ВИП секюрити / VIP Security https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Сребърна №14&markers=София,ул. Сребърна №14

ВИП секюрити / VIP Security

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Абе в тая фирма да няма конкурси за измекяри, използвачи, селяндури, олигофрени... Щото всички в офиса и всички мениджъри, Отговорници, началник-смени и не знам си кви още са най-меко казано такива! Смених няколко обекта и началници, и един не видях да струва! Откъде я вадят всичката тая сган?!

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Госпожо Д.Паунова,
Това,че не сте анонимна,с нищо не увеличава професионализма Ви и с нищо не повишава нивото Ви на грамотност!От край време охранителните фирми са се превърнали в последен спасителен пристан на лузъри и аутсайдери в живота! Съжалявам,че трябва да го кажа,но това е истината!

Защо всички служители в Силистра ходят ката гашници какво инкасо какви пощи можеби подражават на Детелин Димитров той им е пример за подражание.Целия град им се смее срам за фирмата.И крадат от Бензиностанциите гориво.Той ги е получил. Ако дойде проверяващ от София ще се хване за главата г-нСимеонов.Вип Секюрити Силистра е под всякаква критика срам.....Пенсионери ,инриганти и за капак Детелин крадеца на гориво от фирмата който дели с Регионалния Христо Атанасов от Варна и кандидати няма като чуят за какво става въпрос всички бягат .Моля да се вземе под внимание това .Фирмата е хубава ,но на месно ниво се лъже много и ощетените са обикновените служители

Фирмата експлоатира работниците си. Ужасно държание на шефовете спрямо служителите си. Буквално мафиотска компания, която плаща ужасно ниски заплати и естествено ако си отвориш устата ще те махнат веднага, но не и преди да ти кажат, че си излъгал на всички въпроси на детектора на лъжата и да те заплашат със съд с цел да вземат парите за последните 7-8 месеца, които си изкарал. :)

Гола вода

Госпожо "Анонимен"-професор, точно! Точно с тези нелепи изказвания и арогантно поведение изгонихте служителите. Тези които наричате "палячовци", Ви изкарват заплатата. ;) Дори нямате доблестта да застанете с името си, поради тази причина, няма как да хвърлите съмнение в/у професионализмът и компетентността ми. Но съдейки по изказа и начинът Ви на разсъждение, тези думи са Ви чуждици. Затова "такива като вас", разорят за такива като Вас, каквото предлагате - това получавате.
ЗАБЕЛЕЖКА: И Вашето време ще дойде. ;)

Съгласен съм с всичко което бившата колежка Десислава Паунова каза, освен за 2 неща:
1. Отпуската аз си я взех 2 пъти на 2 различни обекта и ми платиха невзетата при напускането... Може би на някои обекти наистина се е*ават и с отпуските (не бих се изненадал).
2. "Свестни мениджъри" - такива животни не съм видял да има! Видях 3ма мениджъри и 4има коменданти или началник-смени или отговорници... е*ал съм ги кви са там! Ни един не ставаше за нищо - всички ти се правят на господари и са пълни капути и гъзолизци! По цял ден пръста не си мърдат да свършат поне малко от това, за което им се плащат! Ако, както тя каза, е имало свестни ама са станали такива или онакива, значи винаги са си били боклуци и те!
За човешките ресурси и изобщо за целия им офис наистина е пълен с тъпанари и всички си правят каквото си щат!
За инкасото не знам, но вярвам че е кофти и там.
Накратко: фирмата си има потенциал, ама като се ръководи от боклуци, се превръща в купчина боклук!

До госпожата по-долу:
1 Госпожо,пише се Ваучери,а не Валчери!
2 Буквите "и" и "й" не са идентични и придават съвсем друг смисъл и значение на думите,където се използват!
3 НОИ и Ной не са синоними!
4 Разбирате ли истинския смисъл и значение на понятието"охранител" и какви личностни качества се изискват,за да се доближите дори до минималните изисквания за тази професия?
5 Не си ли давате сметка,че преди да започнете да критикувате някого,трябва да направите трезва преценка за собствените си възможности ?
6 Възоснова на казаното по-горе,вземете и си дайте сметка,че заплатите в бранша са такива,заради такива като Вас,които сте около 90% от охранителния състав на вс.охранителни фирми!Каквото и да правят мениджърите,колкото и да ви хвалят пред възложителите на услуги и поръчки,когато последните видят пред себе си палячовци,няма как и възнагражденията да бъдат,като за палячовци!
ЗАБЕЛЕЖКА: Нямам нищо общо с фирма ВИП СЕКЮРИТИ!