ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

на 31 години съм и имам желание за работа в тази сфера и фирма

има хора които не са свикнали да дават качество на работа и само хленчат.Според мен фиирмата е много добра и коректна.такива работодатели трябват на България.

Изпратих ви ги . на посочения емейл. Благодаря предварително за съдеиствието

Здравей Симеоне!
Изпрати CV/автобиография на е-mail: [email protected]

на 19 години съм  и имам голямо желание за работа в тази сфера

Благодаря много на автопатрула на ТЕЛЕПОЛ в Бурас, които без да имат никакво отношение към мен слуайно се намираха на мястото на посегателство върйу мен и приятеля ми. Те ни споасиха може би приятели ми от зверско пребиване, а мен от ограбване и кой знае още какво.
През нощтта се прибирахме през градинката на гарата и ни нападна човек, който не познаваме без да влизаме в конфликт с него.
Спасиха ни служители на ТЕЛЕПОЛ, които заловиха нападателя.
Благодаря им!

Аз съм бивш служител и мога да гарантирам на всички, че :
1. Телепол е плюс за CV-то на всеки служител.
2. Научава те как се работи по правилата на всяка голяма компания,научава те на дисциплина и работа в екип,не случайно хората са измислили термина корпоративна култура.
3. Много коректна фирма по отношение на всички изисквания на трудовото законодателство. Правилата на играта са ясни от самото назначаване.
4. Има наистина възможност за реално израстване - регионален, контролинг, касиер, диспечер, служител в личен състав - аз лично съм свидетел на подобни заслужени повишения.
5. От страна на работодателя има пълна коректност по отношение социални и здравни осигуровки,платени и неплатени отпуски, болнични, допълнителни фирмени социални придобивки, отлична работна среда .
6. Единствения проблем може би са трудовите възнаграждения, но просто като цяло в този бранш нещата стоят така. Телепол е над средното заплащане в бранша, а за някои позиции в пъти над това. Зле са единствено физическите охрани - невъоръжената особено
Моето лично мнение е, че ако сте сериозна и коректна личност, с ясно изразена мотивация за дългосрочно развитие "Телепол" е подходящо място за работа.

Няма да слагам оценки, защото съм просто клиент, но впечатленията ми от фирмата са отлични. Отзивчиви, бързи, точни, професионалисти. Най - добрата охранителна фирма в Шумен.

за тези,които няма къде да започнат работа-става за кърпене на положението,но в ТАЗИ ФИРМА ПАРИ-НЯМА!не се заблуждавайте,че ще храните семейството си нормално.Пълен абсурд е това да се случи със 170-180 лева за цял месец.Дрехи,вярно-дават,но без обувки.До работното си място трябва да стигнеш за твоя сметка,или иначе казано- още около 20-30 лева надолу!Дават някакви купони-НА ВСЕКИ ИЗБИРАТЕЛНО,НО КАКТО ТЕ СИ ПРЕЦЕНЯТ ЗА КАКВА СУМА! Тези купони са от ИЗРАБОТЕНИТЕ ТИ ПАРИ,ТАКА,ЧЕ НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА НИЩО БЕЗПЛАТНО!!!!!А що се отнася до служебните задължения-на полицаи и военни са по-малко,което не пречи пък,да ПОЛУЧАВАТ - 4-5 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ПАРИ!!!Явно,че Държавата ги оценява по достойнство,а дали има държава изобщо,е друга тема на разговор.НА ТЪРПЕЛИВИТЕ,КОИТО МЕ ИЗСЛУШАХА-БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!!!

Телепол за една година ми усигури това което /ОПТТ/ неможа да ми осигури за четири години; А именно,заплата почти двоина от тази в оптт,дрехи по добри от тези в оптт,отношение много по добро от това в оптт,И НАИ ВЕЧЕ ШАНС ЗАМНОГО ДОБРА ПРОФЕСИОНАЛНА КАРИЕРА! Менаджерския състав в търговище е изграден от изключителни професионалисти.Знаят как да ръководят наличния састав.Разбира се има и недоволни от ръководния састав.НО все пак имаите напредвид че тези които са недоволни са уволнените служители за това че,спът по време на дежурство,идват за дежурство в нетрезво състояние,нехаят за служебните си задължения и тн.Вие ако имате в вашия колектив такива елементи,при нас несе допускат защото в ТЕЛЕПОЛ работят само професионалистите!!!!!