БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Не са коректни не плащат бонуси и празници
Не дават никакви бележки за да се види какво плащат
шарлатани

В тази фирма се дават ниски заплати, извънредния труд не се заплаща, постоянно те навикват че не работиш. Затова в била ще се увеличават мургавите ни братовчеди и естествено клиентите ще намаляват. Като цяло в магазините на била нивото на обслужване е като от соцвремената, гледат да те изгонят по-бърза. Това че има нов генерален директор от чужбина няма да доведе до промяна, напротив ще задълбочи кризата и ще доведе до ново желание от централата в Германия да се отърват от Била България.
Ако някой мисли, че веригата може да излезе над водата, при спазване на основния принцип в била "с лизане към върха" няма как да стане.

Извинявам се,но как разбрахте,че този човек е работил в моргата?

Голям плюс за нас клиентите от Мега парк и останалите административни сгради е отварянето на новата Билла в The Mall, в която вече можем да хапваме и пазаруваме.

Много добре е заредена, но сме много изненадани, че закуските и хлебните изделия са поверени на един доста мургав тип, който при това изглежда доста страшно с някакво кривогледство и неугледен вид. Най-шокиращото обаче е, че е работил в моргата с трупове. Как е възможно управлението на Билла да постави на такава длъжност един гробар! Това е скандално. Вече с колеги като видим, че той е там, а даже и пици прави, се отказваме да се храним там. Със сигурност е пълен със зарази! Няма да позволяваме вече на децата си да си вземат закуски от там.

Жалко ще бъде заради такъв тип магазинът да загуби част от клиентите си. А за нас си остава огромното разочарование и отвращение.

Колко е прав колегата за най-голямото недоразумение в била - т.н. Сашо Тальоков/една колежка го наричаше - сашенце и той беше много доволен/. Ако обаче става въпрос за създаване на нормални условия за работа - забрави. Поради наличие на такива ръководители в била, веригата никога няма да върви нагоре. Изпратеният чех ще го сполети съдбата на т.н. Сухи/може да бъркам малко името/ отпреди 6-7 години. За да ръководиш голяма търговска верига трябва да имаш и малко "сиво вещество" в главата си. Така че ако някой очаква нещата в била да се променят, след като в ръководството му участват хора като сашенцето, няма как да се получи. Хора като тальоков не стават и за управител и на градска тоалетна, пропуснал е първите 25 години от развитието си и се е задържал на същото нива до днес.

От 8 години съм служител във фирмата обичам работата си, но напоследък нещата ескалират и до това се стига от неадекватното управление на фирмата. Най-неграмотния служител на билла е господин Александър тальоков подобие на човек без грам умствен багаж, без грам ценз, без грам престава от позицията която заема. Незнам каква е причината поради която още е част от тази фирма. Напускат редица стари служители управители и ръководители притиснати от не нормалното и не човешко отношение. Махат регионални и управители които не гъзолизци, такива които разбират от работата си и знаят повече от така наречения директор продажби просто защото са неудобни. Назначават се на килограм ръководни кадри които си нямат и на представа къде попадат. Моля някои да помогне на билла преди да изчезне и да поеме пътя на Пикадили и карфур. Това че си управител в билла не значи че си женен за работата си всеки човек има работно време но докато ни управлява такъв идеот няма да има спокойствие,защото смята че ние сме просто едни роби.
П. С. Напълно неправомерно отстраняване на господин Росен Стакев с когото съм работил, но той е живия пример за това как не трябва да си по образован и интелигентен от шефа си.. Хората от село не го приемат някой да ги превъзмогва

Новият управител на била няма да може може да намери правилния коловоз за движение напред, защото нещата са прогнили в основата. Нека само да Ви разкажа, какво ставаше в склада на била през годините. Поех склада през 2007 в доста окаяно състояние, и бързо успях да вкарам ред в работата и чувствително да намаля кражбите и браковете. Много от персона в склада, вкючително и тези, които трябваше да ми помагат започнаха да докладват на директора логистика за мои "прегрешения". Тогава този пост се заемащи от професионално неграмотния Сашо Тальоков. Същият ме съкрати и браковете и кражбите на стока от склада, включително и с фирмите от транспорта достигнаха заплашителни размери. Този "изтъкнат специалист" все още работи в централата и сами преценете дали новият ръководител на била може да разчита на екип от такива ръководители.

Здравейте,прочетох много коментари и ми стана интересно с какви хора сте работили(работите).
Работя във веригата от 6 години.Минал-ла,съм през всички отдели.Във момента съм на позиция заместник-ръководител сървис.Бил-била съм и заместник управител.
Всички магазини който съм обиколил,има текучество на хора.Това е ясно!Но дори и с 10 човека персонал може да се подържа един средно голям филиал.
Длъжност хигиенист,няма от много години на сам,затова сме длъжни ние да си подържаме хигиената.
Относно почивките(видях коментари който ме потресоха)
Всеки може да си вземе почивката(цялата 15мин или 30мин.)
спокойно без да бърза.
Ръководните кадри са изнервени поради ред причини който не засягат аранжор-касиерите.
Заплатите са вдигнати,от Август бонуса няма да го има,ще остане към заплатата.
Относно валчерите,да намалени са заради много колеги който злупотребяват с болнични и неплатени отпуски!
Фирмата има нов генерален директор,който ще оправи нещата!

Централен скалд влиза в релси,лека полека,и фирмата ни пак ще си върне стария вид.
Приятен ден :)

Днеска пред задния вход на била Петрич видях как охраната оставя храната със изтекъл срок отвънка и веднага друг човек може би негов приятел я взима и я слага в кола паркирана там. Може би си правят някакви далавери но не ми се струва логично така да се прави с храната.

Най-добрите касиери са в магазина в Хасково. Поздравления за управителя за правилния подбор и обучение. Винаги са готови да ти помогнат ако имаш някакъв въпрос или проблем. Като видят че има хора и отварят друга каса, само дето понякога има една възрастна касиерка, която много бавно маркира и прави големи опашки.