Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Ботевградско шосе Христо Михалев ме посрещна. Много се изплаших, защото беше много Кафявожълтеникав и отмалял и сякаш не можеше да говори - аха да каже нещо и гласът му затъва. Взеха ни отпечатъци от пръстите??? В тъй наречения офис имаше и две доста зле изглеждащи женици и те с тъмни петна под очите и изхабени. Какво толкоз правят, че са взели дали - все едно работят в много вредна среда.

Мнението ми е следното-заплащането е редовно и те осигуряват на реалните пари. Има бонус около 100лв.,Но регионалният управител господинчото Караянис измисли този бонус да се дава само ако служителят не взима болничен даденият месец. Недай си боже нещо да ти стане и стискаш зъби,и ходиш болен,за да вземеш бонуса. Заплатат е около 700лв. и с въпросния бонус и ваучер за храна 60лв.може да се докарат до към 800лв.чисто. Дотук за заплащането. Отношението на управителите подканвани от въпросния смешник Герасимус Караянис който много настоява да му се говори на Вие е в повечето случай лошо. Докато на запад хората се опитват да си сплотяват служителите и да изграждат добра атмосфера,то тук на изток нещата са на обратно. Целта е персоналът да работи в страх и в стрес,че видиш ли ако се спреш с някой да си кажеж нещо за 2 минути и правиш някакво престъпление. В крайна сметка не си там,за да си говориш както би казъл господинчото Караянис. Е да ама все пак сме хора. Ако някой може да изкара 8 часова смяна без да си каже думичка с някой друг нека ми звънне. Телефоните и излизането за пушене са строго забранени. Графиците не се правят както е по-закон с 3 месеца на пред,а ти показват графика 2 дни преди началото на новия месец. Естествено идвали са на проверки от комисията за защита на правата на работниците,но за пред тях има изготвени специални графици.Недай си боже да ти потрябва някой ден и става сложна работа. Отпуските са само в дни определени от фирмата. Като нищо може да ти кажат да си вземеш лятната отпуска май месец. Приятно ти моренце тогава.Ако ти трябва специална дата си гледай работата. Може да ти направят компромис кога да си вземеш отпуската само със смислено оправдание. Например ако си тежко болен и трябва да се лекуваш в този период. Ама наистина трябва да си много тежко болен,за да ти позволят да си вземеш ЗАКОННАТА ОТПУСКА НА ДАТА НА КОЯТО ИМАШ НУЖДА. Колегите са представителна извадка на българите като цяло. Има свестни,има мързеливи,глупави,подмазвачи и всякакви. За съжаление заради пак повтарям гръцката политика да се тормози персонала и да се държи в страх-по-свестните колеги напускат и на тяхно място идват все по-млади и мързеливи хора на които това им е първа или втора работа и им е все тая дали върви работата. Така по-читавите компенсират мързеливите и им вършат работата. Но последното е така навсякъде вече. Управителите на моменти стават твърде много и ако е дошъл на посещение и въпросният господинчо Караянис нещата стават зле. Стрес,емоции и често даване на противоречащи си заповеди от страна на всеки над теб. Непрекъснато стоката се върти. Идва един шеф и казва сложи еди кое си еди къде си,защото ще продава повече. После идва друг шеф и казва-защо това сте го направили така. Айде пак променяй. После минава една селска девойка -главната аранжорка на веригата от Русе и иска по трети начин. После минава господинчото Караянис и иска по четвърти начин. Накрая идва някой шеф от Гърция и мести стоката по пети начин. Никаква организация от страна на шефовете и след цялото това губене на време за местене на стоката отнемащо часове идват и ти се карат,че си си казал нещо с някой колега и си изгубил 2 минути работа. Ми с тази мотивация другия път не 2 ами 20 минути ще си говоря. Официалните празници се заплащат двойно,но системата за започване на работния ден е с чекиращо устройство и често се манипулира от счетоводството. Постоянно се изтриват извънредни часове и не може да се докаже. Често глухият господинчо Караянис нарежда музиката да се усилва да нива в които дори клиентите започват да се изнервят след 10мин.престой в магазина. Били идвали специалисти от Гърция и замерили колко силна трябва да е музиката и нашият робот спазвал правилата. Може и да оглушееш и да изгониш клиентите,но правилата са си правила все пак.
С две думи ако сте на тясно заради парите си заслужава да поработите там. Ако търсите нещо с развитие тогава това не е вашето място. Ако сте мързелив рано или късно ще ви изгонят. Чета коментари как някои хора изнасяли на раменете си магазина и ги махали после. Това твърдя,че не е така. Читавите работници се оценяват в смисъл,че няма да ги махнат ако си вършат работата,но с времето се демотивират,че не ги повишават и спират да работят със същото желание. Общо взето това е положението в Джамбото.

