БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Аз познавам Димитър Георгиев и повярвай ми мненията и коментарите спрямо него в охранителните среди далеч не са от недоброжелатели,а основно от хора, които са работили с него или просто го познават....всеки който е имал невероятна "чест" през живота си да има нещо общо с него влиза в тази графа недоброжелатели....а ме съмнява толкова много хора да сме сбъркали за него и всъщност той да е невероятно свестен човек.....при него важи мотото,ако по някаква странна причина го харесваш, просто потърпи и ще ти мине......

Че кои конкурентни фирми ще злословят за вас,та вие изобщо не сте на охранителната карта във Варна, затова се чудя кой от конкуренцията би имал нужда да пише срещу вас.... обектите, които пазите на СОТ са толкова малко,че сте по-малки и от най-малките във Варна..... физическата ви охраната пък е съвсем извън коментар, ограничението на възрастта при физическата ви охрана е "взимаме всички,но само до 100 годишна възраст"..... инкасото ви също е много интересно от към възраст на служителите, най-младият сигурно е 60 годишен..... представям си какви заплати давате щом не можете да си намерите млади хора....а колкото до Димитър Георгиев Паламуда, "естествено,че щом яде и пие на корем е голям пич"...само където тук се пише за професионалните му умения,ама карай...с това, което беше написано в негова защита,само се видя нивото на интелекта на служителите,които са го написали, което явно потвърждава съмненията ми за нивото на кадри с които разполагат....

Димитър Георгиев Паламуда е най-интелегентният и умен шеф.До толкова е вътре в материятя по сигорноста,че дори той сам не знае на коя планета се намира.

Митко Георгиев Паламудчето е най-готеното шефче.Яде и пие на корем.Абе пич си е отвсякъде.

Всичко това което се пише за Димитър Георгиев не е вярно.Човека е свестен и точен.Пишат небивалици и лъжи конкуренти във бранша и недоброжелатели.

Ей го бива бива да има толкова заблудени ма чак пък толкова.До предните драскачи дето толкова възхваляват тази пропаднала сенчеста фирма.Уважаеми платени драскачи питам като взимаме пари навреме колко са те.Къде е заплащането за нощен и извънреден труд.Защо се дават дрехи втора употреба.Кой проблеми решават шефовете че като им се обадиш те питат това ли ти е най важно в живота.Какво ми говорите за патрулите като тия момчета се движат с барутарници и не знаят къде се намират.Знаете ли че същите тези патрули при подаден сигнал с паник бутон вместо за три минути идват минимум след двадесет а охранителя подал сигнала вече може да е труп.Така че моля пишете реални неща а не измислици. Не е това начина по който се привличат хора за работа.Защото този човек дето се подведе по сладките ви писания ще дойде ще стой месец и ще избяга и пак някой умници ще са с пръст в уста.Истината е една и тя е тази че докато не повишите драстично заплатите а това ще стане намалявайки си вашата печалба и не почнете да спазвате Българското законодателство няма да има кой да ви работи.

За разлика от повечето коментиращи, аз заставам зад името си. Съгласна съм с предното мнение, не се бавят заплати, автопатрулите са наистина млади и способни момчета, и не само те. За 5те месеца работа във фирмата, смея да твърдя, че ръководството на фирмата (управител и собственик) са наистина адекватни и можещи хора, с едно изречение се решават проблемите. Има невероятни кадри, като започна от ръководител автопатрул, ръководител инкасо, директори-коменданти и др.Колегите, от провинцията с които съм имала досег са също точни и готини. Разбира се, не във всички отдели е така, но всеки сам за себе си преценява.

Боду Сод са единствените в този бранш, при които няма закъснение на заплатите и държанието спрямо персонала е нормално. На всеки проблем се намира адекватно решение, без излишно повишаване на тон. В сот патрула работят само млади, кадърни и опитни охранители. Колите са нови и добре поддържани.Имат и специализиран патрул, който е съставен само от млади, възпитани и спортуващи момчета. Препоръчвам на всички, които търсят нова работа или желаят да сменят настоящата си.И все пак ако има негативни мнения спрямо фирмата, те най вероятно са на хора разочаровани от факта че не са успели да се реализират в Боду Сод поради високите изисквания и са започнали работа в други фирми, в които критериите са занижени.

Здравейте. Ще кандидатствам във охранителна ф-ма СОТ 161, като охранител... Дайте ми повече информация за тази ф-ма? Предварително благодаря

Абе някой има ли идея на 2 етаж какви ги вършат ? Тая мениджърката русата, е толкова проста, само да пасе крави става. Сваля се с колегите ми, има вече оплаквания от нея. Оня управителя нема ли да вземе мерки. В този отдел само една две знаят какво правят, тея двете новите и дъртата с червената коса. А тая русата, само псува, сваля се с момчета и крещи.