ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Доволна съм от бившите работодатели. Това е единствената фирма, която ми даде премии за добре свършена работа за минало тримесечие четири месеца след като съм освободена от работа, поради закриване на охранявания обект. Ако бившият ми шеф ми се обади  и ме покани отново да работя за фирмата, веднага бих започнала. Искрено се надявам да открият нови обекти в Монтана.

До Бисер
Всяка операция извършвана от техниците на СОТ, без значение дали е по монтаж, профилактика или демонтаж на системи за сигурност, видеонаблюдение и пожароизвестяване е оразмерена като време и цена на труда. От извършения обем работа през месеца зависи месечното възнаграждение на техника на база лимитната карта, като има гарантиран сигурен минимум на възнаграждение по трудов договор. По този начин практически заплатите на техниците нямат таван. Всичко зависи от реално свършената работа за съответния месец. Възнагражденията се получават до 25-то число на месеца следващ отработения. От социалните фондове на отдел "Мониторинг" се дават като допълнение и ваучери за храна в размер на 60 лв. месечно.

Спешно търсим охранители за търговски обекти в гр. Шумен. Местата са валидни до 16.09.2010г.
Повече информация на тел. 0884 900 916

Г-н Спасов, смее ли някой служител да пише нещо против ръководителя на офиса си, тъй като още утре ще бъде на пътя. Още повече, че в Габрово те предопреждават за това негласно още при самото събеседване.Що се отнася до политическата ориентация трябва да знаете, че бивш полицаи, бивш негар и бивш комунист няма. Извинявам се ако вие и вашите ръководители във фирмата сте с такава ориентация и сам ви засегнал понякакъв начин, но това е истината.Направете си проверка негласна сред охранителите без знанието на ръководството в офис Габрово и ще разберете за какво става дума.Успех.

Пенчо, благодаря за мнението, но мисля, че е по - подходящо за политическите форуми в различните новинарски и политически сайтове. В Телепол не се влияем от миналите и настоящи политически пристрастия на служителите си. За нас е важно служителите ни да приемат икономическата и социална политика и стратегията за развитие на Телепол. Както и фирмената култура и стандарти. Коректността във взаимоотношенията за нас е много важна. До момента не сме имали сигнали и оплаквания от нито един служител в Габрово срещу г-н Георгиев. Не знам и не мога да знам какво точно Ви е подразнило в отношението на Георгиев, но ако искате да говорите с факти, може да ми звъните на тел. 0884 900 916 или да ми пишете на e-mail: [email protected]

Имах много добро впечатление за вашата фирма и желание да работя в нея, но след като поразпитах някои от настоящите ви служители останах много разочарован. Имам в предвид най-вече шефа на офиса ви в Габрово, бивше ченге който не се ползва с уважение и добро име, както сред служители във фирмата, така и сред бившите му колеги от полицията. Ако мислите че ви лажа винаги може да си направите собствена справка. Мисля че времето на тоталитарния режим свърши и всички бивши партиини лидери на БСП трябва да спрат да лапат и да будат изолирани, а не да намират подслон вав вашата фирма, защото виждате до какво положение докараха държавата ни дано да недокарват до там и телепол.Проучваите много добре хората, които назначавате на ръкожодни длъжности във фирмата. Дано да се вслушате в моите съвети . Пожелавам ви успех. С уважение Пената.

Мога до дамоценки за прекия началник,но не идсам да го правя, така че е невъзможно съществуването на такъв който по всеобщо мнение е кретен. Поне на ниско ниво.и не саво...има ги и в ЦУ. Тромавостта и тежките процеси породени от големината на компанията в известен смисъл се компенсират от динамични процеси, които постоянно се оптимизират. вярвам в това, защото виждам, че компанията се развивя...дори и по времи на криза...откриха региони Бургао и Хасково...и плащат заплати...редовно

на 46год съм с 3 деца. банката ми правеше удръжки почти цялата заплата по заем на който съм порачител и едвам свързвах дватакрая и ако не беше регионалния освен ваучерите да ми даде 100лв заем щяхме у дома да се чудим какво да ядем. благодарение на застъпването от страна на фирмата ми направиха компромис и разсрочване на плащанията. благодарен съ, че работя с такива колеги и ръководители
малко са фирмите в които биха проявили ръзбиране към такъв проблем...за да е коректна фирмата към вас  работете и бъдете коректни и вие

Аз пък съм доволен от Телепол.Мисля и те от мен също. Студент съм и вече 4-та година работя. Две поредни години използвах възможността да ходя на студентски бригади в Англия, като си пусках платената и неплатена отпуска. Всичко си ми плащат както си му е реда , осигуряват ме на реалните възнаграждения.Плащат съвсем редовно заплати и какво..повече да искам. като завърша ще му мися, но за сега съм удовлетворени колегите са точни иръководството

Интересно кого от ръководния състав познава "Пъдаря", че си позволява да прави обща класификация за всички. Как като е просто кандидат за работа е решил, че е толкова наясно с нещата? Ако на някого нещо не му е ясно и мисли, че по някакъв начин прекият му ръководител представляващ "Телепол" го цака, има начини за задаване на въпроси и получаване на отговори направо от извора. Това може да се направи чрез запитване в официалния сайт на компанията или на моите служебни телефони.