БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Боду Сод разполага със най-читавите и сериозни охранители.Преди да са обреминени и издухани във същноста на дейноста си.Лоялни и коректни са.А Димитър Георгиев е истински Лидер и Лъв във бранша.Ненадминат е във рутината и дейноста във охранителният бизнес.За него се носят легенди дори.Някой хора могат само да му свиркат на парчока и да му завиждат.Изключително ценен и всеотдаен и лоялен и коректен кадър!Прекрасен Професионалист!Истински Лидер и Талант!

Не знам какво да ти кажа,на твое място бих спрял да пиша, защото все повече изглежда,че ти има нещо.....ти си този, който не казва нищо конкретно,аз в моя коментар конкретизирах няколко основни и важни за бранша неща,а при теб това така и не случи...как може да съм разочарован от някого, който не познавам,в първия си коментар ясно написах,че не познавам въпросния Георгиев....и след като не го познавам,как точно съм изгонен "позорно".... очевидно е,че не съм работил в тази фирма.....и не ставаше въпрос затова дали има или няма в охранителния бранш,а ставаше въпрос за твърдението,за най-големи заплати при вас......явно комуникацията между нас няма как да се случи....все пак и аз ти пожелавам успех....

Пак много остроумничиш.Виждам ,че си разочарован много от Димитър Георгиев.Обзалагам се,че си бил уволнен и изгонен брутално и позорно.Едва ли е по друг начин.За да си настроен така отрицателно към даден човек.За интелегентноста ти тя не се вижда никъде.Говориш общи и празни глупости и простотий и неверни неща,небивалици.И да знаеш и запомни едно.Във Охранителният бранш пари няма,никъде не дават.Просто е,сменяш професията.Аз така направих и сега съм добре.Желая ти успех където и да работиш!!!

Какво значи "пишеш неверни неща,сигУрно работиш в СОТ 161"......ако работя в друга фирма,не мога ли пак да пиша неверни неща...явно имате там и детективи....и начина ти да покажеш,че лъжа,е като напишеш че "си в този бранш отдавна" и "много неща са ти ясни" ли....все едно това,след като го написа и изцяло обори,това което аз казах...но се радвам,че познаваш шефовете в 161 беше важно да го подчертаеш,след това бях абсолютно сразен.... нямаше ли да е по умно да споменеш къде точно лъжа и т.н. явно написаното по-долу за интелекта във варненския ви офис е вярно.....

Ти дето много говориш и плюеш по Димитър Георгиев явно скоро не си джасан.Гледай Митака на 5 водки да не та Изплющи ЯКО скоро и да ти оправи настроението и проблемите.Явно доста ти са е насъбрало напоследък.Митака ще ти излекува и оправи КОМПЛЕКСИТЕ!!!Той много ги ОБИЧА такива като ТЕБ!!!ХАПВА ГИ ЗА ЗАКУСКА!!!

За да говориш такива празни приказки и да плюеш по Митко Георгиев Паламуда най-вероятно си бил изгонен позорно от фирмата.Ти такъв шеф няма да видиш никога!!!Това е ЧОВЕК който държи на думата си,както и Георги Георгиев.Радвам се,че ги познавам лично и двамата!!!А на теб дето пишеш тези неверни неща сигорно работиш във СОТ 161.Наясно съм с много неща в бранша.Работя в бранша отдавна.Близък съм и с шефовете на Сот 161 и с тримата.

Не познавам въпросния "морски деликатес" и често казано не ми и пука за него,не ме и интересува особено това,че всички положителни и хвалебствени коментари относно него от всякъде си личи,че са написани от един и същ човек, който явно живее за да му служи.....но да твърдиш,че сте с най-високите заплати в охранителния бранш във Варна,това е абсурдно....аз вече наистина съм от конкуренцията и определено съм се интересувал,колко взимат останалите охранителни фирми в града....и вашата часова ставка е изключително ниска, доколкото знам започвате на 2.70 в автопатрулите, което прави 32лв и стотинки на смяна, умножено по 16 смени на месец, което прави малко повече от 500 лв на месец и ти искаш да кажеш,че вие сте с най-големите заплати в града.... получавате и някакво увеличаване на ставката след 6 месеца и след година,но това доколкото съм чувал е нещо от рода на няколко стотинки на час и дори след година и достигането до пълната възможна ставка,пак сте малко под 600 лв на месец за 16 смени освен ако не нарушавате закона и не преминавате границата за допустими изработени часове на месец....но ако е така,това не е точно висока заплата,а нещо съвсем различно.....но и честно казано ниския ви брой обекти не позволяват по-високо заплащане..... казвам го от позицията на човек, който знае колко би могло да се плаща за обем от работа, като вашия......а и как точно реагирането ви е навреме,след като имате само една кола във Варна,а другата е в Белослав,а обектите ви във Варна не са концентрирани на едно място,а са разпръснати и какво се случва когато имате повече от една аларма в еднакъв или близък интервал от време,не те нападам,просто явно има какво да научим всички ние в този бранш от вас......но явно си имате тайни, които няма как да бъдат споделени тук, най-вероятно телепортацията е една от тях,все пак вие сте най-доброто реагиране във Варна и с най-големите заплати в града..... успех и другия път се опитай да мислиш преди да пишеш,отначало е трудно,но впоследствие се свиква.....

Абе направо си е Нинджа, Митата Георгиев.Най-добрият!!!Стабиляга!!!

Димитър Георгиев Паламуда е Капацитет във охранителният бранш.Със свойте умения и знания той е сред най-големите професионалисти във Българският охранителен бизнес.Бивша барета от специалните части.Участвал е в мисий във Пакистан и Авганистан с талибаните.Отличник е в Охранителният бизнес и бранш!

Димитър Георгиев Паламуда е Най-Интелегентният и Образован и Умен шеф във Варна.Природно умствено надарен.Мозъка му е като бръснич.Заплатите във Боду Сод са най-високи във Варна,много над другите в бранша.Реагирането е на момента,на мига.Ти който си много умен пишеш против Димитър Георгиев защото или та е бил както трябва или шамаросвал здраво.Затова пишеш глупости и небивалици.Вземи се в ръце и се покрий някъде извън Варна ясно ли ти е.