Джамбо Ес. Б.

Работих в тази фирма 9 месеца-МОТОПИСТА НА БУЛ.БЪЛГАРИЯ!Мога да кажа,че си загубих времето.Тази позиция мърчандайзер.. е най-измислената! Не се учудвайте,ако в книжката ви пише обслужващ персонал.. Защото си е самата истина! Обслужвате мързеливите отговорници.. Проблема не е в това,че ги обслужвате.. Проблема е,че ТЕ както и ВСИЧКИ с повече привилегии са неблагодарници! И не спират да ви упрекват.. Можете да вършите цялата работа на света..На тях просто не им пука те си търсят просто някой които може да им свърши тяхната работа.. Заплатата не е лоша - като за начало е добре на фона на средната заплата.. Просто самата обстановка е ужасна! Нямаш право да седнеш ,ако ти стане лошо или се умориш.. За една минута не те оставят да си поемеш въздух и да си годен за работа .. Нямаш право дори да се подпираш.. Нямаш право да си разговаряш с колегите.. Нямаш право на нищо като цяло. ОК! Все пак отивате да работите не да пиете кафенце и да си лафите.. Но като имаш супер строг немски стандарт.. Поне да въжат за всички! Поне заплатите да са подобни..Като оставим работната среда,която опитват да са по немски стандарт.. Но само се опитват.. Мисля,че е крайно време да се направят кардинални промени..С една дума ЧИСТКА!!!!Мисля,че е крайно време да се смени персонала:С млад,кадърен,грамотен,учтив,дисциплиниран,възпитан,с свежи идеи,трудолюбив а не един да върши работата на другия.. Мисля,че трябва да се почне от най-горе! После през отговорниците..Който играят голяма роля в тази фирма.. Нови отговорници млади свежи интелигенти. А не стари неграмотни.. Дори не знаещи най-елементарен Английски език.. С една дума,ако отидете на интервю сте назначен на 99% ! Просто защото целият персонал е от кол и въже.. ДО там са стигнали,че чак преди да напусна ме питаха дали мога да им намеря някой да дойде да работи.. и това е голяма ФИРМА.. Те не могат да си намерят персонал.. А аз тук говоря за какви качества трябва да притежават хората в тази фирма.. Все пак не решавам аз.. Но мога да ви дам съвет! Не се лъжете.. Не ходете там! Като за финал на празниците не ви плащат двойно като работите!

Здравейте,аз работих в Джамбото на булевард България! На измислената позиция Мърчандайзер - демек - (обслужващ персонал) - демек - (На първо място чистачка!Второ място миячка!Трето място склададжия!Четвърто място Хамал!Пето място зареждащ персонал! На кратко СЛУГА!Крайно разочарован съм от тази мизерна фирма!
Управляващите са под всякаква критика!
HR(човешки ресурси) е фурнаджийска лопата!Която само лъже и маже! Заплатата стартово е добра! Но когато почнете да роботите за тези м*зерн*ци ще разберете,че само обещават! Само ви гърбят! Никакво уважение! Никакво отношение! Никакъв растеж! Както казах само обещания!
Персонала е 80% некадърници и неграмотници!Отговорника на домашни потреби е двулична стара куч**....
Хванала е кокалчето,и не го пуска..Все едно някой ще и го вземе! Ако толкова иска да държи КОКАЛ! Да ме хване за ***** ! Много неща могат да се кажат за Jumbo...
За финал ме ощетиха с 180 лева! При положение,че всичко по напускането ми е изрядно! Членове алинеи и т.н... Правят си каквото искат! Графика ти го сменят през ден,два.. Карат те да подписваш постоянно някакви неща,че по твое съгласие са ти сменили графика - въртят си персонала както на тях им изнася! Моят съвет е не почвайте работа в тази фирма!

