Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Какво да ви кажа много съм разочарована от този магазин(Джамбо на бул Европа) а като си спомня с какво желание започнох направо ме хваща яд работих там от 15 11 до 30 12 точно когато имаше най мн работа за това кратко време успяха да ми скъсат нервите.Интересното беше че на никой не казаха че сме временен персонал но в последствие се оказа точно така мн хора останаха без работа а дадоха всичко ст себе си за да се докажад и в замяна след като минаха празниците и работата намаля получиа'' Заповед за прекратяване на трудовите отношения''........Отношение -никакво ти там не си човек животно си а можеби  и по зле КОЙТО СЕ ЧУДИ ДАЛИ ДА ЗАПОЧНЕ ТАМ ИЗОБЩО ДА НЕ СЕ ЧУДИ А ДА БЯГА ДАЛЕЧЕ и хора не се лъжете и не пазарувай те от там само лъжат че играчките са им по евтини аз лично купих играчка на дъщеря ми за коледа за 39.99 и после я видях в Хино ленд с 15 лв по евтина.Eдинствено с парите бяха коректни и си ги даваха на време както и с извънредния труд по коледа платиха ни двойна надница за празничните 2 дни но понякога като че ли не само парите са важни когато си под напрежение всеки ден от както не съм там мн си отдъхнас и сега съм мн по спокойна

Значи приключи ми договора със джъмбо за новогодишите празници само мога да кажа че съм доволна от всичко попаднах на страхотен екип . Но всеки си има гледна точка може би прекалено малко време работех, но определено съм доволна и от работно време и от заплащане

Искам само да споделя, че няма такива хора :(((( ......... Започнах работа в магазина , още не беше открит .! Наредих ме им стоката за 14 дни и след това ...... довиждане беше ми приятно ! Махнаха мн персонал ..... ако ми бяха казали, че търсят временен персонал ОК , ноооооо те нищо ! Както и да е все пак е гръцка фирма в Бг !

към U_MANIAK
-----> хахахахахахахахаахахахахаххахахахахахахахахаххахаха
Нямам думи....Супер смешно..незнам какво повече да кажа.
Nikoleta - много точно си го е казала момичето :) Клюки и интриги яко...Нулева компетентност и направо подсъдимо отношение от страна на така нареченото "ръководство"!

1 ЗАПЛАЩАНЕ
Заплащането започва от повече от добро за стартова позиция до изключително високо за отговорните длъжности
2 УВАЖЕНИЕ
Уважава се всеки който е заслужил уважение. Няама как да бъде уважаван мързелив, крадлив, безотговорен, неблагодарен и т.н. служител
3.4. ПРИВИЛЕГИИ И СИГУРНОСТ
Привилегиите и сигурноста са за тези които ги заслужават и са се борили за такива и които са доказали качествата си.Останалите са безработни и седят и плюят тук по управата без да си дават сметка че проблема е в тях и че са неудачници които където и да отидат да работят не биха постигнали нищо. Хора свикнали да разчитат на мама и татко и на бурканите от село с две думи да получават всичко на готово без да вложат капка труд.
5 АНГАЖИРАНОСТ
Ангажираноста е в законовите норми. Никой не работи извънредно без да бъде компенсиран за което.
 6 ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ
Потенциала за развитие е пак и само за тези които наистина имат такъв. За хора с качества, трудолюбиви, отговорни и имат нещо в главата си.За всички останали остава да плюяат тук и да си гледат вкъщи сериалите търсейки някоя надомна работа и по възможност да се върши от леглото докато се спи.
7 МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ
Магазините са вече четири и постоянно се увеличават.
8 КОЛЕГИ
Колегите са професионалисти.
Ако не са такива вече не са колеги а са тук. :)
9 РАБОТНА СРЕДА
Работната среда е повече от добра. Отношението е нормално и човешко стига да не си някой от мързеливите паразити които са се впили и смучат каквото могат на гърба на останалите. Но ако си от тях то вероятно седиш пред компютъра безработен и плюеш тук. Ако си от тях и още не си седнал то скоро ще четеш тези редове. :)

Вчера бях на интервю дадоха ми документи за постъпване на работа пък ще видим става въпрос само за новогодишните празници .

аз бях вчера  на интервю за хигиенист казаха ми от  9 до 19 часа два на два и даже управителя ми каза като стане  19 часа си тръгваш видя ми се свестен човек това е на пръв поглед повече немога да кажа .веднага ме удобриха и ми дадоха куб  с документи

Здравейте,има обява за набиране на хора за склада в Пловдив.Някой може ли да каже каква е заплатата там-чисто.Благодаря

Съветвам всеки добре да си направи сметката от коментарите по горе ... ,дори мисля , че са леко смекчени.Никакво уважение не получават служителите на фирмата ,третират се като добитък.Управителят(бул.България 51)е адски безличн,без мнение и авторитет...то и много ясно след като се сваля с всяко новопостъпило момиче.Останалите с по-висока позиция само се перчат, а всъщност има 1-2ма ,които знаят за какво са там. Заплатата е малка,но пък сигурна.работното време се спазва .Хаоса и клюките са навсякъде

Ще започна с отношението към служителите-Ужасно.Държат се с теб все едно си някакъв помияр и по-малко човек от тях.Аз бях назначена за рецепционист,но първо ме обучаваха на каси...до рецепцията не стигнах защото ги изтърпях точно 5 дни, след което напуснах.Мислят си ,че им е позволено да ти крещят,да те обиждат и то ,не защото не си вършиш работата ,а защото така им изнася.Повечето служители (да не кажа всички) навеждат глава и се примиряват , а те от своя страна си ги тъпчат.Ако нямате достойнство и парите са ви водещи постъпете на работа там !