БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Масова практика в Била е т.н. ръководен кадър да крещи на подчинените си. При тях това е начин да се покаже "кой е шефа".
По този начин се издигат в иерархията на веригата и когата се издигнат на високото се оказва, че друго не могат и почват да затънат.
Най-добрия пример за това е моят приятел Александър Тальоков, работи в Била от около 20 и където и да го сложат всичко е омазал и води до загуби на веригата. Но винаги знае как да се подмаже на по-горе стоящи.

Племеникът ми завърши мениджмънт и прояви интерес към търсенето на ръководни кадри от Билла, но като гледам какви хора има в офиса на магазина в The Mall на Цариградско, не искам да бъде разочарован. Щом там държат на позиция такива с фелдфебелски маниери, значи и в другите обекти има от този тип.

Да, хората са шарени и няма как да са еднакво възпитани, но не бива да се толерира поведение, което беше типично за лошата страна на комунистическото време в България.

Колкото пъти с колеги чакаме на касите в мола, все ставаме очевидци на дразнещи викове на една неприятна персона по микрофона с гестаповски тон, някаква си Таня. Често виждаме и друга да вика по служителите, изрусена на средна възраст, явно е мениджър там.

Доста изненадващо е как една австрийска или немска компания държи на подобни позиции служители с поведение далеч от европейското. По-скоро са за задния двор на Билла, отколкото за фасадата й. Все пак сме в Европейския съюз, нали?

И аз съм студентка 4ти курс и се записах за стаж по време на дните на кариерата в УНСС. Вчера ми се обадиха за стаж в Търговски отдел и също бих се радвала на малко повече информация.

Здравейте, понеже съм студентка 4-ти курс, по време на "дни на кариерата" в университета, подадох документите си за стаж. Месец и половина по-късно се свързаха с мен и ме поканиха на интервю. Бихте ли могли да ме посъветвате относно стажа, заслужава ли си, има ли потенциал за развитие, има ли приемственост. Ще ви бъда много благодарна. Хубав и успешен ден!

Трябва да ви предупредя за управителя на билла бул България 55 Марин този защитава само и единствено интересите на билла и никога на служителите на билла имайте го в предвид в случай че направите грешката да кандидатствате за работа там

Имам един въпрос към хората, които работят или са работили в Била на позиция "касиер": заплатата увеличава ли се след изпитателния срок? Ако не - след колко време я вдигат? Ако, примерно, заплатата е 800 лв., то с колко се увеличава впоследствие?
Благодаря!

ммного ниско заплащане за работата в деликатеси не назначават персонал мъкнат като магарета и управляващите никога не са доволни свестните колеги се уволняват или ги местат в други били а идват неграмотни работещи които се чудат как да не работят а да си тръгнат

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Лошото отношение в била магазините към клиентите е проблем от години, но това кареспондира с некомпетентността на голяма част от ръководните кадри във веригата.
Дълго време тече реклама за пресно изпечени продукти на всеки 30 минути а в някои магазини на час влизат по 10човека. Преди три дни си купих от тези продукти "изпичани на всеки 30 мин." но се оказа че са от предишния ден. Така че измамата е пълна и няма как клиента да не разбере, но за лъжлива реклама пари се дават. Така голяма хранителна верига не се управлява господа от бул. България 55.

Магазин Била - Сан Стефано Плаза: редовно неактуални етикети/обикновено 1 ден не стига за смяната им/; при плодовете и зеленчуците - нивото на хигиена е много ниско; отношението към клиента е грубо, неучтиво, отвратително/в голям процент от случаите/!!! Трябва да се обърне сериозно внимание на обучението на персонала по посока-отношение към клиента!
Приятен ден!