ВИП секюрити / VIP Security https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Сребърна №14&markers=София,ул. Сребърна №14

ВИП секюрити / VIP Security

Тая фирма замира тотално! Преди години плащаха с поне 100 лв. чисти над минималната заплата, обекти имаше доста - взимаха и нови. Сега са вече на минималната, щото им се свиди да дават повече пари! Загубиха си Сота, 161 им го гепи! Губят постоянно обекти и то такива дето държат отдавна! Началниците са и винаги са били абсолютна измет, отношението към служителите е отвратително! Текучеството е повече от всякога! В една-две други фирми дето бях чух че някои началници за били в Випа преди, и като ги видях какви боклуци са, не се изненадах! И тия фирми бяха пълни кочини... Но относно Випа - преди хората стояха повече заради по-големите заплати, сега за чий х*й да стоят - бягат на рояци! Ако изброените неща не ви притесняват, пробвайте се... и бъдете готови да съжалявате!

Така. Започваме с колегите. Повечето бяха много приятни, минава времето бързо с тях. Заплата е никва. Контролно пропускателните пунктове са стари бараки. Началниците са откачени пияници, които не могат да водят техните подчинени. Значи единственият варянт тази фирма да се оправи е със смяна на тези хора.

Това предишното мнение е пълна глупост! Заплатите паднаха много през последните години - стискат се като кокоши гъзове да вдигат парите в крачка с минималната заплата и вече са почти до нея! Отношението на ВСИЧКИ началници към служителите е като към овце - никакво уважение, никакво признание... само за гъзолизците, с каквито е пълно в тая тъпа фирма! В централния офис един няма да знае как да си върши работата както трябва - при напускането ги чаках 1 час да върна дрехите и 2 часа да ми оправят документите! За нищо не става вече тая педераска фирма, бягайте далече от нея!

Фирмата като цяло е много добра и коректна към служителите. Заплащането е нормално за този бранш. Работата в централния офис е добре организирана, мениджмънта е на сравнително високо ниво.

Единствен негатив е присъствието на лица като Тони Джунилов - началник охрана на обект СПР. Ако ви разпределят при него, не се съгласявате в никакъв случай. Прекалено избухлив, непрекъснато нервен, прекалено мнителен, лош организатор, изпуска си нервите, обижда подчинените си, създава постоянен хаос и напрежение в работата и на обекта.

Иначе,като цяло, това е една от най-добрите компании в този сектор, и не се колебайте да кандидатствате за работа, трудно ще намерите нещо по-добро.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Абе в тая фирма да няма конкурси за измекяри, използвачи, селяндури, олигофрени... Щото всички в офиса и всички мениджъри, Отговорници, началник-смени и не знам си кви още са най-меко казано такива! Смених няколко обекта и началници, и един не видях да струва! Откъде я вадят всичката тая сган?!

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Госпожо Д.Паунова,
Това,че не сте анонимна,с нищо не увеличава професионализма Ви и с нищо не повишава нивото Ви на грамотност!От край време охранителните фирми са се превърнали в последен спасителен пристан на лузъри и аутсайдери в живота! Съжалявам,че трябва да го кажа,но това е истината!

Защо всички служители в Силистра ходят ката гашници какво инкасо какви пощи можеби подражават на Детелин Димитров той им е пример за подражание.Целия град им се смее срам за фирмата.И крадат от Бензиностанциите гориво.Той ги е получил. Ако дойде проверяващ от София ще се хване за главата г-нСимеонов.Вип Секюрити Силистра е под всякаква критика срам.....Пенсионери ,инриганти и за капак Детелин крадеца на гориво от фирмата който дели с Регионалния Христо Атанасов от Варна и кандидати няма като чуят за какво става въпрос всички бягат .Моля да се вземе под внимание това .Фирмата е хубава ,но на месно ниво се лъже много и ощетените са обикновените служители

Фирмата експлоатира работниците си. Ужасно държание на шефовете спрямо служителите си. Буквално мафиотска компания, която плаща ужасно ниски заплати и естествено ако си отвориш устата ще те махнат веднага, но не и преди да ти кажат, че си излъгал на всички въпроси на детектора на лъжата и да те заплашат със съд с цел да вземат парите за последните 7-8 месеца, които си изкарал. :)