БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

искам да изкажа безкрайното си разочарование от една от билите в града ни гр.Сливен.магазина на братя миладинови голяма била, там цари някаква пълна анархия. не веднъж съм бил свидетел на страх и напрежение у служителите от тяхната управителка,редовен клиент съм и често се сблъсквам с тази арогантна , не културна , не възпитана,слабо интелигентна жена все едно е хваната от гората от село,и се чудя аджеба как е на тази позиция и няма ли кой да обърне внимание по висше стоящ какво се случва в този магазин и как работят служителите там,замислете се ако там работи вашата дъщеря или вашия син и не веднъж е под нападките и унижението на тази жена,какво ли бихте направили вие как ли бихте се чувствали.радвам се че мойте деца не са в България ако всичката ни управа е такава като в този магазин пази боже,но мисля че може да се направи нещо стига да се сигнализира там където трябва моля ако някой е запознат къде да сигнализирам да пише,такъв тормоз такова унижение и така да злепоставя служителя си пред нас клиентите всичко онова което съм виждал ,е тази жена за мен си е объркала длъжността,а повярвайте в този магазин има много стойностни хора,по голямата част от персонала с малки изключения са неверотни момичета и момчета,слънчеви ,лъчезарни ,отзивчиви,внимателни,към служителите почти нямам забележки,но моля дайте ми телефони или мейли където да сигнализирам за отношението на което съм бил свидетел не веднъж!

Добре е.

Не съветвам никой да започва работа в Билла. Всичко там е проблем - отпуска, почивка, грешки в графика .... Персонала трябва да живее и диша единствено, за да обслужва магазина и то за мизерна заплата.
Незнам как успяват да си обучат заместник управителите в такова лошо отношение към колегите. Непрекъснато юркане е, вдигане на тежко и всичко останало, за което се сетите.
Отпуски се дават когато управителя прецени, а не когато вие искате. Обикновено на всеки три месеца се дава полагащата се отпуска и не ви питат дали я искате сега или не.
Който работи в Билла - трябва да зачеркне всички останали ангажименти от живота си! То и да ги имате - няма как да ги съвместите с графика.
Фишове не се дават. От вас само се изисква да спазвате тъпите им правила, но никой не казва какви права имате.
Текучеството от магазините е ОГРОМНО. Няма достатъчно персонал, което допълнително натоварва работещите там.
Единствения плюс е, че заплатата се превежда навреме. Но пък ваучерите се орязват заради платен отпуск или болнични.

Не започвайте работа в Билла, защото ще ви излъжат със заплатата, с работното време, ще ви измамят за кариерно развитие. Единствената им цел е да ви използват докато издържите на натоварването и да ви изгонят.

Здравейте! Бих искала да попитам, ако някой знае как стоят нещата в Билла Варна на ул. Владислав Варненчик 48, моля да ми дадете съвет, защото ми трябва спешно работа, а ми се обадиха от там вчера. Благодаря предварително за вашите мнения.

пълен боклук е тая фирма да не говорим че се работи 24/7 защото няма кой да работи,персонал никъкъв интервюта до безкрай и като чуеш заплатата ти пада шапката как очаквате да живее един човек в 21 век с мизерните Ви 500 левА? да не говоря за това каква е работата на един аранжор и за това как освен аранжор си чистач,приемчик,работиш както на каса така и на деликатеси.Работа много а няма кой да я свърши,защото във скапания ви филиал сте има няма 14-15 човека.А ти си един самотен и смотан аранжор,който не знае на какво да смогне да изчисти пред магазина или да махне брака на зеленчука,да дърпа палети или да пусне машина??
След това да си приеме млякото или да оправи зеленчука после да изтрие пода под регалите,междувременно и да е на каса,защото новата касиерка се е успала след бурна дискотека и няма намерение да дойде за втория си работен ден та камоли за третия.Или пък в деликатеси да избършат фугите,които ги няма по пода,защото някой си който е бързал да построи това нещо така наречено магазин е пропуснал да ги направи.
Е това е вие ако сте навити да съсипете живота,нервите,здравето и да си загубите времето това е фирмата за вас!ЧЕСТИТО!Печелите единствено един мнооого голям х*й и много много болки в главата основно,няма да споменава причинените от физическите травми и за това как приятелки са ме питали да не ме е бил някой,а те са просто от това че 50 кг момиче дърпа на ден по 5-6 палета,защото няма кой и мята 20 килограмови канти с маслини и сирене.Какво толкова отиваш в 4 сутринта на края на месеца да броиш прибираш се в 18 ама се кефиш,щото си взел някъкви пари да си платиш сметките и да изтикаш до края на месеца ако вообще успееш де в повечето случаи ти стигат до средата.Но пари не ти трябват ти смотания нямаш време да ги изхарчиш,защото работиш в БИЛЛА подяволите та това е голяма работа!!Не ти трябва даже и отпуска,а недай си боже пуснеш ти я прекратяват защото видиш ли някой друг те е изпреварил и е излязъл преди теб.Болнични не признават и ако ти го признаят режат ваучери така и така като си болен нямаш много много апетит,караш го на супичка или ако не ти дават даа я духаш.
Уважение?? Тази дума не съществува смазват ти психиката наричат те мизерник и те обиждат по най грозния начин,а унижението е на макс.Крещенето пред клиенти е за забавление при тях и това е също 1 от най основните причини да нямат клиенти.Когато нямаш отношение към подчинените си как очакваш те да имат към клиентите??
Ръководни кадри няма да коментирам това Петров,Сашо,тоя,оня и всички останали не виждат ли какво се случва с веригата,но какво ли да виждат новия шеф Мартин нали е затворил няколко билли в другите държави БГ е следващата явно!

Масова практика в Била е т.н. ръководен кадър да крещи на подчинените си. При тях това е начин да се покаже "кой е шефа".
По този начин се издигат в иерархията на веригата и когата се издигнат на високото се оказва, че друго не могат и почват да затънат.
Най-добрия пример за това е моят приятел Александър Тальоков, работи в Била от около 20 и където и да го сложат всичко е омазал и води до загуби на веригата. Но винаги знае как да се подмаже на по-горе стоящи.

Племеникът ми завърши мениджмънт и прояви интерес към търсенето на ръководни кадри от Билла, но като гледам какви хора има в офиса на магазина в The Mall на Цариградско, не искам да бъде разочарован. Щом там държат на позиция такива с фелдфебелски маниери, значи и в другите обекти има от този тип.

Да, хората са шарени и няма как да са еднакво възпитани, но не бива да се толерира поведение, което беше типично за лошата страна на комунистическото време в България.

Колкото пъти с колеги чакаме на касите в мола, все ставаме очевидци на дразнещи викове на една неприятна персона по микрофона с гестаповски тон, някаква си Таня. Често виждаме и друга да вика по служителите, изрусена на средна възраст, явно е мениджър там.

Доста изненадващо е как една австрийска или немска компания държи на подобни позиции служители с поведение далеч от европейското. По-скоро са за задния двор на Билла, отколкото за фасадата й. Все пак сме в Европейския съюз, нали?

И аз съм студентка 4ти курс и се записах за стаж по време на дните на кариерата в УНСС. Вчера ми се обадиха за стаж в Търговски отдел и също бих се радвала на малко повече информация.

Здравейте, понеже съм студентка 4-ти курс, по време на "дни на кариерата" в университета, подадох документите си за стаж. Месец и половина по-късно се свързаха с мен и ме поканиха на интервю. Бихте ли могли да ме посъветвате относно стажа, заслужава ли си, има ли потенциал за развитие, има ли приемственост. Ще ви бъда много благодарна. Хубав и успешен ден!