ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Работих два месеца за тази фирма като охрана в Кауфланд.Работното облекло съм си го къпила аз (светло синя риза и черен панталон) като ми казаха да си взема фактура за 40 лв. който те ще ми ги заплатят и до този момент не съм си взела парите от облеклото за което съм дала 48 лв. За един месец имам 186 часа труд за което ми е платено 185 лв. и 60 лв. ваучери за храна и на това ако му казвате,че е високо заплащане!

Работя повече от 2 години в Телепол и знам, че в Шумен нещата стоят сравнително добре. Не знам как е в другите региони на страната, но в Шумен е добре. Най-важното е, че има стройна организация и ред. Колектива не е лош. Заплатите не са кой знае какви за обикновените охранители, но автопатрулите и техниците вземат много хубави заплати. Освен това ни дават и ваучери за храна - от 40 до 60 лв. в зависимост от месеца и отработените смени. Униформите са хубави и ни ги сменят редовно. Ползваме платен годишен отпуск. Знам, че при напускане, ако човекът е бил коректен си получава всичко дължимо, вкл. и обезщетение за неползван платен годишен отпуск. Има като навсякъде и проблеми и те обикновено са с преките ръководители. Иначе собственика и управителя полагат усилия всичко да е както трябва по Кт.

Хората са невероятни, но регионалните са проблема. И не само в Стара Загора.А в Габрово-полицай,в Търново-военен даскал. На всички е дадена малко власт и те се държат като дерибеи. Но както се казва тя рибата се вмирисва от към главата.

Не се лъжете да започвате работа към тази фирма казват ви едно а излиза друго аз вече се опарих.

не е варно хората са страхотни на телепол запла6тането е добро зависи хората дали си гледат работата.а накои лигловци които са прават на охранители.а са 1 тапази напправетв добри охранители които не крадат с персонала .бадете наи пеканите 6ефове за да фкарате охраната в 4ас.а тези които крадат ги гонете.

v stara zagora ne6tata nesa takiva kakvito trqbva da bydat i to zaradi kakvo -zaradi edin 4ovek GEORGIEV 4ovekyt zaradi koito firmata neprosperira tolkoto kolkoto e neiniq potencial. Pravi kakvoto si iska v nezavisimo ot pravilata .A otno6enieto mu ky m slujitelite mu e prosto ujasno