ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

До христо иванов - настоящ служител в град Търговище:
Какъв "мениджърски състав" бе, какви "професионалисти"?
"Офиса" в Търговище се държи еднолично от регионалния (Георги Георгиев), и когато го няма, го замества жена му. Къде го срещна тоя състав? И то професионан? То бива подмазване, ама чак толкова...
Хора, не се лъжете да почвате тук!!! Може по другите градове да е добре, но в Търговище нещата са изтървани.

Здравейте Нели!

Работи се по предварително изготвени графици от предходния месец, на смени. Изпратете ми CV на E-mail: [email protected]
В момента нямаме свободни места за гр. Варна, но поддържам база данни с подходящи кандидати.

Г-Н Спасов,в момента има ли свободни места в Вашата фирма и ако има къде мога да кандидатствам?Също така да попитам на смени ли се работи?Благодаря предварително.Става въпрос за гр.Варна

До Neidin:
Здравейте, за съжаление не осъществяваме в момента дейност на територията на гр. Петрич, нито в община Петрич

Г-Н Спасов, имате ли свободни работни места за гр. Петрич?Съпругът ми работеше във Вашата Фирма - охранител в банка Прокредит и е страшно доволен от коректното Ви отношение. Ако има възможност отново да бъде на работа при Вас ще бъде благодарен.

До охранител:
Значи честичко те наказваме? Имайки предвид, че при нас необосновани наказания няма, това означава, че не си за тази фирма. Ние не сме детска градина и много държим на дисциплината, защото няма друг начин по който може да се гарантира сигурността на възложителите. И няма нужда да ни плашиш, че ще напуснеш. Със сигурност ще те освободим с удоволствие!

Здравей, Найдене! Нищо, че не си никакъв Найден. Знам кой си и затова ще ти отговоря без да споменавам името ти, но не мога да позволя една от малкото честни и отговорни фирми, спазваща всички изисквания на нормативната база в бранша да бъде плюта по този начин в сайт, който доста хора четат. Започнал си работа при нас на 11.02.2011г. и имаш за 11 работни дни през февруари начислена брутна работна заплата в размер на 277,30лв. и са ти дадени ваучери за храна в размер на 35 лв. През месец март си отработил само 17 дни и имаш болнични, като за това време сме ти начислили 310,30 лв. заплата и ваучери за храна в размер на 50лв. Напуснал си не преди 40 дни, а само преди 5, защото официалното прекратяване на трудовия ти договор с нас е от дата 09.04.2011г. Как да ти бъде оформена трудова книжка преди освобождаването ти? Нали трябва преди това да има заповед за това и съответното уведомление до НАП и НОИ, а и да ти бъде издадено УП-3. Освен това дори и с препоръчано писмо пратката до София пътува мин. 2 дни. Днес докато си писал този пасквил, трудовата ти книжка чинно те чакаше при регионалния ни представител за София, оформена по всички изисквания на трудовото законодателство и трябваше лично да те поканя на личния ти телефон да отидеш да си я получиш. Но кой да си я потърси при регионалния ни представител!?!? Нали трябва някой тук да пише необосновани глупости...така, че сори за малко твърдия ми тон, но това е голата истина.
Желая ти успех на новата ти работа!!!
Ако наистина въобще си намерил такава...

Здравейте!Телепол са безочлив и некоректен работодател. Подадох си молба за напускане преди 40 дена, все още не са ми върнали трудовата книжка, а аз вече си намерих друга работа, но те явно нарочно ми я бавят, за да не мога да започна. Това, че счетоводството е в Шумен и те там явно за 4о дена 1 трдува книжка им е трудно да оправят си е само техен проблем. Заплатата е ниска, всички липси в магазина се заплащат от охранителите, а бавенето на документите най-много да ви доведе до пропуснати ползи. По-добре не започвайте, защото не се знае като решите да напускате дали "бързите" счетоводители от Шумен няма да им трябват 6 месеца за да ви оправят документите!!!! А това е в разрез и с Кодекса на труда, но явно на тях не им пука!

До Димитър Михайлов:
Уважаеми Г-н Михайлов, заповядайте в централния офис за разговор. Носете си автобиография, лична карта и диплом за завършено образование.

На 19 години съм от Шумен и имам желание да започна работа във тази фирма