БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Понякога се чудя какви хора пишат тук и с какъв умствен капацитет разполагат- много ясно, че ще се дават отпуските да се ползват, много ясно, че отпуската е да си почива човек, а не да трупа да му се плати като напуска. Чудесно място за работа е Билла с чудесни филиали и организация.
Хайде малко по-позитивно, моля!

А това харесва ли ви? Милата била настоява да си вземеш половината отпуска задължително до края на юни (10 от 20 дни), за да не би, ако тръгнеш да напускаш, да се наложи да ти я изплатят!..

Пълна пародия. Служителите са абсолютно незащитени. Тази "уж" голяма международна верига с големи претенции не е осигурила елементарни средства за защита на персонала. Няма маски, няма дезинфектанти, хигиена нулева което е логично с една хигиениска на 4 часа. Никакво ограничение на клиентопотока. Магазините са препълнени с хора които ти дишат във врата. Служителите не могат да вдигнат глава от работа и нямат никаква възможност да поддържат елементарна хигиена. Те на практика нямат избор и са длъжни да се явят на работа. Но както изглежда печалбата е много по- важна за управата на веригата, отколкото здравето и живота на хората. Пълно безхаберие и безотговорност. Дано се намери някоя институция в страната, която да ги принуди да спазват правилата. Срам!!!

Бях обект на агресия и заплаха за физическа саморазправа от страна на служителя който е на ул. ГЮЕШЕВО N14, София,поставен като лице, обслужващо паркинга по повод ситуация с билета за паркиране. Не ми поможна, не обясни и пристъпи директно към физическа и словестна агресия На 09.03.2020 в 17.ч. отказа също да даде името си, скри служебната си табелка.

До господина от Сливен - много хубаво, 4е искате да реагирате и да помогнете на служителите, но не мисля, 4е някой ще ви обърне внимание. В София има подобни слу4аи и въпросните хора дори биват защитавани и/или са с връзки. Въобще Била е някак превзета от.. как да ги нарека.. типа 'комунисти4ески бабки' с мания за власт и контрол, мисля, 4е така се разбира за какво става дума :D

искам да изкажа безкрайното си разочарование от една от билите в града ни гр.Сливен.магазина на братя миладинови голяма била, там цари някаква пълна анархия. не веднъж съм бил свидетел на страх и напрежение у служителите от тяхната управителка,редовен клиент съм и често се сблъсквам с тази арогантна , не културна , не възпитана,слабо интелигентна жена все едно е хваната от гората от село,и се чудя аджеба как е на тази позиция и няма ли кой да обърне внимание по висше стоящ какво се случва в този магазин и как работят служителите там,замислете се ако там работи вашата дъщеря или вашия син и не веднъж е под нападките и унижението на тази жена,какво ли бихте направили вие как ли бихте се чувствали.радвам се че мойте деца не са в България ако всичката ни управа е такава като в този магазин пази боже,но мисля че може да се направи нещо стига да се сигнализира там където трябва моля ако някой е запознат къде да сигнализирам да пише,такъв тормоз такова унижение и така да злепоставя служителя си пред нас клиентите всичко онова което съм виждал ,е тази жена за мен си е объркала длъжността,а повярвайте в този магазин има много стойностни хора,по голямата част от персонала с малки изключения са неверотни момичета и момчета,слънчеви ,лъчезарни ,отзивчиви,внимателни,към служителите почти нямам забележки,но моля дайте ми телефони или мейли където да сигнализирам за отношението на което съм бил свидетел не веднъж!

Добре е.

Не съветвам никой да започва работа в Билла. Всичко там е проблем - отпуска, почивка, грешки в графика .... Персонала трябва да живее и диша единствено, за да обслужва магазина и то за мизерна заплата.
Незнам как успяват да си обучат заместник управителите в такова лошо отношение към колегите. Непрекъснато юркане е, вдигане на тежко и всичко останало, за което се сетите.
Отпуски се дават когато управителя прецени, а не когато вие искате. Обикновено на всеки три месеца се дава полагащата се отпуска и не ви питат дали я искате сега или не.
Който работи в Билла - трябва да зачеркне всички останали ангажименти от живота си! То и да ги имате - няма как да ги съвместите с графика.
Фишове не се дават. От вас само се изисква да спазвате тъпите им правила, но никой не казва какви права имате.
Текучеството от магазините е ОГРОМНО. Няма достатъчно персонал, което допълнително натоварва работещите там.
Единствения плюс е, че заплатата се превежда навреме. Но пък ваучерите се орязват заради платен отпуск или болнични.

Не започвайте работа в Билла, защото ще ви излъжат със заплатата, с работното време, ще ви измамят за кариерно развитие. Единствената им цел е да ви използват докато издържите на натоварването и да ви изгонят.

Здравейте! Бих искала да попитам, ако някой знае как стоят нещата в Билла Варна на ул. Владислав Варненчик 48, моля да ми дадете съвет, защото ми трябва спешно работа, а ми се обадиха от там вчера. Благодаря предварително за вашите мнения.