СПРИДЕР КУРИЕР ЕАД / SPRIDER COURIER /img/frontend/nomap.png"

СПРИДЕР КУРИЕР ЕАД / SPRIDER COURIER

taq firma mnogo q rugayat, no i mnogo q hvalyat - znachi istinata e nyakude po sredata

АМИ ,КАКВО ДА ВИ КАЖА ЧЕТА И СЕ ИЗУМЯВАМ КОЛКО ЗАБЛУДЕНИ ХОРА ИМА.ТАМ ИМАЛО НЕКАКВИ ГРУПИ И ТЕ СИ БИЛИ ОТИШЛИ ,ЕМИ ДА НЕ ВИ ПРЕЧАТ РАЗВИВАЙТЕ СЕ ИМАТЕ ШАНС,СЕГА. ПРИЯТЕЛКО(АМИГА)КОГАТО ПОРАБОТИШ В ИСТИНСКИ УСЛОВИЯ НА КУРИЕРСКИЯ БИЗНЕС ЕЛА ДА ТЕ КОНСУЛТИРАМ .РАБОТНО ВРЕМЕ В ТАЗИ РАБОТА НЯМА,НЯМА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ.МАЙ НЕ ТИ Е ЯСНО.КЛИЕНТИТЕ ВИ НИКОЙ НЕ ГИ Е ВЗЕЛ ,АМА НЕ СМЕ РЕШИЛИ НЕ СМЕ ГИ ВЗЕЛИ ПОНЕ. 10 ДУШИ ОТ СТАРИЯ ЕКИП (ПРОФЕСИОНАЛИСТИ )РАБОТЯТ ДРУГИ ФИРМИ И СА ОЦЕНЕНИ ПЪЛНОЦЕННО.ИМАТ СТИМУЛ ДА РАБОТЯТ И ИЗРАСТВАТ НАГОРЕ.ВИЖ КУРИЕРИТЕ ВИ СТАВАТ ЗА НЕШО АМА МАЙ СА САМО 20% ЗА ТОВА ВИ БЯГАТ КЛИЕНТИ ПРЕЗ НОЕМВРИ ПАК ЩЕ ПИША ТОГАВА МОЖЕ И ДА ВИ ИМА МОЖЕ И НЕ СЪС СИГУРНОСТ ЕДИН КЛИЕНТ ВИ ИЗОСТАВИ.АКО ИСКАШ МОЖЕ И ДА СЕ ОБЗАЛОЖИМ И ТОГАВА ЩЕ СИ ХОДИТЕ В 3 ЧАСА ОТ РАБОТА.ТАКА ДО НОВА ГОДИНА А ПОСЛЕ ,ПОСЛЕ.......КОЛЕДНО ПАРТИ . А КОЙ ЛИ ШЕ Е КЛИЕНТА СЕ ПИТА НА ЗАДАЧАТА ЗА ПРИЕМ В ФИРМАТА ОПА МА ТО ТАМ ИМА САМО ЕДИН ВИШИСТ И ЕДНА ПЛАТЕНА ДИПЛОМА НА ВАШТА ДИРЕКТОРКА.ЕМИ ИЗПИТА Е ТЪЖАК

Е не е честно! Някой използва моето име и пише коментари!!!! Измислете си ваше!

Aaaaa,pensioner,Съгласна съм с теб. Това, че се дава възможност на възрастни хора да си докарат някой лев, е хубаво. А и никой не ти е казал, че трябва да бягаш от фирмата ( всеки сам си преценява). Но защо докрая на фирмата? Тя ще загива ли?

someone, лицемерие има навсякъде по света. по-важно е уважението на офисмените и офисдамите към куриерският труд! парите не винаги значат уважение! много е важно, че приемат пенсионери като мен на равна нога със младите. 20 души горе.долу са верните куриери, които няма да напуснат фирмата до края й. попаднах тук случайно и съм изумена от измяната на уж верни и уж стари бивши служители и служителки

Като изключим няколко човека, в тази фирма има все още много добри хора. Тях искам да поздравя за търпението и усилията, които полагат, за да са още там. Аз лично не успях да издържа, защото лицемерието и царственото държание на някои хора, ме побъркваха! Така че, браво и дерзайте! А няколкото човека - те се самоунищожават със злобата, омразата и завистта си!

Браво бе! Досега мълчахте като риби, сега ви дадоха по някоя стотинка и ВЕЧЕ сте добре! По отношение на това, че някой ви е откраднал клиентите:"Не можеш да вземеш от някого нещо без той сам да ти позволи." Така че обвинявайте когото трябва! А по въпроса за групите се радвам, че най-после сте постигнали мир помежду си. И за сведение на тази АМИГА истински се пише със "с", а не със "з" и думичката е рефрен, а не рефрем!!!!!! Някой може би трябва да се върне в първи клас!? И като изказваш такива суперлативи за фирмата, напиши си името, може пък да ти повишат заплатата!

nyama po svestni shefove ot haloftis i kanelatos

няма по-добра и по-качествена куриерска фирма от спридер. има една много хубава приказка:кучето си лае, керванът си върви.

много ми хареса,
особено това с тръгването рано в петък. А сега аз да те попитам - ти някога оставала ли си в петък, след като всички други са си тръгнали?
Много се радвам, че климата вече ви понася. И всички се радвате на едно дружно приятелство. Едно време в Спридер колегиалност беше мръсна дума.
А що се отнася за " лошите във филма" - ти познаваш ли ги всичките? Искаш ли да ти кажа, че всеки един от тях сега работи също в различни куриерска фирма, при това от доста време.
Не ми твърди, че нишата била тясна - има достатъчно много куриерски фирми - и повярвай ми те имат много клиенти. Част от тях са бивши клиенти на Спридер. Но преди да гледате праха в чуждите очи, първо погледнете гредите в своите.
А това е много трудно, и много болезнено.
Не обвинявайте жестоката съдба, а запретнете ръкави и спасете тази иначе много хубава фирма - Спридер.
И не мислете само за работното време - от 09 до 17 часа. Това не е канцелария. Да ви светна - в куриерската фирма, в която работя аз, работният ден започва в 05.00 сутринта и свършва в 22.00. Има хора, които го изкарват целия - тях просто ги е грижа за колегите и ралотата като цяло.
Останалите си тръгват в 17.00.