ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Пиша съвсем коректно мнение без да преувеличавам, и така почвам от заплащането.. Плачевно е всеки месец идват и напускат хора.. Заплатите се плащат на време, но какво от това след като се работи за под минималната заплата.. Естествено обещанията са много големи но си остава само на думи.. Автомобилите са горе долу добре като изключим че са дачия... Стигаме до така наречения началник автопатрул..... ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ... СЛОЖИЛИ СА ЕДИН ПОЛУГРАМОТЕН РОМ СИЛНО ПЕЛТЕЧЕШ ЗА НАЧАЛНИК ТОЙ МИЛИЯ НЕ ЗНАЕ ОТ КЪДЕ ДА СИ ПУСНЕ ЛАПТОПА.. Но с огромно самочуствие, много подъл и двуличен тип, но това е нормално все пак е ром.. Който почва трябва много да внимава с него, защото може и да е неграмотен но е много мръсен тип.. Който не вярва в сайта им го има на снимка може да си го видите на какво прилича..Абе общо взето фирмата е зле и то доста, изискванията им са огромни но без никакво покритие, за това и постоянно търсят хора ама бълаците свършиха...

Zdr poneje redovno tarsqt ohrana v bila Kardjali kakva e zaplatata koqto davat kam momenta mai rabotqt po 12 casovi smeni nqkoi znaeli moje i biv6i slyjiteli

работата е там че всеки взима толкова колкото успее да постигне . Едва ли има СОТ които да ви дава толкова колкото ви се иска, вие искате пари като в чужбина ( ходете там що можете ) . За съжаление това си е подценена професия . А и както виждам от коментарите ,едва ли тези които са ги писали а заслужили да получават повече пари.
че има много неприятни муцуни има, но къде ги няма .
В крайна сметка парите малко или не са пари за този които ги иска , като можеш да взимаш повече вземи си дори и в друга фирма . защо се чудиш как да оплюваш тази която е давала макар и малко но е давала .

Да видим сега като управителя си замина,какво ще стане с протежетата...

Фирмата си плаща редовно,не са ме ощетили но обещаха едни пари,а дадоха съвсем други както повечето охранителни фирми слагат каквито и да е хора само някой да дойде и да поиска да работи.За сота няма да говоря един път ми се наложи да ги извикам на паник бутон дойдоха след 15 минути видимо недоволни че сме ги извикали естествено.
Охраната на обектите е изключително мижава,освен охрана ставаш и всичко друго което не ти е в характеристиката и когато кажеш че не ти е задължение започват заплахи.

Радостен съм че се отървах от тях но хора четете преди да почнете работа аз не вярвах и затова се набутах.

Скоро ще си имат работа с ИТ,това е ясно като назначават и уволняват безпричинно.
Хора четете мненията,защо предния се чуди че са го освободили,че те със всички така правят.Търсете си правата в инспекцията по труда.

Като цяло фирма за началници,назначават те и след 1 месец ти казват че съкращават щат,и видиш ли теб трябва да махнат,измислят си причини които просто няма как да се случат и никой не те пита дали е така или не.И как се съкращава щат,след като предния ден назначават нов човек при нас?Принуждават те да станеш физическа охрана някъде,защото физическите охрани винаги не стигат(то няма и как да стигат с тези заплати).Общо взето ако си обикновен човек и просто те назначат очаквай да ти извадят от 9 кладенеца вода,за да те махнат,вярно е че никой няма да плаче за ТЕЛЕПОЛ,но все пак е по добре да има уважение и разбиране към служителите,а не да бъдат заплашвани от хора,които нямат такива права,че ако не се съгласят на това което им предлагат,а в случая да мина към физическа охрана,нямало да ми се плати изработеното досега(ХА НЕДУМАЙ).
Просто далеко от тази шуробаджанашка фирма,пълна с началници.
И все пак ако нямате свой човек там които да ви гарантира че ще сте на работа,не почвайте изкарвате цифра документи и накрая заплата не стига да върнете парите за тези документи,изкарват някви калпави курсове уж за охранители и незнам още какво и накрая ти ги оддържат от първата и без това мижава заплата.

Здравейте.Някои знае ли кой Кауфланд охранява фирмата в Пловдив?

Богата фирма за собственика и управленския персонал и много бедно положение за работещите. Повече думи не са нужни.

Много чесане на езици а работата си стои на ниво, което не е благоприятно за никой работещ там. Бягайте надалеч!