ВИП секюрити / VIP Security https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Сребърна №14&markers=София,ул. Сребърна №14

ВИП секюрити / VIP Security

Отлична реакция на патрулите в гр.София . СОТ 161 бледнеят пред патрулите на ВИП!!

Най - мизерната охранителна фирма , управителя в град Търговище е бил директор на три банки , преди да стане началник в випа. Питам аз как може човек който не си върши работата да бъде назначаван на такива постове ? Пратете проверка да видите как се пишат допълнителни часове на охранителите и патрулите, как ти се казва че нямаш право на отпуски ,или ако все пак по някакво чудо се намери някой да те замества то ще бъдеш неплатена .... ( въпреки че имаш стаж ). И все пак обаче накрая на годината ти се казва че нямаш отпуски ! 20 дена ти се губят и това е. Условията за работа по обектите са мизерни- обикновенно караш по 10 часови смени , нямаш работно място, почивките са миражи, търпиш постоянни нападки от персонала на обекта който трябва да охраняваш, не те зачитат за човешко същество. Разбирасе началството не го интересува това, ти си поредната бройка, лесно заминима. Плащането е мизерно и плачевно - 410 лв на 15 то число, ( ако е делничен ден ) на 25 то число още 120 лв ( 60 копони и 60 лв на ръка) допълнителни часове НЕ СЕ плащат, ПРАЗНИЧНИ дни ( ако работиш ) НЕ СЕ ПЛАЩАТ,униформи 60 та ръка, нацапани, мръсни и износени почти прозиращи, за повишаване в по - висока длъжност имате да чакате и мечтаете само.... Разбирасе това няма да ви го кажят на интервюто ,ще бъдере излъган че всичко е много хубаво , но гореспоменатото ще го разберете до месец :).
ТОВА НЕ Е ОХРАНИТЕЛНА ФИРМА ! Това е цирк, лъжци , измамници и нищо повече. Ако искате да се реализирате в охранителния сектор, търсете ведомствена охрана, такива като вип, сот 161 всички са мижатури и жалкари.
Пс. Колкото и да не можете да си намерите работа, НЕДЕЙТЕ да започвате в вип секюрити в търговище :)

Ааа да, това е другото. Уж всичко си оставаше там, а се оказва, че онзи мишок е казал всичко на вип-а. При мен проблема беше предишен работодател. Единственият глупак съм аз. Прекалено лоялен човек съм и отказах предложение и то за по-висока заплата, заради вип-а. Защото йм бях обещал. :D :D :D Epic Fail Иначе претенции хиляди.. разрешителни за оръжия, стаж и НЯКОЛКО теста.. а още от първото интервю излъгаха за парите.. на вторият ден разбрах, че парите са други.

За съжаление и този сектор ще го монополизират. Където има монопол - там има ниски заплати и недоволни служители. А имаш ли недоволни служители... :D

Последното мнение на Пламен ме накара да пиша. Полиграфа е изял главата на много хора. Но това, което е още по-скандалното с това изследване е че уж всичко е поверително, уж резултата ще се ползва само от определен кръг хора, но реално много се приказва после. Ставал съм свидетел как се шегуват с хората за нещо казано по време на полиграфа. И това го правят хора , които не би трябвало да знаят какво си говорил. Изобщо не се спазва поверителност, която обещават. Да не говорим, че докато бях във фирмата видях колко много психолози се сменяха в подразделението с полиграфа. И там напускат като луди или ги уволнятат от днес за утре. Само Тошето е вечен.

Изгубиха ми две седмици от живота. Отказах три предложения за работа, защото вече се бях разбрал с тях. Преди малко ми се обадиха да ми кажат, че съм скъсан. Не съм бил издържал полиграфа. Заплатите не отговарят на изискванията йм.
Не препоръчвам да започвате работа там!

Ще си напиша името. Искам да знаят, колко съм недоволен!!!!

Здравейте, може ли някой да ми каже как стоят нещата в отдел "Логистика"? Явно в другите отдели не е добре.

Здравейте, бих искала да знам как е в администрацията на фирмата, заплата, отношение, колектив...

Заплащането на страна, нито една охранителна фирма в България не плаща добре. Ако искате високо платена работа като охрана, намерете работодател, който наема охранители ведомствено.

Малко е заплащането, това всеки го знае, но поне да бяха конкретни от тази страна. Нито заплащат празничния труд като такъв, нито нощния труд като такъв, въпреки че законът ги задължава. Част от заплатата получаваме на ръка, за да могат да ни цакат с парите както си искат и също така да ни глобяват за нарушения от наша страна без това да е доказано някъде.

здрсвейте искам да попитам следното нещо. Започнах работа на 16 този месец въпроса ми е този половин месец дето вече изработих ще се заплати ли или не

Като настоящ служител на випа в град търговище мога да кажя че съм крайно недоволен, обекта който трябва да охранявам НЯМА РАБОТНО МЯСТО НА КОЕТО ДА СЕДНА, НЯМАМ ОБЕДНА ПОЧИВКА,ям на крак , не трябва излизам извън него,работа от 8:30 до 18 , често до 19 часът, изплащане на 15 то число на мизерната заплата, АКО Е ДЕЛНИЧЕН ДЕН,иначе чакаш. Даване на ръка още 120 лв, общо казано това не е работа за нормален или млад човек.