БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Лошото отношение в била магазините към клиентите е проблем от години, но това кареспондира с некомпетентността на голяма част от ръководните кадри във веригата.
Дълго време тече реклама за пресно изпечени продукти на всеки 30 минути а в някои магазини на час влизат по 10човека. Преди три дни си купих от тези продукти "изпичани на всеки 30 мин." но се оказа че са от предишния ден. Така че измамата е пълна и няма как клиента да не разбере, но за лъжлива реклама пари се дават. Така голяма хранителна верига не се управлява господа от бул. България 55.

Магазин Била - Сан Стефано Плаза: редовно неактуални етикети/обикновено 1 ден не стига за смяната им/; при плодовете и зеленчуците - нивото на хигиена е много ниско; отношението към клиента е грубо, неучтиво, отвратително/в голям процент от случаите/!!! Трябва да се обърне сериозно внимание на обучението на персонала по посока-отношение към клиента!
Приятен ден!

Преди 2 г. написах писмо до Бойко С. и му показах следния пример, който е реален. Два близки магазина, в единият има постоянно клиенти, в другият не. Този с малкото клиенти е на Била а другият на Фантастика при факта че Била поддържат по-ниски цени. Нека господата от централата да ми отговорят защо е този факт. Не е трудно да се отгатне ако посетиш и двата.

Здравейте, може ли да ми кажете с какво работно време са ръководител отделите в Била? Благодаря предварително

Виждам че постоянно има обява за ръководни служители във Велинград. Скоро се прееместих в този град и се чудя дали да кандидатствам.имате ли някаква информация дали си заслужава. как са парите, работната атмосфера? всякаква информация ще ми бъде от полза

Здравейте,някой има ли информация дали търговската немска верига АЛДИ ще придобие магазините на БИЛА?Някой има информация дали АЛДИ навлиза в бг-то чрез БИЛА?От янури 2020 година щяло да стане това?!

Грубо и арогантно отношение на персонала към клиент. Набеден, че е откраднал шоколад, което не беше вярно.

Като бивш ръководен служител мога да кажа на бъдещи кандидати да не си губят времето и да вярват в обещания,това "фирмено обучение","бонуси" и т.н. си е пълна заблуда за наивници,първо обучението е няколко дни в убочителния център за най основното и до там като отидеш в магазин са съвсем различни нещата почват да ти дават десетки задачи и никой не те отразява, като не знаеш нещо да ти се обясни и така докато те изкарат най некадърния и неразбиращ и или стоиш и хамалуваш с най долнопробните задачи за вършене или напускаш.Има хора на които наистина им е трудно или даже нямат желание да се учат,но аз лично имам добро мнение за себе си с висше образование и 4год стаж като зам управител в друга верига.Все пак наистина благодаря на БИЛЛА за възможността за кариерно развитие след напускането си от там си намерих работа като гл. управител в друга верига.

Г-н Ангел, аз като бивш служител който познава Тальоков не мога да разбера какъв Ви е проблема с него?

Каквото и да ти обещаят в била, то си остава само празно обещание. За съжаление това е фирма с големи възможности но управлявана от професионално неграмотни хора, естествено има и много способни колеги в била, но не могат да виреят в среда на нагаждачи и лизачи. Спомням си в склада Тальоков правеше оперативка в понеделник сутрин, говореше по 1-2 часа и самият той не знаеше какво иска да ни каже, но когато се опиташ да вземеш думата, заканително ти отговаря "ти да мълчиш". Групата на подмазвачите ми казваха- "Ангеле дръж се за него той има връзки". Връзки да, но акъла му липсва. Сега станал шеф на търговския отдел. Горките служители, не знаят какво ги чака. Искрено ги съжалявам.