БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Здравейте, може ли да ми кажете с какво работно време са ръководител отделите в Била? Благодаря предварително

Виждам че постоянно има обява за ръководни служители във Велинград. Скоро се прееместих в този град и се чудя дали да кандидатствам.имате ли някаква информация дали си заслужава. как са парите, работната атмосфера? всякаква информация ще ми бъде от полза

Здравейте,някой има ли информация дали търговската немска верига АЛДИ ще придобие магазините на БИЛА?Някой има информация дали АЛДИ навлиза в бг-то чрез БИЛА?От янури 2020 година щяло да стане това?!

Грубо и арогантно отношение на персонала към клиент. Набеден, че е откраднал шоколад, което не беше вярно.

Като бивш ръководен служител мога да кажа на бъдещи кандидати да не си губят времето и да вярват в обещания,това "фирмено обучение","бонуси" и т.н. си е пълна заблуда за наивници,първо обучението е няколко дни в убочителния център за най основното и до там като отидеш в магазин са съвсем различни нещата почват да ти дават десетки задачи и никой не те отразява, като не знаеш нещо да ти се обясни и така докато те изкарат най некадърния и неразбиращ и или стоиш и хамалуваш с най долнопробните задачи за вършене или напускаш.Има хора на които наистина им е трудно или даже нямат желание да се учат,но аз лично имам добро мнение за себе си с висше образование и 4год стаж като зам управител в друга верига.Все пак наистина благодаря на БИЛЛА за възможността за кариерно развитие след напускането си от там си намерих работа като гл. управител в друга верига.

Г-н Ангел, аз като бивш служител който познава Тальоков не мога да разбера какъв Ви е проблема с него?

Каквото и да ти обещаят в била, то си остава само празно обещание. За съжаление това е фирма с големи възможности но управлявана от професионално неграмотни хора, естествено има и много способни колеги в била, но не могат да виреят в среда на нагаждачи и лизачи. Спомням си в склада Тальоков правеше оперативка в понеделник сутрин, говореше по 1-2 часа и самият той не знаеше какво иска да ни каже, но когато се опиташ да вземеш думата, заканително ти отговаря "ти да мълчиш". Групата на подмазвачите ми казваха- "Ангеле дръж се за него той има връзки". Връзки да, но акъла му липсва. Сега станал шеф на търговския отдел. Горките служители, не знаят какво ги чака. Искрено ги съжалявам.

В момента работя в Била, и искам да попитам ако някой може да ми отговори на един въпрос, тъй като като разпитвам дежурните ни управители си правят оглушки и мн мн не им се отговаря. Какъв бонус и как се взима, ако доведеш нов колега и той изкара 6-те си месеца пробен период?

Не са коректни не плащат бонуси и празници
Не дават никакви бележки за да се види какво плащат
шарлатани

В тази фирма се дават ниски заплати, извънредния труд не се заплаща, постоянно те навикват че не работиш. Затова в била ще се увеличават мургавите ни братовчеди и естествено клиентите ще намаляват. Като цяло в магазините на била нивото на обслужване е като от соцвремената, гледат да те изгонят по-бърза. Това че има нов генерален директор от чужбина няма да доведе до промяна, напротив ще задълбочи кризата и ще доведе до ново желание от централата в Германия да се отърват от Била България.
Ако някой мисли, че веригата може да излезе над водата, при спазване на основния принцип в била "с лизане към върха" няма как да стане.