СПРИДЕР КУРИЕР ЕАД / SPRIDER COURIER /img/frontend/nomap.png"

СПРИДЕР КУРИЕР ЕАД / SPRIDER COURIER

неразбрах само как щте си получим парите за отпуски за изминалите години и трудожите книжки.когато една фирма не зачита (неуважава) своите служители и ги мисли за заменими след 5години труд и пот за разработване на мреги от куриери. мога да кага едно еми гърци

Между другото не знам дали е конфликт на интереси,но същата служителка на 'спридер' посредством друг човек(който ги получава) разнася брошури и рекламни материали на фирма 'симбол'.

Добър ден!Пиша ползвател,защото покрай служителка на спридер си ползвахме много неща.Предимно списания на маги,супички на маги,разни други нещица.Що брошури изгорих на село от тези на практикер и на други магазини.Да не ви казвам как се раздават писма и фактури от служителката на спридер.Мани,мани.Ако всичките им куриери са като тази-бегай далече от тази фирма.Гола вода!

Мизерници. Приемат заявки без да могат да ги изпълнят. Мислят само как да ви вземат парите, и после не ги интересува. Ако някой иска да пращта нещо с тях..... Хора ще ви скъсат нервите. Дори и обслужването по телефона е под всякаква критика.

По- некоректни хора не съм виждал!Не доставят пратките навреме,да не говорим за писма и брошури,а пък поръчките на Маги...да не говоря!Жена ми е получила до сега само едно списание,а чиния и не видяхме.Явно куриерката си прави комплект от 6!НАПРАВО СЪМ РАЗОЧАРОВАН!Брошурите се хвърлят пред входа."Надежда"6 стана кош за брошури и рекламни материали разнасяни от куриерите на Спридер!!!

Вчера ходих да пазарувам във SPRIDER Пловдив и съм възмотена от държанието на служителите и особенно на касиерите.Не стига, че когато попитах продавача за размер от една блуза той ми каза, че незнае къде е тази блуза, а трябваше да чакам на касата 5мин. касиероте да се сетят, че имат клиент.Незнам кой избира служителите, но съм възмутена..........

iskam da vi popitam shte budat li izplateni otpuskite na vashite slujiteli???

ddddddddddddddddd

Zdraveite biv6i,nastoq6ti i bade6ti kolegi.az sam nastoq6ta v momenta rabotq v tazi firma i sam dovolna ot SPRIDER-KURIER. vsi4ki zloradstva na biv6ite kolegi sa za tqhna smetka. qvno taka sa se postavili. .... e strahotno mom4e.Nqmam otno6enie sas kolegite v ofisa vijdam gi sutrin i sme na zdravei i zdrasti. no men me interesuva da ima rabota i da davat pari.ot tam na tatak ne me interesuva koi s kogo se e.. i koi kakvo pravi. vseki otgovarq sa postapkite si.Dovolna sam ot vsi4ko!

Ха-ха-ха-ха. Заболя ме коремът от смях. Тази hrisiкотето е голяма майтапчийка. Ха-ха. Е, хубаво е, че някой ходи там на работа с удоволствие. Все пак трябва да има и такива.;-)