Здравейте на всички(Бивши и Настоящи служители,клиенти и любители на сайта! Аз съм бивш служител на тази абсурдна фирма! Работих в най-оборотния магазин..а именно на Булевард България..Съгласен съм на 100% с всички негативни коментари по адрес на фирмата! Напълно ви подкрепям,защото сам се уверих в Абсурда на тази фирма,и абсурдното и ръководене! Не знам от къде да започна.. Като за начало бих ви по съветвал най-сърдечно да не започвате работа в този абсурд наречен Джъмбо!Това е загуба на време,нерви и потенциал. Изводите,който аз си извадих за фирмата са предимно негативни!Като се започне от самото начало.. А именно с интервюто.. Не може човека-(в случеят управителя),който е седнал срещу Вас да не може да каже едно изречение без да се запъне, или да почне да заеква,и Вие да му довършвате мисълта..През цялото време да ви говори за желание,хъс и мотивация..За абсурдните обещания за вдигане на парите след 6 месец или за вдигане на парите при добро представяне..Поне да сложат човек,който да им провежда интервютата -хората да могат да се лъжат по лесно.. Така след като минете това впечатляващо интервю.. 99% сте назначен поради факта,че няма персонал никой не иска да работи за тези Ла*на*и .. С времето което прекарах в фирмата близо 8 месеца.. се убедих,че са стигнали дъното като назначават персонал от кол и въже... а именно наркомани,ненормалници,неграмотни,бременни циганки- както казах и по горе ПЪЛЕН АБСУРД Е ТАЗИ ФИРМА! Отговорниците са пълна скръб..( В целият магазин има само един отговорник,който си отговаря на баджа,и на заеманата от него длъжност,и това е отговорника на играчки!) Другите отговорници,както казах са пълна скръб - мързеливи,нагли,неблагодарни,стари 50 + .. Нарочно не те обучават за да могат да си правят каквото искат, фирмата да не може да се откаже от тях заради факта,че просто няма кой да ги замести- и не защото няма кадърни..а защото отговорника умишлено не обучава персонала си..А когато види в някой потенциал гледа да го упл'ва пред Гръка и Заекващия управител.. Гледа да го тормози психически да го изкара извън релси, дори почва да го мрази защото вижда в него конкуренция.. Страха да не си загуби мястото от някой млад перспективен човек ги кара да мразят дори кадърните си кадри.. На тях им е удобно да има неграмотни,некадърни, хора без амбиция за растеж, и т.н .За времето което прекарах там си отидоха само кадърни и амбициозни млади хора! - Включително и аз! Или сам се обучаваш,или ставаш общ работник и обслужваш интересите на Отговорника ти - а именно да влачиш като куче.. И да лижеш газовете на управниците си.. Трябват кардинални промени! Като се започне от най-горе а именно от Караянис.. Мине се през г-н заекващия управител Гашев! Веднага след това споменатите по горе отговорници! Без отговорника на играчки на който аз свалям шапка за уважението,отношението,отзивчивостта която прояви към мен и към всички! А именно да показва и да обучава персонал който не е от нейния отдел и не трябва да го прави.. И като се заговорихме за отношение и уважение - в тази фирма такова нещо не съществува!!! Гърците им пращат е-майл обучавайте млади и кадърни кадри.. Те правят точно обратното... Никакво развитие няма! И не го казвам просто ей така.. Всичко което като задачи ми беше поставено да направя съм го направил! Дори да не ми го пише в длъжностната характеристика! Което за тях е просто някакво листче.. Бях хигиенист,обслужваш персонал,склададжия,мърчендайзер,аранжор,техническо лице,охрана,паркинг служител, зам.отговорник,try me,дори на рецепция съм седял не като техническо лице...В всички отдели съм работил за краткия период от време.. Спечелих омразата на отговорника ми.. развитие нито в пари нито в длъжност... Бях от малкото на който им се казваше БРАВО ! ИЛИ БЛАГОДАРЯ ! .. Те печелят в мое лице БАЛЪК който им работи на няколко позиции.. Което ми напомня не може да има една хигиенистка в продължение на 3 месеца в най-голямото джъмбо- жената да се гърби на целият магазин и постоянно да я викат на уредбата.. Абе.. възполват се максимално от всичко и всеки.. Уволняват веднага след болничен.. Или правят няколко пъти компромис и след това казват ми много болнични ти се натрупаха.. Трябва да се разделим.. елементарно отношение нямат ..Като казвам възполват нямам предвид само себе си.. Колегите ми са на почти същото дередже.. Просто не знам за какво са ни дали толкова малки баджове.. Не може касиерките да са хигиенистки, мърчендайзери,рецепционистки.. Не може хигиенистката да чисти целия магазин сама това е непосилно за никой.. да подрежда отдела.. да я карат да нарежда пликове на касиерките,и в същия момент да крещят на уредбата да се яви да изчисти рампата...Не може целия ти персонал да се прибира от работа и първата му работа е да влиза в Джобс да си търси друга работа,на другия ден да си говорим как е минало интервюто на бъдещата му работа..-просто за какво си говорим.. След всичко написано мисля,че Изводите можете и сами да си направите.. Опитах се да бъда максимално дори досадно изчерпателен.. Благодаря на сайта,че дават възможност хората да разберат за некоректните работодатели...

