ВИП секюрити / VIP Security https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Сребърна №14&markers=София,ул. Сребърна №14

ВИП секюрити / VIP Security

Напълно съм съгласен с колегата.Това не е от днес и от вчера.Това си е всеки месец.Все пак не работим за големи заплати и мисля, че това не е редно, което се случва.Все пак и ние имаме семейства и когато се обадим в офиса да питаме защо взимаме такива пари не може да ни се даде адекватно обяснение.Същото лице М.П. знаем,че отговаря за нашите заплати.Съгласен съм с колегата, който пише,че служителката М.П. допуска едни и същи грешки и винаги със знак минус за нас.

Дългогодишен служител съм от Инкасото на охранителната фирма ВИП СЕКЮРИТИ.През последните 2-3 месеца имам разлики надолу в заплащането на извънредния ми труд.Говорих с мои колеги, които ми казаха,че и при тях има понякога разлики надолу,т.е. за един и същ брой часове положен извънреден труд получават различна сума пари, което не е реално.Разбирам,че това се дължи на служителката М.П., която редовно прави и допуска грешки в изчисляването и начисляването на заплатите и извънредния труд на охранителите от Инкасото.М.П. била неадекватна и некомпетентна, редовно и системно допуска едни и същи грешки. На нея трябва да й се обърне внимание и да спре да греши, защото това не е сериозно и професионално от нейна страна.Моля да се вземат необходимите мерки, защото това вреди на нас-служителите.

Тук малко се превърна като аналогова дескусия аз също имам мнение по въпроса.незнам в Пловдив но тук във Варна нещата не са розови.четсх по надолу коментар на колега и го подкрепям.аз само че съм автопатрул от известно време наблюдавам че нещата ги въртят едни и същи хора.и до София какво стига и какво не стига не става ясно-талаш и Батак е хора.относно по долните коментари за дърти и болни е така и пак до София нищо няма да стигне и ще се потулят нещата защото тук се бърка манджата.аз лично няма да изкарам още споделям това защото името което носи фирмата само замазка както казва един колега.

Останах с добри впечатления от интервюто. Бяха изключително възпитани и искрени. Накратко ми обясниха че няма никакъв шанс за развитие в Пловдивският офис, както и промяна на заплащането. Не стигнахме до коментиране на допълнителните социални придобивки. Извиниха ми се че са ми изгубили времето.

До тук щом я докарах ме да пишем по сайтовете за фирмите където работим направете си сметка колко сме зле.елата във Варна да видите за какво става на въпрос и тук е пълно с ТЕЛК пенсионери аз незнам даже как са допуснати до разглеждане на документи.ехооо фирмата я се задействайте малко и по сериозно че ми омръзна да работя с охкашти пъшкащи болни.дайте малко повече финанси и момчета яки ще се намерят за работа.има работа те съкращават момчета ха да се зарадвам че си отива този който не трябва и прасссс човек работещ-жалко още малко ще ги търпя и аз.

Здравейте,не мога да изразя възмущението си от организация и контрол.неможете да си представите събрани болни пенсионери който техния статус трябва да е друг те охрана.къде е големия шеф да види сивотата им.как и държавните органи не виждат това.Те трябва да са с друг статус.отиват си кадърни хора за сметка на пенсионери.спът по колите разбити обекти това адекватно ли е?болните хора да се лекуват аз лично имам такъв пример.за финансовата час също подигравка.дежурствата по сами ноща смяна ходиш по вили къщи - от никъде не си застрахован.

Айде сега едно дело, заради прекрасният Ви полиграф.. да ви дойде акъл в тъпите тикви. Не знам как си позволявате да обвинявате хората в кражби, но няма да си вярва, какво ще ви дойде на главата.

Здравейте. Като бивш служител мога да ви кажа фирмата много злоупотребява. Не се връзвайте на думите на г-н Димитър Петрунов, защото той търси хора , които да му играят по свирката. Последния месец преди да напусна ме отряза с ваучерите и до ден днешен ми се крие като мишка. Но аз няма да го оставя на мира.

Жените, които правят подборът на кадри, са некомпетентни. Крайно непрофесионално отношение! Заплащането е ниско.

Добър вечер на всички бивши,не бивши служители искам да споделя моето мнение за фирма vip security.Започнах работа като мобилен патрул в жк.Дружба-работих 7,8 месеца и сега поради незнайни причини ме местат на МП 124,това би трябвало да е по чл.120 но никой не ми дава отговор,а може би заради въпросния ми колега С.Грънчаров,където заради него са напуснали толкова много колеги за странното му държане,даже и на мене ми налиташе на бой,да ми бие разни главички,пък и не е допустимо да пият по време на работа и да ударят служебната кола в с.Казичене преди време.Звъннах на г-н Цеков на 30.01.19 и го попитах защо ме местят на друг патрул и той ми каза защото така са решили че на МП 124 имали нужда от човек,при положение че там стават 6 човека,а на МП 120 остават 4 човека, а можи би е да имат повече извънредни, или пък А.Миликин са дупе и гащи със С.Грънчаров това е друга тема на опсъждане.Според мен нищо май не достига до г-н Ташев за случили те се неща.