ВИП секюрити / VIP Security https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Сребърна №14&markers=София,ул. Сребърна №14

ВИП секюрити / VIP Security

Здравейте, някой може ли да ми каже за работа в инкасо екип каква е заплатата и какво е работното време? Работи ли се на смени или е редовна смяна ?

Много съм доволен от работата. Заплащането е навреме понякога и по рано. Охранител в мобилен патрул е много отговорно ,колегите са точни и началниците строги но справедливи.

Който има акъл да не почва само, името им е вип 5 пари не струват, яко режат като напуснеш, и ти казват Еми ти Знаеше за какво пари идваш да РАБОТИШ!Никакво отношение към служител, за 2 МЕСЕЦА престой във фирмата,нищо позитивно, Не започвайте!!!

Работих около месец във ВИП секюрити, в далечната 2008 г. Тогава беше мизерна история, сега явно още повече. Нямате ли други опции, в охранителната система няма как да дават големи заплата? От много години работя в банковото дело, суми от порядъка на 400-800 лв., ми се виждат като някакви мизерни числа. Не съм доволен от заплатата в банката(1600 лв), но като чета какво е в охранителния сектор в днешни дни... Пълна и завършена мизерия.

Момчета от моя кратък престой във сота уснанових едно нещо там ако не си пенсионер с тази заплата не може да се живее още повече че според мен тия пари не покриват само риска който поема служителя да не говорим за натоварването в София център постоянно в нарушение натоварено движение и т.н.за повече пари можеш да возиш пици а не пари това е моето скромно мнение аз опитах за 2 месеца и избягах с двеста

Приятна работна среда,колектив и началство,сигурност и подобаващи условия на труд и заплащане.Успех!

Интересувам се каква е заплатата на диспечерите за 12 часа работа?

Здравейте подкрепям колегите това не е нормално всеки месец липсващи пари всеки месец обещания че следващия месец ще ни се дадат което не се случва. ДОКОГА??? Грешките на служителката са явни защо си затваряте очите?

Здравейте искам да попитам някой дали знае какви въпроси се задават на този детектор на лъжата

Здрaвейте,
И aз дa cе приcъединя към предните двaмa колеги зa общо cъжaление не caмо нa нac, но и нa многото други, примирили cе c товa положение, които проcто ca cе отчaяли и cи мълчaт. Иcтинaтa е,че колежкaтa, прaвещa зaплaтите ни Моника Попова или не може дa cмятa, или тези "грешки" ca умишлени. Въпреки опитите ни дa отнеcем въпроca към офиca, мерки не cе взимaт и товa рязaне продължaвa вcеки cледвaщ меcец, и питaм - Някой пaзи ли я, умишлено ли ни cе реже от пaрите или проcто глaвaтa не виждa кaкво прaвят ръцете? Обичaм cи рaботaтa и фирмaтa, но товa не може дa продължaвa - моля нещо дa бъде нaпрaвено!