СПРИДЕР КУРИЕР ЕАД / SPRIDER COURIER /img/frontend/nomap.png"

СПРИДЕР КУРИЕР ЕАД / SPRIDER COURIER

Ше се опитам да бъда максимално обективна и безпристрастна ,нещо което досега не беше направено до тук.Първо - заплащането.Малко работа за малко пари.Така е ,драги калеги, бивши и настоящи, не може бивши мениджъри чрез удари под кръста да ни крадът клиентите,а ние да сме добре,това никъде го няма.Сега поне се уважаваме макар и понякога лицемерно,след като шуробаджанаците си отидоха.Никога няма да забравя с каква надменност и слапа гордост се отнасяха те с новите хора.Привилегии ли.Ми ходим си по-рано в петък,пускат те да си свършиш работа през работно време без тово да рефлектира на заплатата ти,ей такива дребни ,но съществени неща.Относно сигурността е по-вероятно от фирмата да изтече конфиденциална информация отколкото да се опразни нечия чанта.Ми ,то свободното време е според това както си го направиш, а на работа си от 8/9 до 17/18, поне за мен е добро и в норма.То ,как да се развиваме на този етап ,след като най-нагло ни откраднаха клиентите,за тази мъничка пазарна ниша си се развиваме добре.Мястото е добро като бизнес терен ,по-добре би било,обаче да е в центъра.Да си дойдем на думата, има и такива,дето се скатават и работещи ,ама поне сега като дойдеш сутрин на работа никой не се прави ,че не съществуваш и няма толкова рязко диференцирани групички и най-вече характерния за \"спридер\" допреди няколко месеца рефрем:\"Щом не си с нас си срещу нас\".Средата, като материална база не е на нужното нево, като работна атмосфера е свежа в повечето случай,имаме си добри и отговорни професионалисти, само им дай поле за действие.Важното е че в по-голямата си част сме изтински.

Браво, Shturcho! Само дето въобще не е сигурно, че на SHEFA му пука за тези 200 семейства. Та нали Василка е там!? А ако фирмата пропадне(забрави ли,че той е SHEF и на друга фирма), ще я уреди в другата фирма и пак ще му е под ръка! А пък и на теб, какво ти пука? Жалко ще е за 99,9% от хората, а тя ще се оправи, та нали си има нов нос, ще успее да пробие...На работещите там, КЪСМЕТ, защото ще ви е нужен!!!

Vchera si govorih s edin bivsh kolega ot Sprider.Mi toi mi kaza che firmata e na doizjivqvane,che vseki gleda da se vuzpolzva ot situaciqta na maksimum.Jalko za horata,e ne za vsichki no za 99.9% ot tqh.Tolkova mnogo sa zashtoto horata ot ofisa,kurieri Sofia,kolegite po provinciqta sushto sa hora,vupreki che ot shefovete nikoi ne gi beshe vijdal dopredi 2 meseca.Ot druga strana koito ne go murzi i moje vinagi shte si nameri rabota,vij Vasilka neznam kade she q haknat.Ma tq ima nqkvo obrazovanie(osven nosa) ta moje i da se primolqt nqkude za neq,shte ima preporuki,samo za neq :) Stiskam palci i pojelavam uspeh na vsichkite 99,9% ot tezi hora.SHEFE,ako naistina si SHEF,ostavi horata da si rabotqt,ne im se meshai i gi ostavi da si rabotqt.Edin SHEF ne trqbva da e pristrasten i da vzima strana.Ako neznaete shte vi kaja,che vse oshte ima hora koito iskat da rabotqt tam.Napusnete firmata i neshtata shte se opravqt po burzo.Ako imate predstava kakvo shte prichinite na tezi priblizitelno 200 semeistva,shte razberete che tova e edinstvenoto pravilno reshenie.Znam che shte go prochetete.Budete tolkova razumen,kolkoto vinagi ste se iztukvali che ste.P.S. I si vzemete SHEFKATA s vas.Stiskam vi palci kolegi ...