Искам да питам, търсят ли се охранители за джъмбо(София), и колко е горе долу заплащането (чисто). Ако някой е работил, моля да сподели, ще мога ли да правя по 600 лева чисто да кажеме?

Почнах работа. Всичко точно един месец. После ми казаха чаоо щото служителка, която е била болничен се върна. Тъпа постъпка, дори ме ме уведомиха, че бях по заместване и даже по такъв член Не ме назначиха. Иначе си скапах здравето. Не си заслужава, даже и до тоалетна не те пускат и те гледат на криво.

Гашев е страхотен , доста сдържан , добре отнасящ се със служители..тези които съситват фирмата са служителите .. тези , които си мислят ,мче са над всички , а просто работятбза тази фирма.. заплщането е винаги коректно , работното време е чук ... половината там са интриганти , клюкари , и се подмазват на шефовете , което е адски грозно , защото се вижда ... в потрес съм... колектив се прави от служители , не от шефа , шефа идва и ти казва какво да правиш , а не да сплотява ... отношението от ниски хора влезли с връзки е отвратително , и разбира се те изкарват за всичко виновен , и после те питат " ама ти знаеш ли анархията на магазина" .... боклуци , отвращам се ... Джъмбо ще пропадне , заради служителите ...

Не се лъжете да работите за тези ИЗРОДИ не си заслужава

Hora, ne se lajete da zapochvate rabota tam, Tova e firma koqto tolerira podmazvachi, intriganti I vrazkari, na koito horata Kato men I'm varshat rabotata. Rabotih v Djambo 4 meseca, Kato ot tqh mi se padnaha I poslednite 2 noemvri I dekemvri kogato I'ma nai-mnogo rabota, az nosih otdela na Garba si I zarejdah stokata, koqto zarejdat 3 - ma choveka 5 chasa, no poneje ne Sam gazomiinik I podmazvach ne bqh ydoben, postoqnno vijdah kak kolegite mi se sabirat v edno kraiche na otdela I si pravqt mohabet s chasove, sigyrno obsajdaha kliykite v magazina, a shefkata kolkoto pati me videshe tolkova pati mi kazvashe kolko rabota imalo I kak trqbva da rabotq po-barzo, no estestveno tq beshe s neinite liybimci- podmazvachi. Taka e ne samo v otdela v koito rabotih az, a v Celia magazin 1-2-ma rabotqt naistina vsichki ostanali sa donosnici I kliyjari na shefovete I nakraq kakvo se okaza, sled Kato minaha praznicite I rabotata namalq drastichno Edin Po Edin ni izvikaha (horata,koito naistina raboteha) I mi saobshtiha che ni osvobojdavat, zashtoto ne bili dovolni ot Nas. Obrashtam se Kam vsichki koito smqtat da zapochnat rabota v Djambo, ne go pravete shte ostanete razocharovani, izlagani I izpolzvani, na vsqkade drygade no ne I v Djambo, za kapak na vsichko obqvite im za rabota ne slizat ot djobs. Izvinavam se za latinicata, no telefona mi ne podarja balgarski, a az mnogo iskah da spodelq razocharovanieto koeto prejivqh v tazi firma, uspeh na vsichki!

някой може ли да ми даде email никъде не мога да намеря а искам да канддатствам в Jumbo Люлин?

Докато начело на фирмиЦката е такова лайно като този цайсат грък , нещата не ще се променят. Уважение към хората - 0 , качествен персонал - я има 2-3ма в магазин я не.. Ако някой се чуди дали има смисъл да се развива в тази фирма - ДАЛЕЧЕ да бяга

Няма такъв майтап като тая фирмиЦка ....
Когато Грък дойде да гледа баба ви , тогава положенйето в българските магазини може и да се оправи ..А до тогава стойте далеч от ДЖАМБОООУУУ...