СПРИДЕР КУРИЕР ЕАД / SPRIDER COURIER /img/frontend/nomap.png"

СПРИДЕР КУРИЕР ЕАД / SPRIDER COURIER

работих в Спридер достатъчно дълго, за да видя как от едно добро място фирмата се превърна в нещо подобно на публичен дом. Не знам на кой може да му хареса да работи там. Атмосферата в последните 6 месеца е отвратителна, напрежението е уникално. За ръководството в България пък съвсем нямам думи... Потенциал за развитие - разбира се, ако спиш с шефа (с директора, не със собственика). Колегите ... вече не останаха кадърни хора в тая фирма, а работната среда ... да поговорим за дрехи, гримове и почивките в Гърция. Колкото за заплащането - не само, че те осигуряват на никакви пари, но дори ти удържат пари за проведените служебни разговори, че и ДДС-то ти начисляват. Тя и счетоводителката е една счетоводителка, а пък ако знаете за каква офис мениджърка става въпрос... Ако кажа "проста" ще е много меко казано! Това е може би единственото място, което не бих препоръчала дори и на най-големият си враг. Поне в момента. Страшна дупка стана! Само местоположението е добро, въпреки че цените в Бизнес парка са доста високи и за да обядваш ти трябват поне 7-8 лв, което с даваните там заплати е доста сложно.

Rabotih v Sprider v purvite meseci ot suzdavaneto i v Bg. Tupata shefka togava ... .... i oshte po-tupata i priiatelka .... ..... ne razbiraha nishto ot kurierski uslugi. Gigova stana za smiah kato vurna telefoni na Germanos, che ne raboteli-a puk otgovora ot Germanos beshe,che telefonite prosto ne sa zaredeni :)) Pulen proval e nedoizuchilata se uristka ......,samonaznachila se za izp. direktor. Zaplatata togava beshe 200 leva,a izvunrednia trud ,koito polojihme subota i nedelia i za Koleda i Nova Godina dekemvri 2003 izobshto ne se zaplati vupreki,che sobstvenika Kanelatos obeshta tova. Grutzka mu rabota. Inache sekretarkata ..... e super :)))

Haresva mi atmosferata vyv firmata. Tova za men e mnogo vajno! Ne bih rabotila sred naprejenie i konflikti! Rykovodstvoto ni glasuva pylno doverie, ne ni debne, ne e drebnavo! Nie si vyrshim rabotata, te ni plashtat redovno. Poznavam rabotata i ia rabotia s udovolstvie! Otnosheniata s kolegite, s koito imam dopirni tochki sa korektni, drujeski! Obicham rabotata si!