БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Супер яка фирма, няма по-добра компания в България- високи заплати, фирмени бонуси, кола за ползване за лични нужди без ограничения. Даже не съм си и мечтала за такава работа!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Здравейте! Искам да изкажа своето възмущение от HR отдела в централата на БИЛЛА. Позицията беше по заместване в техния отдел. Интервюто беше дистанционно, но въпреки това беше изключително стресово и приведено изключително некомпетентно от девойките. Нямам думи да опиша възмущението си от факта, че не ми върнаха обратна връзка от интервюто, за която потвърдиха изрично!!!

Като работник в била 540.Имах шефка която се държеше одвратително с всички. Крещеше в магазина пред клиентите. Заплащането е под всякаква критика, 690лв чисто за какво бъхтиш, като куче. И те следят колко минути си в почивка, вземе да седиш повече случайно. С колегите проблеми нямаше, всеки помага. Но шефката ни Ивелина няма никакво отношение, не държи на персонала си. Случвало се е и да крещи на клиенти. Не бих препоръчала на никого да почва там. Има твърде много за разказване но само минах.

онзи селянин И. Илиев от централата още ли се изживява като голям шеф или го изгониха???

Здравейте
Все повече ме отказвате да влизам в Билла. Стоките от промоциите в брошурата ги пускате в малки количества, колкото за реклама. Вчера съм обикаляла и двата Ви магазина в Перник. Нямаше обявената скумрия за 2.99 лв., разбира се. Още на входа ми се каза от служителка, че вероятно няма. Потърсих и други стоки от брошурата-няма. Опитвате се да хитреене, и ми губите времето да идвам в Билла. Но вече ме губите като клиент, мен и много други излъгани клиенти. Успех с лъжите, но има и други вериги.

Прочетох по - голяма част от коментарите. Стана ми ясно, че на места отношението на ръководството е добро, а в някой филиали е под всякаква критика Може ли мнение за големия магазин на Билла във гр. Велико Търново? Отношението между колегите там търпимо ли е? Заслужава ли си да се започне работа?

Била Пазарджик ул."Георги Бенковски "12, към настоящия момент 17.10.2020 г.Абсолютно нелюбезен ,и арогантен персонал.Някаква персона ,водеща се нещо като Управител ,или общ служител в Билла ( отказа да се представи), къса леко къдрава ( или къдрена коса ) на външен вид ,тъмна коса и очила .Държи се като "каруцарка " с клиентите .Вика и крещи ,като че вътре в магазина е бит пазар ,а не,верига от хранителен хипермаркет ! Неразбираемо поведение спрямо клиентите ,и такива просто трябва да ги отзовават ( не допускат ) ,да работят с клиенти ! Не стават за такава длъжност ! И никой ,не е длъжен да търпи подобна простотия ,след като е отишъл да пазарува !

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Бях охранител в този "прекрасен" магазин във филиал 601 в гр. Шумен, когато управител беше Георги (сега той ръководи филиал 618 пак в Шумен - нема отърване). Просто няма такъв нещастник ви казвам. Арогантен, неуважителен към подчинените си и страхотен мазник, ама направо се разтича кат олио когато дойде Виолина (единствения момент, в който се превръща от хиена в мишка). Този човек съм го виждал да унищожава морално служители и да се кефи все едно е нещо хубаво. Садист просто. Ако кандидатствате във Билла и ви кажат филиал 618 отказвайте се по най-бързаия начин за да си спестите нервите. Това никой няма да ви го каже, но всички провинили се по някакъв начин от 601 ги пращат за наказание там, така че правете си сметките.