БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Здравейте, някой може ли да ми каже към днешна дата какво е заплащането, реалното такова за длъжността "касиер", за град София става дума ? :)

Не е само в Билла в Поморие,така е във всички филиали.А причината е проста-не достига работна ръка,или по скоро началниците в Билла смятат че този наличен персонал е напълно достатъчен!Разберете,хората който работят там нямат вина,това им е казано,това правят....видял сте палетата,сега си представете 15-16 такива палета пълни със стока и само двама аранжори и евентуално една свободна касиерка на който е възложено да се справят с тях за минимално възможно време.....Много още може да се каже за нулевото отношение на Билла към персоналът й,но мисля че ще бъде глас в пустиня....Управниците не се интересуват,на тях не им дреме!!!

Искам да изкажа крайното си разочарование от магазин Била в гр. Поморие. Днес бях клиент на магазина и пазаруването ми премина по следния начин:
1. Взех си количка, които са пред магазина и след като я извадих от колоната от други колички я върнах обратно - беше леко казано мръсна, мръсотията се стичаше от нея. Казах си ще си взема кош от магазина...влизам в магазина и се опитвам да си взема кошница- положението е същото - ужасно мръсни, счупени и от това се отказах. Все пак ще пазарувам храна. Пазарувах в найлоново торбички, които си взех от секцията за плод и зеленчук.
2. В целия магазин имаше оставени палети със стока по тях до регалите, които пречиха на хората да се движат нормално в магазина и да стигат до стоките, които са зад палетите. Има нещо хубаво, че не взех количка- нямаше да мога да се движа с нея.
3. Най- голямата изненада беше докато вървях и една г-жа ми каза внимавайте и погледнах на земята, където имаше размазана нещо кафяво, много се надявам да беше течен шоколад!!!
4. Стигнах до касата и какво да видя работят 2 каси, а има доста хора да чакат. Бързо сигнализираха и дойде човек да отвори касата.

В гр. Поморие предполагам, че знаете това е единствения обект на международна верига и много от посетителите на града посещават вашия магазин. Моето мнение, е че ако веднъж само съм била в ТОЗИ магазин повече никога няма да посетя магазин БИЛА където и да е. Жалко, че си хабите парите за реклами, колко медала за качество имате, като имате магазин с качеството на магазин Била в гр. Поморие.

П.С. В магазин Пени преди да стане Била не беше много по различно.

Билла 309 Пещера филиала е под всякаква критика
Опашки на касата по 10 човека Управителката в офиса седи и не реагира По нищо не можеш да разбереш кой какъв е разкарват се по къси панталони без униформи Викове и крясъци празни рафтове Със сигурност управата на филиала не е в ред щом като персонала се сменя всеки божи ден
Най интересното е от високите етажи мълчът и си затварят очите Едни са с заплати до тавана един и същи човек се води на работа и в магазина и в деликатеси а тези който дърпат количките вземат трхичките Но както го е казал народа не е луд този дето яде баницата а онзи дето му е дава
Всичко се случва пред очите на регйоналния менажер персонала му казва че от както тази е управите в магазина е нетърпимо назначена е без образование без конкурс и въпреки всичко си затварят очите - срамота

Защо в Билла ЕООД се работи по 10-12 часа и в повечето случаи това не се заплаща.
1. Защото народа ни е заспал още по времето на Цар Шишман и още не може да се събуди.
2. Защото Билла си има свои хора в т.н. Инспекция по труда и ги предупреждава когато идват на проверка.
3. Защото т.н. български съд е търговско дружество и печели този, които даде повече.
4. Защото мафията си има правителство, съд, прокуратура,
областни управители, кметове и т.н.
Накрая: Какво е това мафия и има ли то почва У НАС.

За съжаление нещата в Билла няма да се оправят, защото там всичко е изградено на шуробаджанашки принцип и се дава път на лизачи и дълбокопоклонически индивиди. Така е откакто аз постъпих в Билла през 2005 г. Ще ме извиняват служителите, но голяма част от персонала с които съм работил аз, поради неграмотността на ръководния кадър във фирмата, се насочват към кражбите и по този начин си увеличават възнаграждението. С умели трикове и клюки успяват хитро да си усигуряват допълнително още 30-40% към заплатата. В тази графа влизат и т.н. среден и малък ръководен кадър. Така че не чакайте промяна от мафиотска структура в милата ни родина.

Редовен клиент съм на била,а и моя приятелка отдавна работи там.След като прочетох написаното от ангел се убедих,че в Била наистина не умеят да ценят хората си и да се нормално помежду си.Приятелката ми става и ляга с проблемите на фирмата,разби си нервите,работи по 12,13 часа ,едва ли не не може да си погледне дома и въпреки това може би ще бъде уволнена,Учудвам се на висшето ръководство,че явно или не знаят или просто не ценят хората ,коитоим нвършат работа!Служители като Ангел винаги ще си намерят работа,но при Вас нещата няма да вървят.Явно местото ръководство прави каквото си иска.Така губите ценни хора,които ще отидат другаде. С приятелски поздрав

Здравейте,много моля да ме извините ,че се оплаквам но незнам какво да правя .Работя в Билла повече от година доволна съм от заплатата ,но психическия тормоз и огромното физическо натоварване са стращни имам нужда от тази работа но се страхувам за здравето си започнах да вдигам кръвно прилощавами на щанда .Моля ви помогнете ми искам да работя в магазин от тази верига но не където те оставят сам на щанда и ти се вика от клиенти и от управители че си некадърен работата не е за сам да пече и хляб и кебапчета и да продава салами и салати .Не съм некадърна и проста каквато се ме правят нервите са ми разбити за една година .

Интересна тема за стоките с изтекъл срок на годност в Билла. Стара практика е в тази фирма да се продават стоки с изтекъл срок, присъствал съм в склада на Билла как т.н. Директор Логистика /Ал. Талъоков/ нарежда на персонала да изпраща такава стока по магазините. Уведомих централата за тези му действия, но мафията се покрепя и продължиха да изпращат стока с почти изтекъл срок по магазините.
Такива като мен, които спазват определени правила и се стараят да изпълняват коректно задълженията си ги гонят, за да не пречат на далаверата.
"Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия"