БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Ако искате заплатата опомената в договора...е не сте познали. Изключително голямо натоварване и не зачитане на работниците. Трябваше да вляза в болница и едва да ме спасят в рианимация за да ми повярват че не ми е добре и не ги лъжа! Всеки е имал температура утре си на работа на 39градуса беше една от репликите които ме накараха да напусна.Всеки който не е старши работник напуска до няколко месеца. Не се лъжете и не започвайте работа на място на което няма да ви зачитат и ще изпият и последната глъдка живот която ще ви остане!

Увеличиха заплатите с 50лв и уволниха доста хора. Напрежението и тормоза е повече ,отколкото може да поемеш. Сашо Тальоков иска робове да му работят ,такива къде нямат личен живот. Недай боже да имаш семейство става проблем. Предпочетох семейството си ,вместо работа в която те тъпчат и не се съобразяват ,че ти трябва поне 2-3 часа почивка на ден. Не те пускат отпуска ,защото така им е кеф. Билла разберете -служителите ви имат нужда от почивка ,те не са робове !!!!!

След анонимна анкета във връзка с работната среда и заплащането, последва срок от година и половина, след което заплатите ни бяха вдигнати с 10 лева, като за причина се посочваше "рязкото поскъпване на живота в България". А самото повишение го нарекоха "адекватно" и "заслужено".
Аз излязох с името и лицето си, за да кажа, че това си е чиста подигравка, след което бях заплашен чрез лична среща от Александър Тальоков - главен регионален мениджър за Билла България.
Монологът му беше арогантен и нагъл, с директни заплахи за уволнение, след което през психически натист върху мен и преките ми управители, ме принуди да напусна.
Изразяването на лично мнение в този компания е опасно!

Работата в Билла България ЕООД си е чист мазохизъм...

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

НЕ започвайте работа в Билла България ЕООД....

Неам думи... Всеки млад или не човек да не си губи живота в проклетата била... Пичове не сте вечни, не си струва тоя гърч, по-добре армията (макар, че не струва Бълхарската (много добре се изразявам)) или френския легион

НЕ РАБОТЕТЕ В БИЛЛА.НИКОГА НЕ СПАЗВАТ РАБОТНОТО ВРЕМЕ,СЕДИШ ПО 1 ЧАС ПОВЕЧЕ НАЗНАЧЕН СИ ЗА КАСИЕР НО ЧИСТИШ ТОАЛЕТНИТЕ ЗАРЕЖДАШ МАГАЗИНА РАБОТИШ НА КАСА И ТОВА ВСИЧКО ЗА 900ЛВ НЕТО.ОБУЧЕНИЕТО ИМ Е МНОГО ДОБРО БАЗАТА СЪЩО НО СТЪПВАЙКИ В КОНКРЕТНИЯ ФИЛИАЛ НЕЩАТА СЕ ПРОМЕНЯТ.КЛИМАТИКА Е СЧУПЕН И СЕДИТЕ НА СТУДЕНО НЯМАЛИ ПАРИ ЗА РЕМОНТ И ЗА ФРЕОН .КАТО НЯМАТЕ ПАРИ ЗАТВОРЕТЕ МАГАЗИНА НИЕ НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА СЕДИМЕ НА 12 ГРАДУСА В МАГАЗИНА.ИНТРИГИ ..ОТ СУТРИН ДО ВЕЧЕР ТЪРСИМЕ КОЙ Е ВИНОВЕН ЗА НЕЩАТА ЕСТЕСТВЕНО РАБОТНИЦИТЕ. ЗАМ УПРАВИТЕЛИТЕ ПО 6 В МАГАЗИН И ПО 4 АРАНЖОРИ 3 КАСИЕРИ.РАБОТИШ ИЗВЪНРЕДНО И УПРАВИТЕЛЯ ЩЕ ТИ ГО ВЪРНЕ НЯКОГА ВЪВ ВРЕМЕТО КОГАТО ИМА ПЕРСОНАЛ...ТИ МОЖЕ ДА СИ НАПУСНАЛ МЕЖДУ ДРУГОТО.ЗАПЛАТАТА СЕ ПРЕВЕЖДА ПО БАНКА НА 30 ЧИСЛО СЪЩИЯТ МЕСЕЦ..ЖАЛКО ЧЕ И ПО ВРЕМЕ НА ПАНДЕМИЯ НЯМА КОЙ ДА ИМ РАБОТИ...НАПРАВЕТЕ СИ СМЕТКА.ИДЕЯТА НЯКОГА Е БИЛЛА ДОБРА СЕГА Е ПОТРЕСАВАЩО.

Искам да попитам дали Ася Павлова се подиграва с работещите във фирмата с интервюто си, че в била "Удовлетвореността на служителите и добрата работна атмосфера са водещи"? Как се постига удовлетвореност със заплата от 930 лева чисто в София? Или Ася говори за собствената си удовлетвореност с голямата заплата, кола и годишни бонуси? Дали някога това момиче е стъпвало във филиал и знае при какви условия се работи и дали ако беше ходила във филиал нямаше да определи условията като крайно мизерни? Като тези неща са водещи зашо има такова огромно текучество и все не достигат хора? Зашо има десетки обяви за работа? А виждала ли е Ася какви са заплатите в лидл и като сравнява с техните заплати дали не мисли, че заплатите в нас са крайно мизерни?
За една приятелка питам, защото аз вече ще работя в друга верига.

Супер яка фирма, няма по-добра компания в България- високи заплати, фирмени бонуси, кола за ползване за лични нужди без ограничения. Даже не съм си и мечтала за такава работа!