здравейте добри хора,
както е тръгнало, скоро Спридер няма да има. Говоря за стремителният начин, по който си губи клиентите. От който зависи това и има някакво желание да спаси тази фирма - сега е момента. Иначе ще остане само един спомен - за едни добър, за други - не толкова. Но е много жалко да гледам как една фирма, в чието изграждане съм участвала, се срива с гръм и трясък.
Пожелавам успех на всички, участващи в реалити шоуто, наречено "Спирдер".

И това го казва кой???? Може би Невидимия??? Или пък Безименния??? Не смятам, че като си напиша името, нещо ще се промени, а пък ти който и да си, като не харесваш нещо, не му подражавай!!!

SOMEONE edvali chovek koito niama doblesta da si napishe imeto moje da govori za "UVAJENIE" "LICEMERIE" "BAZPITANIE" "I OBRAZOVANIE" Ne e li dosta dolno da atakuvash horata anonimno???

Да си поговорим за Спридер...Какво да кажем за фирма, в която собственика обещава повишение на заплатите, а SHEFA го забранява. Има една българска поговорка:"Царя дава-пъдаря не дава". И тяхната работа е такава...Думата на персонала не струва нищо, освен ако не си от свитата на Шефката и ако не лижеш з....И лицемерните изказвания на Явор как всичко е розово и прекрасно, нещо мен не ме убедиха, че всичко е ок. Не дай си боже пък нещо да си крив на госпожица Шефката, то са ревове, то са оплаквания, то са обяснения в офиса на SHEFA,то са предупреждения...И да-беше време когато ходехме на работа с удоволствие, но времената се менят, хората също и особено тези, дето се взеха насериозно. Ако собственика се задържаше малко повече във фирмата, нещата щяха да се подобрят, но УВИ. Да не говорим за мнението на същия този SHEF за хората...Какво значи това колко тежат хората в офиса...Не е ли по-важно как тези хора си вършат работата!!! Поредното доказателство, че не му пука за фирмата. Това държание на нормален, възпитан и образован човек ли е??? И ако Василка тежи по-малко, то е защото главата и е празна. Не е мястото тук да се коментират тези неща, но простотията на някои хора ме вбесява. И така,мили хора, правете си изводите...Що за фирма е това, щом хората са принудени да се пазарят и да стават чистачи само и само да вземат някой лев отгоре....Готина, а??? И да имаше група, и сега я има. И тя е от хора, които не съумяха да бъдат изтрвалки на някого, а аз се гордея, че съм от тези хора. И колкото по-далеч от тази опустошена фирма, толкова по-добре...А на тези, които имат здравите нерви, да работят все още там им пожелавам УСПЕХ и дано успеете да се съхраните като нормални хора!

Da zapochnem s ocenkite...Zaplashtane -3, zashtoto rabotish cial mesec kato lud i nakraia poluchsvash 300lv., koito siakash kasierkata si gi vadi ot z...Uvajenie -5. Privilegii 0, zashtoto niakoi imat privilegiata da igraiat onlain igri cial den, dokato tezi bez privilegiite im varshat rabotata. Firmena sigurnost 0, zashtoto niama takava. S-e rabota/sv.vreme 3,zashtoto rabotnoto vreme e gore-dolu dobre. Potencial za razvitie -5, zashtoto takav niama. Mestopolojenie 5, zashtoto biznesparka e idealnoto miasto. Kolegi 0, zashtoto tam vse oshte ima i kachestveni hora, no te se broiat na prastite na ednata raka. Rabotna sreda -5, zashtoto kak da rabotish s jena, koiato se pravi na shefka, s pensioner za menidjar i schetovoditelka isterichka...Dosta trudna rabota. Osven ako ne si mazohist ili ne si reshil da se probvash, kolko mojesh da ponesesh.
I se nauchete da razgranichavate lichnia jivot ot rabotata, zashtoto vie s neia sasipahte edna firma, koiato beshe dobro rabotno miasto, no da...beshe. Viarno, che se staraete da plashtate navreme, no ne se staraete da uvajavate horata, koito si vadiat ochite po cial den. I kakvo e tova da ti broiat kolko pati si hodil do toaletnata?!!!

