ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Бих ви казал да не си губите просто времето със тая закъсала фирма. Заплатите са им за миналия век. Не е нормално да печелиш нов обект и да даваш работна заплата 350 лв при положение,че минималната е 460. Шефовете горе-долу биват,поносими са.Не са някакви лигльовци,но са несериозни повечето.Тоя Чалев,дето сега е управител на София,не знам от къде са го намерили,ама е пълен дървар.Преди това беше едно бившо ченге Воденичаров,голям пич. Заплащането е под всякаква критика.Извънредни смени можеш да даваш постоянно.Като допълнителна работа става и то само за София,понеже в другите градове максималната заплата е 350 лева.Патрулите са им от по 1 човек.Пестят пари от заплати,за да има за ръководството.Като цяло умряла фирма.Не се занимавайте.По-добре на бюрото.

На който му се бачка за 280-300лв да отива, ще го вземат на 100% може и инвалиди, може и мангали, може и пенсионери без ограничение във възраста.. Важна е бройката, и потенциалния кандидат/РАЗБИРАЙ БАЛЪК/ да е съгласен да изкара поне месец или два.. ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ, СПЕЧЕЛИЛИ КОНКУРСА.. хаха ха ха и аз бях сред тези будали..

До скоро работих в телепол,възнагражденията са пълен ама пълен смях, най - простите цигани взимат по големи заплати, лично моито мнение е че, ще си загубите времето с тези ШумЕнСкИ ТаРИкАтИ,дето като те поканят на интервю те залъгват колко са велики и колко много пари дават, пък то, ко? Нищо подобно. Лично аз съм потресен от селянията на тези чобани и най вече на лицето Г. К. тоя трябва да ходи да се лекува в психиатрията, абсолютно човека е с психични отклонения, лице което се опита да ме излъже по най подлия начин, специално този таранколу, съм го прокълнал цял живот да работи за жълтите стотинки на ТелеСмях, и да чака пенсия от тях.

Много лъжлива фирма само малоумни и цигани работят в тази фирма най мизерните заплати плащат каквато и да ви обещават не им вярвайте само лъжи и обещания работиш по 12 часа за 360 лв без график и почивка а лизачите на гъзове и минечийте почиват

Господа, като сте недоволни си пишете молбите и се махате на момента.. Никой няма да ви търпи прищевките.. Вие колко искате да получавате???? 550лв ли??? Разберете добре, има много кандидати и като са ви малко 400лв, има кой да дойде и да работи за тях..

Колко хора излъгахте за тези документи ЗЧДО одържате им по 20лева а после когато ги изпратите това истината поне им върнете парите коя от обявите е с истинска заплата която сте написали 420 или 580 лева колко още ще ги лъжете 12 чада работа за 30 работни дни 360 часа някви си 420 лева при назначаване обещавате бонуси а не ги давате при проверка на МВР за охраната никъде не сте изрядни това е пълната истина много жалка и лъжлива фирма сте не се лъжете тези който искате да започвате работа в тази фирма

Не им вярвайте на тези телепол много лъжат прехвърлят си топката когато ти се пада да почиваш работиш без почивка за 420 лева аз работих 6 месеца когато без график обаждам се в Шумен да ги питам кога почивам отговор разберетесе с отговорника и така 6 месеца без почивка няма и накрая не ми платиха обещаните пари а само 420 лева. Коя е вярната заплата дето я пишат 420 лева или 580 лева еба ти скапаната фирма. Как се провеждат интервютата за работа като има само малоумни и цигани. Това е истината

Боже, боже точно Орлин Симеонов тръгнал да си пише глупостите... Г-н вие какви умения имате че сте тръгнали да говорите за продажба на труд.. И колко трудов стаж имате че се държите толкова нагло и надменно.... И като сте толкова голям специалист ще ви помоля нагледно да ми обясните как си подбирате персонала и защо назначавате мангали в фирмата.. Лично аз бих се срамувал да назнача цигани в фирмата господин специалист по назначаване на мангали..

Пълна трагедия е тази фирма пълни помияри са много жалка подмазваческа и гъзолисци

Г-н Симеонов, аз нямам претенции за изгубени документи. Друг колега е писал за тях, нямам и претенции към фирмата. Но е неморално и некоректно от ваша страна да пишете неща с който хич ама наистина хич не сте наясно.. Не мога да си изкривя душата и да кажа че сте ми забавили заплатата или не сте ми я дали, наистина тук никога не сте се изложили... За което наистина ви свалям шапка, факт е, че има много некоректни работодатели който бавят с месеци заплатите на служителите си, те са добре известни и хората масово ги говорят. В телепол ще повторя и потретя ако трябва такъв проблем не е имало, но какво искам да ви кажа, при вас проблема е друг. Вие като работодател трябва да се научите преди всичко да си уважавате работниците и служителите, това са хората благодарение на които и вие получавате заплата, вие господине също сте един служител на заплата като всички останали.. Разберете добре какво искам да ви кажа.. И ако наистина сте мръзнал като охрана ще го разберете.. Доверие се печели трудно, но се губи много лесно.. Разберете че, тези хорица който мръзнат като кучета по обектите ви не заслужават толкова мизерно и ниско заплащане, разберете и друго че като глобите някой с по 50лв от заплатата взимате от залъка на детето му.. Лично аз ще ви кажа, че преди време един колега го бяхте глобили с 50кинта без да е виновен.. И знаете ли какво направи той? Изби си ги двойно и тройно ще ви оставя за домашно да се сетите как.? Това е от мен умната и бъдете по добри и най вече не бъдете толкова диви капиталисти, и вие сте хора не сте безсмъртни.. Нито пък ще се ожените за телепол..