БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

За съжаление нещата в Билла няма да се оправят, защото там всичко е изградено на шуробаджанашки принцип и се дава път на лизачи и дълбокопоклонически индивиди. Така е откакто аз постъпих в Билла през 2005 г. Ще ме извиняват служителите, но голяма част от персонала с които съм работил аз, поради неграмотността на ръководния кадър във фирмата, се насочват към кражбите и по този начин си увеличават възнаграждението. С умели трикове и клюки успяват хитро да си усигуряват допълнително още 30-40% към заплатата. В тази графа влизат и т.н. среден и малък ръководен кадър. Така че не чакайте промяна от мафиотска структура в милата ни родина.

Редовен клиент съм на била,а и моя приятелка отдавна работи там.След като прочетох написаното от ангел се убедих,че в Била наистина не умеят да ценят хората си и да се нормално помежду си.Приятелката ми става и ляга с проблемите на фирмата,разби си нервите,работи по 12,13 часа ,едва ли не не може да си погледне дома и въпреки това може би ще бъде уволнена,Учудвам се на висшето ръководство,че явно или не знаят или просто не ценят хората ,коитоим нвършат работа!Служители като Ангел винаги ще си намерят работа,но при Вас нещата няма да вървят.Явно местото ръководство прави каквото си иска.Така губите ценни хора,които ще отидат другаде. С приятелски поздрав

Здравейте,много моля да ме извините ,че се оплаквам но незнам какво да правя .Работя в Билла повече от година доволна съм от заплатата ,но психическия тормоз и огромното физическо натоварване са стращни имам нужда от тази работа но се страхувам за здравето си започнах да вдигам кръвно прилощавами на щанда .Моля ви помогнете ми искам да работя в магазин от тази верига но не където те оставят сам на щанда и ти се вика от клиенти и от управители че си некадърен работата не е за сам да пече и хляб и кебапчета и да продава салами и салати .Не съм некадърна и проста каквато се ме правят нервите са ми разбити за една година .

Интересна тема за стоките с изтекъл срок на годност в Билла. Стара практика е в тази фирма да се продават стоки с изтекъл срок, присъствал съм в склада на Билла как т.н. Директор Логистика /Ал. Талъоков/ нарежда на персонала да изпраща такава стока по магазините. Уведомих централата за тези му действия, но мафията се покрепя и продължиха да изпращат стока с почти изтекъл срок по магазините.
Такива като мен, които спазват определени правила и се стараят да изпълняват коректно задълженията си ги гонят, за да не пречат на далаверата.
"Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия"

Възмутена съм от Билла Севлиево! Мръсно, прАзни рафтове и то окапани, персонала сърдит. Купих си пастет със срок на годност август 2016. Когато се върнах в магазина за да го върна, чак се изуми мениджърката. Отидох да видя останалите пастети и те бяха изтекли. Преди това роле със шунка и кашкавал изтекъл с 5 дни, суфжук пакетиран от тях с по 200гр надолу всяка тарелка. Подиграват се с клиентите. А в Билла Търново е чисто и приветливо!

Здравейте ,незнам дали това е правилното място което трябва да се оплача , но когато и да отида в магазин billa гр.Хасково всеки път си казвам , че това е последния път в който влизам да пазарувам там. Отивам в гр. Хасково да гледам внуците си , по принцип живея в София .тук предпочитам да пазарувам в билла / това е любимата ми марка/ НО СЪМ МНОГО РАЗОЧАРОВАНА ОТ МАГАЗИНА В ГР. ХАСКОВО И НАЙ ВЕЧЕ ОТ ПЕРСОНАЛА ТАМ !!!! Няколко пъти влизам да си купя неща който са обявени на акция в списанието и ги рекламират по телевизията но ги няма .Единия път когато отидох да купя обяд на внуците си , витрината беше почти празна МНОГО МРЪСНА кюфтета бяха сурови , салатата вкисната а маслините въобще ги нямаше , рафтовете с прясно месо и пилета миришеха на развалено не посмях да купя нищо ! А в гр. София купувам прясно месо само от БИЛЛА . От персонала съм страшно разочарована, първото лошо впечатлението което ми направи беше на витрината , там ме обслужва жена с черна дълга коса която дори не беше вързана , косата и влизаше в кюфтета когато ми ги даваше неможах да видя табелката с името тъй като беше с пухен елек другото нещо което ми направи лошо впечатление бяха празните рафтове на хляба а по-земята имаше разпилени пликчета, между рафтовете имаше колички със стока касетки с кисело млеко , много от етикетите не отговаряха на цените който заплатих на касата .Когато отидох на касите обслужването беше бавно бавно , не ми поискаха билла карта , касиерката не знаеше как да ми маркира нещата , до колкото си спомням на табелката пишеше Колешева . Този магазин не трябва да носи името Билла !

Стигнахме до т.н. ръководен кадър в Билла. Всички имат навика и възпитанието да крещят на подчинените си и да ги правят на идиоти. Интересното е там, че този персонал след като няма къде да отиде, въпреки ниските си заплати, мълчи и си го изкарва на клиентите, когато има тази възможност. Като краен резултат персонала в Билла е мрачен и нелицеприятен, което води до намаляване на клиентите, но такава е политиката на ръководството. Достатъчно е само когато те проверяват от централата, да ги посрещнеш с усмивка и дълбок поклон, голяма работа че няма клиенти. Тази фирма се управлява от професионално неграмотни хора, но с дебели връзки, което е много важно в скъпата ни родина.

Здравейте!Клиент съм на Билла Пикадили в Бургас . На скоро се случи една доста грозна случка. Управителката на магазина се разкрещя доста грозно на един от свойте служители пред клиентите.Разбрах от бивши служители които са работили с въпросната управителка , че това не се случва за първи път.Унижавала ги пред клиентите.Интересно ми е на Г/жата хубаво ли ще и е някой да я унижава пред клиентите на магазина.Също така искам да коментирам и неадекватните решения на Г/жа Мария Ангелова. Според мен женицата не става за зам.управител.КАК МОЖЕ УПРАВИТЕЛ ДА НЕМОЖЕ ДА НАПРАВИ ЕДНА ФАКТУРА????
И ДА МОЛИ КАСИЕРКАТА КОЯТО ИМА ОПАШКА НА КАСАТА ДА СИ ЗАРЕЖЕ КЛИЕНТИТЕ ЗА ДА НАПРАВИ ФАКТУРАТА !!!!?????

До недоволен клиент
От бивш служител

Разбирам и вашата гледна точка,и не мога да не се съглася че има истина в това което говорите.Колкото и пъти да се търси съдействие от управата на даден филиал,във връзка с възникнали проблеми,те просто остават безучастни,така им е по лесно,да прехвърлят вината вечно върху някой друг.За това и кадърния им персонал напусна,а малкото останал такъв е на ръба на силите си.
Благодаря Ви че запазихте добрият тон,въпреки явното Ви огорчение !Всичко добро Ви желая!