БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Здравейте
Все повече ме отказвате да влизам в Билла. Стоките от промоциите в брошурата ги пускате в малки количества, колкото за реклама. Вчера съм обикаляла и двата Ви магазина в Перник. Нямаше обявената скумрия за 2.99 лв., разбира се. Още на входа ми се каза от служителка, че вероятно няма. Потърсих и други стоки от брошурата-няма. Опитвате се да хитреене, и ми губите времето да идвам в Билла. Но вече ме губите като клиент, мен и много други излъгани клиенти. Успех с лъжите, но има и други вериги.

Здравейте!

Прочетох по - голяма част от коментарите. Стана ми ясно, че на места отношението на ръководството е добро, а в някой филиали е под всякаква критика Може ли мнение за големия магазин на Билла във гр. Велико Търново? Отношението между колегите там търпимо ли е? Заслужава ли си да се започне работа?

Била Пазарджик ул."Георги Бенковски "12, към настоящия момент 17.10.2020 г.Абсолютно нелюбезен ,и арогантен персонал.Някаква персона ,водеща се нещо като Управител ,или общ служител в Билла ( отказа да се представи), къса леко къдрава ( или къдрена коса ) на външен вид ,тъмна коса и очила .Държи се като "каруцарка " с клиентите .Вика и крещи ,като че вътре в магазина е бит пазар ,а не,верига от хранителен хипермаркет ! Неразбираемо поведение спрямо клиентите ,и такива просто трябва да ги отзовават ( не допускат ) ,да работят с клиенти ! Не стават за такава длъжност ! И никой ,не е длъжен да търпи подобна простотия ,след като е отишъл да пазарува !

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Бях охранител в този "прекрасен" магазин във филиал 601 в гр. Шумен, когато управител беше Георги (сега той ръководи филиал 618 пак в Шумен - нема отърване). Просто няма такъв нещастник ви казвам. Арогантен, неуважителен към подчинените си и страхотен мазник, ама направо се разтича кат олио когато дойде Виолина (единствения момент, в който се превръща от хиена в мишка). Този човек съм го виждал да унищожава морално служители и да се кефи все едно е нещо хубаво. Садист просто. Ако кандидатствате във Билла и ви кажат филиал 618 отказвайте се по най-бързаия начин за да си спестите нервите. Това никой няма да ви го каже, но всички провинили се по някакъв начин от 601 ги пращат за наказание там, така че правете си сметките.

Понякога се чудя какви хора пишат тук и с какъв умствен капацитет разполагат- много ясно, че ще се дават отпуските да се ползват, много ясно, че отпуската е да си почива човек, а не да трупа да му се плати като напуска. Чудесно място за работа е Билла с чудесни филиали и организация.
Хайде малко по-позитивно, моля!

А това харесва ли ви? Милата била настоява да си вземеш половината отпуска задължително до края на юни (10 от 20 дни), за да не би, ако тръгнеш да напускаш, да се наложи да ти я изплатят!..

Пълна пародия. Служителите са абсолютно незащитени. Тази "уж" голяма международна верига с големи претенции не е осигурила елементарни средства за защита на персонала. Няма маски, няма дезинфектанти, хигиена нулева което е логично с една хигиениска на 4 часа. Никакво ограничение на клиентопотока. Магазините са препълнени с хора които ти дишат във врата. Служителите не могат да вдигнат глава от работа и нямат никаква възможност да поддържат елементарна хигиена. Те на практика нямат избор и са длъжни да се явят на работа. Но както изглежда печалбата е много по- важна за управата на веригата, отколкото здравето и живота на хората. Пълно безхаберие и безотговорност. Дано се намери някоя институция в страната, която да ги принуди да спазват правилата. Срам!!!

Бях обект на агресия и заплаха за физическа саморазправа от страна на служителя който е на ул. ГЮЕШЕВО N14, София,поставен като лице, обслужващо паркинга по повод ситуация с билета за паркиране. Не ми поможна, не обясни и пристъпи директно към физическа и словестна агресия На 09.03.2020 в 17.ч. отказа също да даде името си, скри служебната си табелка.

До господина от Сливен - много хубаво, 4е искате да реагирате и да помогнете на служителите, но не мисля, 4е някой ще ви обърне внимание. В София има подобни слу4аи и въпросните хора дори биват защитавани и/или са с връзки. Въобще Била е някак превзета от.. как да ги нарека.. типа 'комунисти4ески бабки' с мания за власт и контрол, мисля, 4е така се разбира за какво става дума :D