Миналата седмица ми звъняха от Джъмбо, не помня за какво. Не можах да вдигна и затова върнах обаждането 20 мин. по-късно. След като обясних, че са ми звънели, лелката ми каза:"Моля???" беше като попарена. След като разбра кой и за какво съм, ме "покани" на интервю на следващия ден в 10 ч. а тя лично ми беше звъняла в 17.24, което е несериозно. Казах й, че няма да мога, а след като разбра, че за момента съм безработен ми каза: "Ще ви се обадим за други дни" .. и ми тросна телефона. Добре, че не звъннаха, че щях да й разкажа играта. Ама, че арогантна жена. След три дена бяха публикували обявите си пак.

А дори онзи ден ходих до Джъмбо на бул. България към 20 ч. и ми направи впечатление, че персоналът си нямаше и на идея за какво става на въпрос въобще. Касиерката беше гримирана като малолетна нощна пеперуда, че чак и пиърсинг на лицето имаше. Докато ме обслужваше се кикотеше с охраната, а като стигна до една химикална с бухал, каза на охраната: "дОнеси един бухал да го маркирам." което ми дойде в повече и направих шокираща физиономия, а тя: "Съжалявам, нали знаете, края на деня е" все едно това я оправдаваше за лекото й поведение

Всичко е ужас! Много работа, за никакви пари, резултата е:

Всички обяви на Джъмбо ЕС.Б ЕООД

Варна

05.10.15
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ Дружба 2

02.10.15
СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ - бул."Ботевградско шосе"

02.10.15

ГЛАВЕН КАСИЕР-Магазин Мотописта

11.09.15
Хигиенисти/ки
Бургас

Постоянно търсят хора и постоянно гонят, за 600лв не си заслужава, работите като за 10 души..адски зле..няма напуснали, има само изгонени..

Когато работиш с интелигентни хора работата не се усеща.

Поканена съм на интервю за главна касиерка,но след като прочетох коментарите не съм сигурна,че искам да работя там.

Само интриганти в това Джъмбо и разни шефове утрепки. Работа до припадък за има няма 600лв..яко гърч, тъп смотан график. Управителя има 10000 изисквания за 1000 човека, не за един човек, които работи за други 7, които ги няма. Напрежението е голямо, работата е много и мрънканията са много. Ръководителите на отдели прехвърлят задълженията си върху обикновенния служител, взимат по-големи заплати, но нищо не правят. Текучеството персонал е огромно. Моят съвет е, че крайно време е да сменят ръководителите и да назначат хора, които разбират от работата си.

Ех пак изгониха целия персонал от Джъмбо Ботевградско шосе

ГЛАВЕН КАСИЕР-бул. Ботеврадско шосе

ГЛАВЕН КАСИЕР

КАСИЕРИ бул.Ботевградско шосе

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ, Ботевгадско шосе
София

Имах щастието да работя почти 3 години в този магазин с прекрасни управители, в страхотна среда и мили колеги. За съжаление обаче последва една година на унижение, страх, психически тормоз, ходене на работа не просто с нежелание, ами с погнуса и ужас "какво ли ще се случи днес?!"... Виновник за това е Герасимос Караянис - псевдо генералче, пратено от Гърция да "контролира" персоналЦето и "да вкара в релси" магазинЦето, че всичко било много зле (магазинт години наред е бил на първо място по оборот, до този момент, смятайте как го "оправи"). За надзирател в затвора е перфектен, но е много далеч от мениджър! Същият този назначи един мързелив и доста глуповат плужек - Милен Гашев, който в отсъствието на първия, обича да си поспива тайно в офисчето. Е да са ни честити новите управители! Двамата отборно обичат да се гаврят със служителите, да ги унижават, да се опитват да налагат сексуален тормоз върху някои служителки и ако не им поддаде... познайте кой е уволнен. ;) Системно нарушават правилата и законите на фирмата, не защитават нейните интереси! При проблем служител - клиент, изкарват първия абсолютен глупак, дори това да не е така.
Масово напускат хора от този магазин, при това хора, които са работели от отварянето на магазина-2007'ма година! Нови не могат да се задържат повече от месец! Щастлива съм, че напуснах и няма да видя тези мазни физиономии на двамата олигофрени никога повече!!!!
Интересно кога от Гърция ще се усетят, че магазинЦето затъва....