БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

За да говориш такива празни приказки и да плюеш по Митко Георгиев Паламуда най-вероятно си бил изгонен позорно от фирмата.Ти такъв шеф няма да видиш никога!!!Това е ЧОВЕК който държи на думата си,както и Георги Георгиев.Радвам се,че ги познавам лично и двамата!!!А на теб дето пишеш тези неверни неща сигорно работиш във СОТ 161.Наясно съм с много неща в бранша.Работя в бранша отдавна.Близък съм и с шефовете на Сот 161 и с тримата.

Не познавам въпросния "морски деликатес" и често казано не ми и пука за него,не ме и интересува особено това,че всички положителни и хвалебствени коментари относно него от всякъде си личи,че са написани от един и същ човек, който явно живее за да му служи.....но да твърдиш,че сте с най-високите заплати в охранителния бранш във Варна,това е абсурдно....аз вече наистина съм от конкуренцията и определено съм се интересувал,колко взимат останалите охранителни фирми в града....и вашата часова ставка е изключително ниска, доколкото знам започвате на 2.70 в автопатрулите, което прави 32лв и стотинки на смяна, умножено по 16 смени на месец, което прави малко повече от 500 лв на месец и ти искаш да кажеш,че вие сте с най-големите заплати в града.... получавате и някакво увеличаване на ставката след 6 месеца и след година,но това доколкото съм чувал е нещо от рода на няколко стотинки на час и дори след година и достигането до пълната възможна ставка,пак сте малко под 600 лв на месец за 16 смени освен ако не нарушавате закона и не преминавате границата за допустими изработени часове на месец....но ако е така,това не е точно висока заплата,а нещо съвсем различно.....но и честно казано ниския ви брой обекти не позволяват по-високо заплащане..... казвам го от позицията на човек, който знае колко би могло да се плаща за обем от работа, като вашия......а и как точно реагирането ви е навреме,след като имате само една кола във Варна,а другата е в Белослав,а обектите ви във Варна не са концентрирани на едно място,а са разпръснати и какво се случва когато имате повече от една аларма в еднакъв или близък интервал от време,не те нападам,просто явно има какво да научим всички ние в този бранш от вас......но явно си имате тайни, които няма как да бъдат споделени тук, най-вероятно телепортацията е една от тях,все пак вие сте най-доброто реагиране във Варна и с най-големите заплати в града..... успех и другия път се опитай да мислиш преди да пишеш,отначало е трудно,но впоследствие се свиква.....

Абе направо си е Нинджа, Митата Георгиев.Най-добрият!!!Стабиляга!!!

Димитър Георгиев Паламуда е Капацитет във охранителният бранш.Със свойте умения и знания той е сред най-големите професионалисти във Българският охранителен бизнес.Бивша барета от специалните части.Участвал е в мисий във Пакистан и Авганистан с талибаните.Отличник е в Охранителният бизнес и бранш!

Димитър Георгиев Паламуда е Най-Интелегентният и Образован и Умен шеф във Варна.Природно умствено надарен.Мозъка му е като бръснич.Заплатите във Боду Сод са най-високи във Варна,много над другите в бранша.Реагирането е на момента,на мига.Ти който си много умен пишеш против Димитър Георгиев защото или та е бил както трябва или шамаросвал здраво.Затова пишеш глупости и небивалици.Вземи се в ръце и се покрий някъде извън Варна ясно ли ти е.

Аз познавам Димитър Георгиев и повярвай ми мненията и коментарите спрямо него в охранителните среди далеч не са от недоброжелатели,а основно от хора, които са работили с него или просто го познават....всеки който е имал невероятна "чест" през живота си да има нещо общо с него влиза в тази графа недоброжелатели....а ме съмнява толкова много хора да сме сбъркали за него и всъщност той да е невероятно свестен човек.....при него важи мотото,ако по някаква странна причина го харесваш, просто потърпи и ще ти мине......

Че кои конкурентни фирми ще злословят за вас,та вие изобщо не сте на охранителната карта във Варна, затова се чудя кой от конкуренцията би имал нужда да пише срещу вас.... обектите, които пазите на СОТ са толкова малко,че сте по-малки и от най-малките във Варна..... физическата ви охраната пък е съвсем извън коментар, ограничението на възрастта при физическата ви охрана е "взимаме всички,но само до 100 годишна възраст"..... инкасото ви също е много интересно от към възраст на служителите, най-младият сигурно е 60 годишен..... представям си какви заплати давате щом не можете да си намерите млади хора....а колкото до Димитър Георгиев Паламуда, "естествено,че щом яде и пие на корем е голям пич"...само където тук се пише за професионалните му умения,ама карай...с това, което беше написано в негова защита,само се видя нивото на интелекта на служителите,които са го написали, което явно потвърждава съмненията ми за нивото на кадри с които разполагат....

Димитър Георгиев Паламуда е най-интелегентният и умен шеф.До толкова е вътре в материятя по сигорноста,че дори той сам не знае на коя планета се намира.

Митко Георгиев Паламудчето е най-готеното шефче.Яде и пие на корем.Абе пич си е отвсякъде.

Всичко това което се пише за Димитър Георгиев не е вярно.Човека е свестен и точен.Пишат небивалици и лъжи конкуренти във бранша и недоброжелатели.