Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Това е най-нещастната фирма на света,която може да съществува.Управителя е човек без мнение и без характер той се влияе от мнението на подчинена без да вижда истината.Когато хората почнаха работа бяха назначени около 120 човека след проверка в интернет информация която е публикувана броя на работниците трябва да остане 40 представете си колко хора трябва да останат без работа.Това са майки и бащи с деца които сега са безизходица на пътя в тарсена на работа следващите 2-3 мес.без никой да се интерисува как ще се справят използваха ги покрай празниците и после чаоооо!!!без обяснения без обещетения нищо!не стига че са ни дошли в дървавата ами и ни се подиграват помислети си следващия път като пазарувате там как се подигравате с маиките и бащитете които са останали без работа благодарение на тях.

Ходих на 3 интервюта за длъжността продавач-консулкант, много се зарадвах когато ми казаха че почвам там, защото заплатата, работното време, усигоровките и почивките, който ми обещатаха бяха перфектни.Бяха ни обещали 800 лева усигоровки,620 лева заплата, 4 дена работиш на ден по 8 часа след това 2 дена почиваш и така докато непочнах и невидях за какво става на въпрос.Още от първия ден се почна с кряскането и обидите, от отговорниците, който са българи но все пак реших, че това е нормално защото и на тях не им е лесно със управители и шефове гърци.На втория ден вече разбрах, че няма да издържа на техния режим на работа от 8те часа работен ден станаха 12 часа рабботен ден, непрекъснато трябваше да сме прави и да работим, ако случайно някой няма работа и гръка(управител) го види или те видят седнал или с gsm просто веднага те гонят.Обещаха ни също транспорт но и до ден днешен такъв няма, плащала съм на такси по 7 лева от Братската могила до Джъмбо само в едната посока, отделно си носехме и ядене защото там няма от каде да си купиш.Вечер се прибирах със сълзи на очи и никакво самочувствие от болки в краката и непрекъснатите обиди и подигравки.Накарваха ни да мъкнем тежки палети да ги отваряме кашон по кашон след, което да вадим по една мостра и да редим обратно кашоните.Ходих 4 дена на работа и вече ми се полагаше да почивам 2 дена нооо не смотания грък Караянис казал, че докато не се нареди магазина никой няма да почива и ако трябва ще работим не до 21 часа ами до 1 през  ноща.Но не беше само това последната вечер от моето работене там 3ма от отговорниците толкова много ми се подиграваха, че се смяха със сълзи чак и се обращаха на страни за да не ги видя а не правеха сметка, че аз съм на две крачки от тях. ЧУВСТВАХ СЕ КАТО ПЪЛНА МИЖИТУРКА те ме накараха да си мисля че едвали не за нищо не ставам.И това, което съм написала тук не е всичко просто за 4 дена ми разбиха фантазиите.Направо се радвам че се махнах от там.

Някой знае ли дали магазинът ще работи на 24 и 25 ? Моля за отговор! Благодаря предварително

Как искате от нас да сме любезни с клиентите като вулгарното и гаменско отношение от Зам управителите и Управителя са и към нас. Рибата мирише откъм главата. С такива шефове такова обслужване.

Отвратително отношение на повечето касиерки към клиентите.Зам. управител с липса на всякакво възпитание.Гаменско и вулгарно отношение  на лицето Петър Младенов-инспектор.Мнението на клиента не се зачита персонала винаги е прав.Страхотен магазин  с ужасен персонал и отвратителна политика към клиента.

аз за щастие се отървах ами и аз чувам че сега интервута има да назначават за коледа и след коледа да уволняват,само че никои не знае кои ще са късметлиите ако искате да ви изпозват един месец и после да ви изгонят без причинно елате да поробувате малко и на гърците които не дават да говориш по телефона,не ти дават да закъсняваш.аз се чудя дори с какъв бодбор решават кои да хване пътя.дано някои ден да няма един желаещ да работи да за да се научат как да се държат с хората

Направо съжелявам колегите от Пловдив но не знаете какво ви чака. Нашите  управители са 3 и викането е тройно. И тази като миналата година назначиха страшно много хора ама не им казаха че ще ги уволнят след празниците. Което е жалко подиграват се с хората. Никаква фирмена сигурност а работа колкото щеш.

Управителя на магазина е ужасен вика и крешти непрекъснато. Заради тази работа отказах страхотна оферта. Стойте далече от тази фирма. Сажалявам че започнах тук.

Неразбрахте ли че в тази фирма нестава за работа? Питаите хората от София как работим по колко часа и дали ни плащат изванредни. Даже от работа нямаме време да напишем истината за тази фирма че да не се лажат и други като нас. Бягайте далече ще ви мачкат и после изгонят. Това е истината.Стоиме прави по цял ден и само крясаци и викове от управителите чуваме. Сами си решете.

и аз бях поканена на интервю,дадоха ми едни документи да извадя,и ми казаха да ида на 16ти в 11ч.някой ще ходи ли.аз незнам още кво да правя.пишете ако ходите в понеделник