БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Кога Билла ще стане нормална търговска верига?
Естествено, когато се ръководи от хора, които не понасят подмазвачи и лакей. Фирмата има нужда от ръководител, които ще измете цялата шуробаджанашка номенклатура от централата до последния отворен магазин. Не може да ругаеш персонала и да очакваш, че тези хора ще защитават името на фирмата. От ръководител, който се радва, че подчинените му го хвалят, не става нищо. В Билла е на почит точно това, ако говориш глупости си добре, но ако кажеш истината, вече си нежелан и ти готвят заповед за уволнение. Некадърни хора в България колкото искаш, но в Билла са особено на почит.

Киро регионален...???? Ужас ! Стигнаме дъното!!! Значи това е начина да се издигнеш в Билла, целуваш задници яко , пък нищо че си некадърен......едно време не беше така...но на тези ръководни кадри в момента това се харесва. Така че целувайте задниците на тези горе и ще се издигнете, не си давайте зор в работата това няма значение.

Само да ви кажа че в билла ще страдат много когато стане евентуално регионален онзи циганин дето се прави на българин .. кирил маринов.. тъп селски циганин.. кво да ви кажа за него имал съм нещастието да го виждам доста време и от това което съм виждал чувал и са ми казвали не е готино. Подмазваач голям стой цял ден в офисчето с регионалните . Лаф моабед цял ден и накрая се държи отврътително понякога с персонала си. Дори не знае как да се извини.простак който прави каквото и както си иска по филиалите. Където иде ревът от него че е неграмотник. И накрая ще повишават този гном. О боже господа кустюмари с заплати по 20/ 30 .000 хиляди лв . Този ли ще управлява няколко филиала . Че той един неможе . Вземете и поработете с заплатите на персонала който е почти нулев по филиалите ви . 480/500 лв заплати ли са . Гърбим като ненормални а накрая се заяждате за тъпите ви регал стопери за които давате камара пари.. инвестирайте в хората си повече както правят кауфланд и фантастико а не в реклами по национални телевизий които са сигорно по 100/200.000 хилки. Накрая ще последвате пени маркет пикадили и карфур. Помислете и за тези които всъщност ви хранят фамилийте. Служители които редят стока приемат я и накрая и на каса седят и какво накрая ни благодарите най много .. само че тва не ни храни

Vav velingradskata billa kradeca vika drajte kradeca, anonimno razbirase :)

Поне анонимен е написано правилно.За разлика от всичко останало.Явно на АНОНИМНИТЕ така им харесва повече

Защото ръководството не обича истината искат само суперлативи да се пишат и който се осмели да им каже истината в очите и да застане зад името си намират начин да го разкарат.

Само АНОНИМНИ в тая била
никой не смее да си напи6е крадливото име
хахахахахахахахахаха

Bravo be billa. I na teb gospodin Sa4anski, Angelov i t. n.Radvam se, 4e razbrahte, 4e toia prost bokluk Trendafilov (Orcev) ve4e ne e sred nas.Nade, i tvpoito vreme 6e doide, ba4ka li laptopa, dovolna li si ot nego.A bananovite ka6oni ne varvat li ve4e, kvo stana.Koga pak 6te pokani6 Veseto na obiad gore v ofisa i malko cuni guni. hahahahaha

Най накрая има справедливост в Билла гр.Велинград

Нека Ви разкажа моята лична патиланска история в Билла.
Преди години постъпих на работа в склада на фирмата, като хамалин. Стараех се да си върша работата, но си защитавах и правата. След около две години започнах да отговарям за работата в склада и въведох ред в същият, който до тогава не съществуваше и цареше пълен хаус. Постарах се да направя всичко възможно да огранича кражбите и браковете в склада и поради факта, че работех като хамалин, успях да намала брака и кражбите с около 90%. Но се появиха рояк доносници и всеки ден говореха колко съм бил лош и некадърен. През 2009 г. директор логистика стана Ал. Тальоков на който му търсеха тихо място, като за наш човек, малко работа, много пари и никаква отговорност. Самият той не е наясно какво да прави, но винаги намира виновен за проблемите и те са ниско долу/човека Х/. Тези доносници продължиха да ме обвиняват за всичко, а на Сашето това му хареса и даде път на клюкари и подмазвачи, които му станаха първи помощници и довереници. С Вл. Маринов измислиха начин уж да ме съкратят а де факто си беше гонене като мръсно куче.
Помогнах на господина Маринов да си замине, но това не промени шуробаджанашкия метод на управление в Билла, която продължава да затъва в посредственост и некадърно управление и подади факта, че никои не пожела да я купи остана на българския пазар.