Джамбо Ес. Б.

Ако искате да ви съсипят физически и психически , ви препоръчвам да започнете работа в Джъмбо..Преди години фирмата беше име и наистина си струваше да работиш там , най-малкото , защото ти ценяха труда ...днес освен гърч, зор и обидно отношение няма да получите нищо другоо..Ценни сте им само по Коледа, когато е мазалото , а след това пак идват репликите ,,незаменими няма''..
На колегите , които все още търпят това ще кажаа:
Спасявайте се! Не заслужавате това..
ПС..Караянис ти си боклук и комплексар и искрено се надявам някои да те пребие куче мръснооо..

Най-новата простотия ! От втора смяна веднага първа. 12 часа има между смените и няма проблем със закона ни. Всеки човек в графина има по няколко такива дни. Отделно графика го правят в Гърция. Ако ти трябва ден да ходиш на свадба, кръсщене и прочие няма как да стане. Вече ти се съобразяваш с графика на 100 %. Промяна в него няма !

Евала бе ! Ще ни размутават от 2-ра 1-ва после пак 12 часа са нищо след тежък ден. А това другият месец да ти трябва определен ден (рожден ден на детето, на свадба си, кръщене, или нещо подобно) не няма !

Едва ли не те карат да си вземеш болничен. Ама то и там са измислили система ( още не съм я научил ).

Работа за джъмбо = робски труд, щото ти трябват пари.

По-зле от това за гърци да работиш не съм видял !

19.07.16 РЕЦЕПЦИОНИСТ Пловдив 19.07.16 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ Пловдив 07.07.16 СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ ЗА МАГАЗИН ЛЮЛИН София 07.07.16 ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТИ ЗА МАГАЗИН - БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ София 05.07.16 КАСИЕРИ ЗА МАГАЗИНА НА БУЛ.БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ София 04.07.16 Технически сътрудник Варна 30.06.16 СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ ЗА МАГАЗИН МОТОПИСТА София 30.06.16 КАСИЕР ЗА МАГАЗИН МОТОПИСТА София 30.06.16 ИНСПЕКТОР ЗАДКАСОВ КОНТРОЛ МАГАЗИН БУЛ. БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ София 30.06.16 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ - МАГАЗИН ДРУЖБА София 29.06.16 ИНСПЕКТОР ЗАДКАСОВ КОНТРОЛ МАГАЗИН ДРУЖБА София 28.06.16 КАСИЕРИ Цариградско шосе София 22.06.16 СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ ЗА МАГАЗИН ДРУЖБА София 18.07.16 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ - МОТОПИСТА София 18.07.16 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ ЗА МАГАЗИН ЛЮЛИН София 14.07.16 ИНСПЕКТОР ПАРКИНГ/МОТОПИСТА София 12.07.16 АДМИНИСТРАТИВЕН СЕКРЕТАР - с Гръцки език Стара Загора 12.07.16 ИНСПЕКТОР ЦЕНИ Стара Загора 12.07.16 КАСИЕРИ Русе 12.07.16 ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТИ Русе 12.07.16 РЪКОВОДИТЕЛ ОТДЕЛ /ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТИ/ Стара Загора 12.07.16 ГЛАВЕН КАСИЕР Стара Загора 28.06.16 Хигиенисти/ки - за магазина на бул. Ботевградско шосе София Обявите им не слизат от джобса, назначават те и след 2 месеца те махат...а държавата Ни вече им е платила за поредния назначен безработен! Жалко! Най-гнусната фирма, като почнем от ръководителите на отдели които нищо не правят а взимат 2 пъти колко теб...мизерия!

Лелеле аз утре съм на интервю за работа на бул. Ботевградско шосе шосе,така като чета коментарите ви,сутринта ще мина през някоя църква да си взема светена вода ,после ще си купя чесън от пазара,а сигурно и летящи каки с метли има там :) Няма нито един положителен коментар в тяхна полза,лошо

Ако сте в безизходица и се свършат всички свободни работни места тука е вашето място.

ЦЯЛАТА РАБОТА ТУК Е СЛЕДНАТА: ТИЯ СИ ИМАТ ЛИЗАЧИ (СЛУЖИТЕЛИ) КОИТО СА ОТ МНОГО ГОДИНИ В ФИРМАТА И ТЪРСЯТ ХОРА САМО КОГАТО ТЕЗИ ЛИЗАЧИ ИЗЛИЗАТ ОТПУСКА. КАТО ЦЯЛО РАБОТИТЕ ДОКАТО ЦЕЛИЯТ ОТДЕЛ СЕ ИЗРЕДИ И СИ ИЗКАРА ОТПУСКИТЕ 1 МЕСЕЦ СЛЕД ТОВА ВИ КАЗВАТ ДОВИЖДАНЕ ЗАЩОТО УЖ НЕ СЕ СПРАВЯТЕ С РАБОТАТА. НИЩО НЕ СЕ В ПРОМЕНИЛО ОТ 2012 НА ОТДЕЛ ДОМАШНИ ПОТРЕБИ МОТОПИСТА СОФИЯ СА СИ СЪЩИТЕ . ПЪЛНА ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ТРУД ЗА 1 МЕСЕЦ И СЛЕД ТОВА ЧАО КОЛКОТО И ДОБРЕ ДА СЕ СПРАВЯТЕ НУЖНИ СТЕ ИМ САМО ДА ЗАПЪЛНИТЕ ДУПКАТА ОТ ОТПУСКАТА НО ТОВА НЕ СЕ КАЗВА НА ИНТЕРВЮТО !!!

