настояваше като приключа да отида да налея,а в договора ми никъде не пишеше,че съм носач на вода ,харана и т.н на втората седмица ме караха сама да отварям магазина и какво ли още не...Постоянно за най-малкото нещо следваха подигравки и намеци сякаш не бях равна с тях, а прислужница.
Днес отидох да предам молбата ми за напускане,но първо последваха хвалби как от 20 човека съм била избрана аз като най-сериозна за позицията,как съм щяла да се справя и молене да остана (най-вероятно за да има от кой да си "цъкат парички"),след като това не проработи управителката реши да скъса молбата ми и да започне със заплахи към мен,че нямало да получа заплата и какво ли още не..
Моят съвет към всеки един кандидат поне за този филиал е БЯГАЙТЕ въобще не си помисляйте да започвате работа в ДМ Студентски град..Има още неща,които мога да допълня,но ще бъде разводнена цялата история..Надявам се поне един човек да съм спасила от този ад.
Успех в търсенето на работа! :)

Аз бях кандидат за работа във филиал на 6 часов работен ден. Поканиха ме на интервю, обясниха ми условията, които по думите им са коректни и точни, но истината явно е друга. Клиент съм на магазините им и от това, което виждам отстрани лесно може да се разбере случващото се. Да магазините са чисти и подредени служителките са любезни но на цената на какво. Вечно тичащи между рафтовете, склада и касите. Уморени и прибиращи се по никое време на нощите след втора смяна. А и толкова много обяви и то начесто. Моя позната работеше там и по тези причини напусна. Тези магазини наподобяват по натовареност и начин на работа Кауфланд, Лидл, Била и др. Само дето не се продават хранителни стоки , а козметика. Хората си мислят, че това е чиста и приятна работа. Само не зная ревизиите точно как протичат и дали са през нощта, както на други такива места. Но и да си жена-хамалин е достатъчно, за да те откаже.

първо ще поговоря за Фирмата. В началото беше с много добра концепция, добро заплащане и горе-долу добра работна среда. Наблягаше се на качествено обучение на служителите и прозрачни отношения служител/ръководство. Като цяло фирмата е много коректна от гледна точка на заплащане и спазва точно всичко, описано в договора. С годините обаче, ръководството (регионални мениджъри/управители), успяха да побългарят фирмата. На добри позиции се взимат само хора, които са или в роднинска връзка с правилните хора, или в приятелски отношения. Не се толерират служителите, които са с подходящо образование, имат такт и усет към работата. Не се дава шанс на такива хора за развитие, а биват отхвърлени, в следствие на некомпетентното мнениение на Управителя, което е много едностранно и подвластно на лични отношения. Да не коментирам, че повечето управители са без образование, неграмотни, говорещи на диалект, с неподходящ тон, облечени неподходящо, неможещи да напишат едни имейл без 10 правописни грешки.
В следствие на гореописаното, по филиалите не останаха стари и обучени служители и текучеството е огромно. Пълно е с нови хора, които не се обучават качествено, съответно това рефлектира и на обслужването. Има много недоволни клиенти.
ДМ осъзнайте, че недоволни служитеи = недоволни клиенти. :)

Прегледа както и всичко друго е само проформа за пред закона,защото и докторката на ТОКчета не ВИДЯ ЧЕ ИМАМ КИСТОЗНА МАСТОПАТИЯ ОТ 10 ГОД!!!БРАВО ДМ, БРАВО РЪКОВОДСТВО!!!БРАВО И НА ПЛАТЕНИТЕ ИМ ДОКРОРИ!!!Кога ще започнете да ни отчитате на час да знаете колко извънредни работиме????и да почнете да плащате!¿мишоци!!!!!!!!!Казва се допълнително здравно осигуряване,заплащане на часове извънреден труд,които всички полагаме,системки като тези които ни направихте за ходенето до кенеф,вършат работа,за отчитане на работното време!

Ако на колегите от централата не им беше сложно да слязат до 1 ет нямаше да е сложно за никой,МДЦ Кристал разполага с още 2 бази в София много по удобни за всички,освен на тези дето не могат да си носят токчетата или се тревожат да не ги деформират,ама нали пък трябва да покажат и че са Armani,Guchi и т.н. токчетата слизаха 3*2 пазят си ред и не ги ебе това че днес ти е единственият почивен ден или че си на работата 2ра,важното е да минат!!¡

Когато направят заплата 1000 лв няма да има текучество и тъпи въпроси колко е заплатата

До тъпите кифли от постовете 19.01/27.02/18 работещи или в централата или само 1-ви смени ЗАЩОТО ЗА ДРУГО НЕ СТАВАТ!!!РАБОТТА СЛЕД РАБОТНО ВРЕМЕ Е 95% ОСОБЕННО НА АКЦИЙ И 90% ПРЕЗ ДРУГИТЕ ДНИ,ЗАЩОТО НЯМАШ ПРАВО ДА КАЖЕШ НА ЕДНА ТЪПА КУРВА КОЯТО СЕ ГРИМИРА БЕЗПЛАТНО В 20:20 БЕЗ ДА СИ КУПИ НИЩО ,ЧЕ РАБОТНОТО ВРЕМЕ С ПАЦИЕНТИ Е ПРИКЛЮЧИЛО И ИМАШ ДА ЧИСТИШ КОЧИНАТА ИМ,ЗАЩОТО И ТИ ИМАШ ДОМ И СЕМЕЙСТВО,ама не мобеш и да метеш на курвата в краката/пречиш и/ако миеш ша се лъзнела/И ТАКА СТАНА 21:30???????ЧАСОВЕ НЕ ЗАПЛАТЕНИ ВИ ОТ РАБОТОДАТЕЛЯ?!!!!!!!

Здравейте! Бях на интервю и имах голямо желание да започна работа. За голямо съжаление и мен не ме избраха и много ме е яд. Имах голямо желание да започна работа, не знам какво не ми достигна. Сега се надявам на чудо,за да ми се обадят евентуално при отказал се кандидат.Или да пуснат нова обява