Последен коментар и от мен... Яворе, по интересен начин си изразяваш уважението... И интересно какво е работното ти време като куриер, но явно в 14.23ч. вече е свършило. Което за някой би трябвало да е показателно. Може би и аз не трябва да казвам други неща, че и аз мога да пострадам... А да те питам дали според теб е нормално някой да стиска за топките ШЕФА само и само същият да свърши някаква работа? Но какво разбирам аз??? Думите ти към Иво въобще няма да коментирам. Ще кажа само, че доста им се посмяхме. И след като на вас (интересно за колко хора става въпрос) не ви пука за нашето мнение защо ни нападате с такава злоба? Колкото да самият шеф - няма как да падне по-ниско вече! Трябва ли и аз да разказвам това, което знам за личният му живот (а знам достатъчно)??? Драги, този форум е за работодателите, които обичаме и мразим. Работодатели, не хора... Не прочетох нищо за работата ми, само за личният ми живот.... Толкова ли е безинтересен твоят? И не разбирам защо въобще ни обръщате толкова много внимание... Нали се отъвахте от нас? Напускането на всеки един от нас беше "един враг по-малко"... Явно за вас всички, един професионалист трябва да може само и единствено да създава интриги... Но като се замисля дори и това не можете да направите като хората! Винаги ви хващаме... Не можете да си представите колко сте смешни и двамцата:) И колкото и да ви неприятно собственика на фирмата е много по-добър във всяко едно отношение... А колкото до думите му по отношение на мен и Иво - добър опит, но без резултат! Не забравяйте, че аз го познавам от доста време:) Надявам се и другите му служители да го разберат! Повече няма да се занимавам с вас... Има една българска поговорка: "Не говори с простаци, хората може и да не забележат разликата". Смятам, че достатъчно хора се принизихме на вашето ниво. Лично аз го правя за последен път! Иначе пожелавам всичко хубаво на Спридер, надявам се да се намерят хора, които да върнат предишният облик на фирмата, който всички (дори шефа и приятелката му) толкова харесвахме...

...Сега във фирмата останаха хора като Явор, хора които “лижат задници”(извинявам се за израза и няма да говоря повече, че туку виж и мен набил), фурнаджииски лопати, които тук пишат хубави думи...защото шефа ще види и ще ни похвали, пък и заплатата може да ни увеличи...и в момента в който затвори вратата на кабинета ти вече положението е по различно....ето такива хора останаха....кажи ми кой от тях върши работата си съвестно, кой?(изклучение правят само двама души, но то “една птичка пролет не прави”)
4. А понеже засегна и темата за дипломите....искам да попитам аз Якова, която е ръководен кадър във фирмата, каква диплома има?....ааа онази от колежа( не от университета) на УНСС, която тя си купи...само човек като нея би дал пари за да си купи диплома за полувисше образование, което май вече не се и признава....аз поне мисля така, но може и да не сам права . Но не диплома и трява, а възпитание.....някой трябва да и обясни значението на израза”човешки ценности”.
Може и всичко това да звучи като заяждане, но не е ....имам много хубави спомени в тази фирма, но за съжаление последните бяха лоши. Има неща които никога няма да забравя.
Искам да се извиня на всички, тъй като аз съм виновна за това Василка да бъде в тази фирма. И повярвайте аз съм разочарована най много от всички. Извинявам се.....
Да точно така...бившата приятелката на Йо(подозирам че и моя биша приятелка) казва, че всичко има край...да точно така има, но има и друг, които вижда всичко(колкото и глупаво да звучи), и рано или късно всичко се връща...нека се замисли и тогава каже дали иска да доиде края....защото ние всички наистина искаме да сложим точка на това.....всичко това вече ни утегчи.
Пожелавам успех на всички служители на Спридер както настоящи, така и бъдещи и успехи на фирмата.