ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Много лъжлива фирма само малоумни и цигани работят в тази фирма най мизерните заплати плащат каквато и да ви обещават не им вярвайте само лъжи и обещания работиш по 12 часа за 360 лв без график и почивка а лизачите на гъзове и минечийте почиват

Господа, като сте недоволни си пишете молбите и се махате на момента.. Никой няма да ви търпи прищевките.. Вие колко искате да получавате???? 550лв ли??? Разберете добре, има много кандидати и като са ви малко 400лв, има кой да дойде и да работи за тях..

Колко хора излъгахте за тези документи ЗЧДО одържате им по 20лева а после когато ги изпратите това истината поне им върнете парите коя от обявите е с истинска заплата която сте написали 420 или 580 лева колко още ще ги лъжете 12 чада работа за 30 работни дни 360 часа някви си 420 лева при назначаване обещавате бонуси а не ги давате при проверка на МВР за охраната никъде не сте изрядни това е пълната истина много жалка и лъжлива фирма сте не се лъжете тези който искате да започвате работа в тази фирма

Не им вярвайте на тези телепол много лъжат прехвърлят си топката когато ти се пада да почиваш работиш без почивка за 420 лева аз работих 6 месеца когато без график обаждам се в Шумен да ги питам кога почивам отговор разберетесе с отговорника и така 6 месеца без почивка няма и накрая не ми платиха обещаните пари а само 420 лева. Коя е вярната заплата дето я пишат 420 лева или 580 лева еба ти скапаната фирма. Как се провеждат интервютата за работа като има само малоумни и цигани. Това е истината

Боже, боже точно Орлин Симеонов тръгнал да си пише глупостите... Г-н вие какви умения имате че сте тръгнали да говорите за продажба на труд.. И колко трудов стаж имате че се държите толкова нагло и надменно.... И като сте толкова голям специалист ще ви помоля нагледно да ми обясните как си подбирате персонала и защо назначавате мангали в фирмата.. Лично аз бих се срамувал да назнача цигани в фирмата господин специалист по назначаване на мангали..

Пълна трагедия е тази фирма пълни помияри са много жалка подмазваческа и гъзолисци

Г-н Симеонов, аз нямам претенции за изгубени документи. Друг колега е писал за тях, нямам и претенции към фирмата. Но е неморално и некоректно от ваша страна да пишете неща с който хич ама наистина хич не сте наясно.. Не мога да си изкривя душата и да кажа че сте ми забавили заплатата или не сте ми я дали, наистина тук никога не сте се изложили... За което наистина ви свалям шапка, факт е, че има много некоректни работодатели който бавят с месеци заплатите на служителите си, те са добре известни и хората масово ги говорят. В телепол ще повторя и потретя ако трябва такъв проблем не е имало, но какво искам да ви кажа, при вас проблема е друг. Вие като работодател трябва да се научите преди всичко да си уважавате работниците и служителите, това са хората благодарение на които и вие получавате заплата, вие господине също сте един служител на заплата като всички останали.. Разберете добре какво искам да ви кажа.. И ако наистина сте мръзнал като охрана ще го разберете.. Доверие се печели трудно, но се губи много лесно.. Разберете че, тези хорица който мръзнат като кучета по обектите ви не заслужават толкова мизерно и ниско заплащане, разберете и друго че като глобите някой с по 50лв от заплатата взимате от залъка на детето му.. Лично аз ще ви кажа, че преди време един колега го бяхте глобили с 50кинта без да е виновен.. И знаете ли какво направи той? Изби си ги двойно и тройно ще ви оставя за домашно да се сетите как.? Това е от мен умната и бъдете по добри и най вече не бъдете толкова диви капиталисти, и вие сте хора не сте безсмъртни.. Нито пък ще се ожените за телепол..

До Анонимния господин. Първо преди да стигна до "топлия си кабинет" съм постудувал достатъчно дълго, колкото вероятно Вие нямате толкова трудов стаж. Второ: Относно заплата, предполага се, че когато човек иска да продаде скъпо труда си, трябва да предложи съответните умения и знания и би следвало да прави разлика между брутно и чисто възнаграждение. Има достатъчно информация включително и Вашите фишове за получена заплата, откъдето може да се провери, че на 420лв. бруто чисто месечно възнаграждение е около 330лв. Относно това, че имаме постоянно обяви мисля, че не касае коректността на дадена фирма, защото мога да Ви изброя поне десет фирми, които процедират по същия начин. За да обвиниш някой, че е некоректен освен да говориш общи приказки е необходимо да представиш някакви конкретни данни или факти. Между другото бяхте обиден и за неиздадени документи. Все още важи поканата за лична среща ако Ви притеснява публичността.

До господин експерта по назначенията, преди да пишите глупости от топлия си кабинет, първо се поинтересувайте поне малко как стой въпроса с кадрите и назначенията.. Вече нямало заплати от по 285лв,хаха е да няма, ама от 300-315 има нали? Или може би лъжа.. И като пишете че сте голям капацитет я обяснете как подбирате кадрите си? Защото обявите ви за работа не спират да текат в джобс бг.. Явно не ги подбирате правилно или нещо друго ви куца.. Я обяснете защо на интервютата за работа винаги казвате брутната заплата? Нали твърдите че има данъци ама май забравяте да споменете това... Заплащането е смехотворно и вие го знаете отлично.. Затова постоянно ви плюят колко сте не коректни като работодател...

До последните три коментара от 12.12.2016, написани от Анонимни/бивши служители. Аз съм експерт по подбор на персонал от 2012г. За този период в който съм назначил близо 90% от персонала смея да твърдя, че тези три мнения са тенденциозни, не отговарят на истината и са обида за мен и работата, която върша. Първо навсякъде в обектите на физическа охрана има работни графици, както се изисква от трудовото законодателство. В тях са спазени всички норми за труд и почивка. Доказателство за това са последните над 20/двадесет/ проверки от Главна инспекция на труда за период от началото на 2015г. до сега. Ако сте получавали заплата от 285лв., както се твърди, означава, че сте работили при нас в началото на 2015г., т.е. когато минималнаната работна заплата беше 360лв. Хубаво е да припомня отново, че в България няма необлагаема заплата. Следва да припомня, че на всеки служител се дава и фиш за работната заплата без изключение. Относно издаване документ по ЗЧОД, каня съответния бивш служител, на лична среща за да ми обясни как съм удържал пари и не съм му предоставил документа, както и кога е отправил искане за издаване на документи по трудовото законодателство и това му е било отказано. В заключение, ако хората които се крият зад анонимност и пишат неверни неща са толкова честни, нека застанат зад думите си с истинските си имена, или ако се притесняват от публичност, да заповядат когато им е удобно на лична среща с мен.