БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Подкрепям напълно последните 5-6 мнения... Катастрофа, унижение...

Всеки човек, който има капчица саноуважение просто да НЕ си и помисля да работи в Билла, независимо от позицията, по-срамно е да си на ръководна позиция и да унижаваш служители, които просто искат да си изкарат насъщния... А пък да не споменаваме пълната простащина и незачитане на елемтарни човешки нужди и да ценности. Дори съм виждал не само психически и емоционален тормоз, но и физически, само малодушен може да търпи. А пък тези, които унижат, мисля че просто търсят преждевременна смърт. Нещата са прости, унижаваш - може и да изчезнеш, съвет - мислете преди да правите нещо, пък и каква е ползата да обиждаш служителите.Разбирам градивна критика, но то нема толко акъл у тия

През цялото си време прекарано там мога да кажа ,че не съм имал почти никакви проблеми с изключение на натоварването ,което естествено е голямо все пак се полага физически усилия и работите в магазините ,а не сте в отделите ,които са свързани с висшето образование .Ако бяхте там щяхте да извършвате психически труд и по-малко физически.Едно е да си на бюро и да си бачкаш на компютър друго е да скиташ напред,назад като ненормален ,а относно това момиче :

И аз съм студентка 4ти курс и се записах за стаж по време на дните на кариерата в УНСС. Вчера ми се обадиха за стаж в Търговски отдел и също бих се радвала на малко повече информация.

Честно казано никога не съм бил в този отдел ,тъй като нямах нужното висше ,но предполагам ,че щом ще бъде от отдела с висшата квалификация почти няма да имаш ядове както казах по-рано едно е да хвърчиш напред,назад друго и да си на бюрото пред компа сами правете сравнението на единия му отива здравето , а на другия не. А и не само това хората ,които са с висше извършват много по-важна работа от тези ,които имат задължение (да преместят някакъв кашон , да пуснат някаква преса или пък да покажат на клиент кое,къде стои ) в това няма философия ,потенциал и развитие хората със средно образование вършат примитивна работа ,която почти всеки може да върши да не говорим ,че няма никакво кариерно развитие и т.н. .Вършите примитивна работа и искате развитие,потенциал и много пари как ще стане?

Посетих магазин Билла в центъра на Пазарджик.
Просрочих времето за паркинг и трябваше да си платя
престоя.
Възмутена съм от охраната на магазина,който помолих да ми покаже как да си платя на автомата.
Неговият отговор беше :
Хей там е автомата…то там пише.
Живея в чужбина,това там никога не се случва….мисля че и тук вашите служители трябва да са по -любезни!

Благодаря!
02.11.2022г.

Не започвайте работа в Билла Б-я ЕООД.Ще изброя няколко причини:
1.Смешна заплата за месец ноември 582лв./нето/,декември 680лв.
/нето/
2.Зам.управителки няколко на брой повярвали в себе си момиченца без грам отношение към думата "колектив",нула поведение
и нула ценностна система.
3.Служител касиер или аранжьор-касиер може да се отъждестви с общ работник,чистач и др. подобни.Давам пример за да не съм голословна идва зеленчука сутрин,няколко палета с връх пълни ,и започваш сам да разтоварваш банани по 15-20кг кашона чували с картофи, и лук по 8-10кг.и още и още.Няма продължавам повече.Замислете се струва ли да се започва там?

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Ако искате заплатата опомената в договора...е не сте познали. Изключително голямо натоварване и не зачитане на работниците. Трябваше да вляза в болница и едва да ме спасят в рианимация за да ми повярват че не ми е добре и не ги лъжа! Всеки е имал температура утре си на работа на 39градуса беше една от репликите които ме накараха да напусна.Всеки който не е старши работник напуска до няколко месеца. Не се лъжете и не започвайте работа на място на което няма да ви зачитат и ще изпият и последната глъдка живот която ще ви остане!

Увеличиха заплатите с 50лв и уволниха доста хора. Напрежението и тормоза е повече ,отколкото може да поемеш. Сашо Тальоков иска робове да му работят ,такива къде нямат личен живот. Недай боже да имаш семейство става проблем. Предпочетох семейството си ,вместо работа в която те тъпчат и не се съобразяват ,че ти трябва поне 2-3 часа почивка на ден. Не те пускат отпуска ,защото така им е кеф. Билла разберете -служителите ви имат нужда от почивка ,те не са робове !!!!!

След анонимна анкета във връзка с работната среда и заплащането, последва срок от година и половина, след което заплатите ни бяха вдигнати с 10 лева, като за причина се посочваше "рязкото поскъпване на живота в България". А самото повишение го нарекоха "адекватно" и "заслужено".
Аз излязох с името и лицето си, за да кажа, че това си е чиста подигравка, след което бях заплашен чрез лична среща от Александър Тальоков - главен регионален мениджър за Билла България.
Монологът му беше арогантен и нагъл, с директни заплахи за уволнение, след което през психически натист върху мен и преките ми управители, ме принуди да напусна.
Изразяването на лично мнение в този компания е опасно!

Работата в Билла България ЕООД си е чист мазохизъм...