И:ФАО-България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 109&markers=София,бул. България 109

И:ФАО-България ЕООД

Не знам как е когато си вътре, но отвън като кандидат (и то уж сериозен и то уж не за ентри-левел позиция), отношението е менко казано несериозно!
За месец и половина процес до момента (уж не е приключил, въпреки, че реално не ги броя) видях лъжи надребно, безпричинно протакане и много несериозно отношение.

Дори проектът на думи да звучеше много интересно, логично всеки би се запитал "за какво още не са искрени" и "как ли ще се държат, веднъж ако са ме прилапали" ...

Искрено се надявам (за колегите работещи там), да бъркам и да е друго положението ... а, дано, ама...

Изкарах доста години във фирмата и мога да кажа че пред очите ми, от една от най-добрите в България иФао се превърна в жалка карикатура.
Интриги, клюки, скандали, подмазвачество, шуро-баджанащина...
Шеметни кариери базирани на "умения" по "френски и анадолски"..
Лоша локация, лоша работна среда, никакво уважение и респект!
Абсолютно потвърждавам предишните негативни коментари.

Така наречените позитивни коментари ясно кой ги е писал и да, някои от тези хора въпреки “позитивното” си виждане напуснаха изключително разочаровани.

Фирмата е трагично изостанала от към технологии, организация и продукти, така че ако търсите каквото и да е развитие, не си губете времето. От друга страна, ако си търсите място където да скатавате,
добри сте в симулирането на дейност и никъде другаде не ви искат, това е вашето място. Има доста хора които наистина по цял ден нищо не правят, но пък и отговорниците им са ок с това тъй като и тяхната работа такава, - то това фирмена сигурност му се викало.

Хората не се повишават или поощряват на база опит, резултати, усилия, а на база колко деситилетия са във фирмата и на кой са се постарали да са симпатични, независимо че приноса на въпросните тим лидове, мениждъри и прочие е нулево, а развитието им е замряло някъде в началото на века, та както беше споменато в други постове, тези хора най-вероятно ще са трайно безработни излязат ли от тази фирма.
Това ви засяга дотолкова доколкото сте ок да си траете, да се съобразявате и да получавате таскове от хора чието разбиране (ако някога е имало такова) за технологии, процеси, мениджмънт и тн. е наистина праисторическо и пълно с безумия. Ако си траете всичко ще е наред, за нескопосна работа никой не прави проблем, и всичко това срещу макар и неголяма, но затова пък редовна заплата.
Иначе да, интриги бол, застоял въздух, текучество и скандали от време, колкото да разнообразят обстановката и да ви напомнят че ако не ви харесва вратата е насреща.

Тя цганката че е умряла е ясно... ама с нея си отидоха и всички свестни девелопери. Останаха само гъзолизците, дето никъде няма да ги вземат, защото тези позиции вече са заети:) Плюс, че никой няма да им даде пре-надутите заплати, които сега взимат.

Дори хората, които са написали положителни мнения, вече не работят в и:фао. Правете си изводите.

Ако смятате, че open-space офисе прекрасен офис, мястото ви е точно там, в 'цеха', без въздух, без светлина, но пък с чудно течение цял ден, да не споменавам клюките и интригите и безумната локация.

Ако все още разбирате за какво иде реч, моля ви, не напускайте! Никъде другаде няма да ви вземат, нямате и грам мозък!

Явно циганката дето пишеше хвалебствия се е подхлъзнала на прясно измитите стълби на прекрасната бизнес сграда и си е счупила врата. И тук настана гробно мълчание...

Цветята си ги купуваш сам с паричките, които влизат в дебитната карта, много цветя и рози са това!

Всички разбрахме че фирмата е цветя и рози, мениджърите ти благодарят, че си вършиш работата, заплата расте напрестанно и прочие. Хора, кажете не на наркотиците в работно време!

Няма как да споделя каква ми е заплатата заплатата, това е конфиденциална информация.

Добре бе пич, кажи им на ия хейтъри колко ти е заплатата и да се приключва.

Чета коментарите и направо се чудя дали става дума за същата фирма... Във фирмата съм малко повече от година и с ръка на сърцето мога да кажа, че няма от какво да се оплача. В България има много чужди фирми, но манталитета в повечето е точно български. В Ифао до сега не съм видял българският манталитет. Нямам опит с други компании в IT сферата, но това което чувам от мой приятели с които заедно сме учили по академии и професионалният ни старт е започнал по едно и също време, съм сигурен че съм попаднал на най-доброто място. Отношението от мениджмънта е повече от добро, когато си вършиш работата определено се забелязва и отбелязва! До момента (без значение работата която съм работил) никога до сега не ми се беше случвало някой от началниците да ме спре в коридора и да ми благодари за работата която върша! Отразява се и в заплащането! Това определено стимулира! До момента не ми се беше случвало фирма да надхвърли очакванията ми, Ифао до момента го направи 3 пъти. Офиса е страхотен, в много модерна сграда, средата на работа е спокойна, колегите са печени, няма натегачи и гъзолизци (поне в екипите с който работа и познавам добре). Аз сутрин отивам с желание на работа, нещо което до сега не си спомням да ми се е случвало, а винаги съм си вършел работата много съвестно. Мрънкащи хора винаги ще има, това е ясно, доволните рядко влизат да пишат коментари. Радвам се само че не съм попаднал на тази страница преди да подпиша договора си, защото можеше да се подведа и да направя грешката да не подпиша. За финал само ще кажа, че имам колеги със стаж във фирмата над 5-10-15-18 години, вие си правете изводите ако тези хора не са доволни, дали щяха толкова време да стоят.