БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

къде мога да видя позициите за работа в сайта търсих и на ги пише? колко е заплащането за охранители от до?

здравеите работих във фирмата 3 месеца полжението е следното шефвете като г- чалем петър петров са печени заплтете са на час осигорват те на минимална на догвор но в почето случеи взимаш под минмана или минимлна дрехи 5 рука одржки и глоби за нови потруни коли за офис материли 80 от колегите са млади и закъсли момчета другите са вълци които искат да пребт другите никои дане ходи там ако не много закъсъл единственя плус е че парите се давът на датата

Здравейте, pecata. В момента има отворена работна позиция за гр. Русе, повече информация можете да научите от сайта jobs.bg
Ако имате въпроси, се обърнете към отдел човешки ресурси - ще намерите телефона в секция контакти в нашия сайт  bodusod.bg
Пожелавам ви успех!

Наемате ли хора в Русе? Какво образоваяние се иска средно специално достатъчно лие?

Не е вярно, че сме 6-7 патрула, повече сме и ставаме все повече :))) Аз работя в Боду СОД от 2009 и мога да Ви кажа че последните 1-2 години нещата много се промениха, фирмата се разви и се търсят още кадри - затова има обяви. В тази криза много фирми не пускат обяви за нови позиции, но в Боду СОД просто се отварят нови места.

От няколко месеца гледам,че постоянно текат обяви за работа от тази фирма.Прочетох,че имат само 6-7 патрула,а всеки месец търсят шофьори за автопатрул!!!!!Даже по 3-4 пъти в месеца.........Вие си правете изводите сами.
А,да,на Сот 161 трудно срещаш обява.

Здравейте, Жоро! Боду СОД има офис в град Велико Търново с контакти:
ж.к. „Слънчев дом”, ул. „Слънце” № 2 тел./факс: 062 679 910
В момента има промоция за месечната такса, която е обявена в нашия уеб сайт - 9 евро на месец за физически лица.

Боду сод имате ли офис в Търново? Колко е месечната такса?

това е една от наи нескопосаните фирми.Опита ми показва че във варна нямат нито една кола ,изках да се включа към тях но  уви нямат сод само физическа охрана ,кажете това фирма ли е или не.Пълен маитап са.големи реклами голямо нещо

Вера, благодаря за одговора.По телефона разговаряхме с една госпожа която беше много любезна и тя мидаде този сьвет ,да се допитам до някой т-к.От обявата разбах,че има свободно място за т-к. и сьм си пуснал кандитатурата за техник на СОТ .Надявам се да ме одобрят. Ако някой иска дасе свьрже смен,тел: 0899-181022 .Нищо не се знае ,дано.....