Здравейте, уважаеми! Вчера пуснах молба за работа. Длъжността е рецепционист и днес получих обаждане за интервю, което ще се проведе утре. Молбата ми към Вас е да споделите мнение за магазина в Пловдив, защото все попадам на негативни изказвания за същия в София. Имате ли информация за заплащането,заслужава ли си и какво е отношението към персонала. Не ми трябва работа за 2-3 месеца. Ще съм ви много благодарна, ако успеете да ми отговорите днес, защото наистина се нуждая от информация за този магазин.

Положението е много зле! Не могат да намерят едни касиери...назначават те уж за постоянно и после те махат след 2-3 месец. Назначават безработни за да могат да получават помощи и придобивки от държавата за назначен персонал! Положението е адски зле...

КАСИЕРИ МОТОПИСТА

Хигиенисти/ки

25.03.16
ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТИ
Бургас

Работих в тази фирма 9 месеца-МОТОПИСТА НА БУЛ.БЪЛГАРИЯ!Мога да кажа,че си загубих времето.Тази позиция мърчандайзер.. е най-измислената! Не се учудвайте,ако в книжката ви пише обслужващ персонал.. Защото си е самата истина! Обслужвате мързеливите отговорници.. Проблема не е в това,че ги обслужвате.. Проблема е,че ТЕ както и ВСИЧКИ с повече привилегии са неблагодарници! И не спират да ви упрекват.. Можете да вършите цялата работа на света..На тях просто не им пука те си търсят просто някой които може да им свърши тяхната работа.. Заплатата не е лоша - като за начало е добре на фона на средната заплата.. Просто самата обстановка е ужасна! Нямаш право да седнеш ,ако ти стане лошо или се умориш.. За една минута не те оставят да си поемеш въздух и да си годен за работа .. Нямаш право дори да се подпираш.. Нямаш право да си разговаряш с колегите.. Нямаш право на нищо като цяло. ОК! Все пак отивате да работите не да пиете кафенце и да си лафите.. Но като имаш супер строг немски стандарт.. Поне да въжат за всички! Поне заплатите да са подобни..Като оставим работната среда,която опитват да са по немски стандарт.. Но само се опитват.. Мисля,че е крайно време да се направят кардинални промени..С една дума ЧИСТКА!!!!Мисля,че е крайно време да се смени персонала:С млад,кадърен,грамотен,учтив,дисциплиниран,възпитан,с свежи идеи,трудолюбив а не един да върши работата на другия.. Мисля,че трябва да се почне от най-горе! После през отговорниците..Който играят голяма роля в тази фирма.. Нови отговорници млади свежи интелигенти. А не стари неграмотни.. Дори не знаещи най-елементарен Английски език.. С една дума,ако отидете на интервю сте назначен на 99% ! Просто защото целият персонал е от кол и въже.. ДО там са стигнали,че чак преди да напусна ме питаха дали мога да им намеря някой да дойде да работи.. и това е голяма ФИРМА.. Те не могат да си намерят персонал.. А аз тук говоря за какви качества трябва да притежават хората в тази фирма.. Все пак не решавам аз.. Но мога да ви дам съвет! Не се лъжете.. Не ходете там! Като за финал на празниците не ви плащат двойно като работите!

Здравейте,аз работих в Джамбото на булевард България! На измислената позиция Мърчандайзер - демек - (обслужващ персонал) - демек - (На първо място чистачка!Второ място миячка!Трето място склададжия!Четвърто място Хамал!Пето място зареждащ персонал! На кратко СЛУГА!Крайно разочарован съм от тази мизерна фирма!
Управляващите са под всякаква критика!
HR(човешки ресурси) е фурнаджийска лопата!Която само лъже и маже! Заплатата стартово е добра! Но когато почнете да роботите за тези м*зерн*ци ще разберете,че само обещават! Само ви гърбят! Никакво уважение! Никакво отношение! Никакъв растеж! Както казах само обещания!
Персонала е 80% некадърници и неграмотници!Отговорника на домашни потреби е двулична стара куч**....
Хванала е кокалчето,и не го пуска..Все едно някой ще и го вземе! Ако толкова иска да държи КОКАЛ! Да ме хване за ***** ! Много неща могат да се кажат за Jumbo...
За финал ме ощетиха с 180 лева! При положение,че всичко по напускането ми е изрядно! Членове алинеи и т.н... Правят си каквото искат! Графика ти го сменят през ден,два.. Карат те да подписваш постоянно някакви неща,че по твое съгласие са ти сменили графика - въртят си персонала както на тях им изнася! Моят съвет е не почвайте работа в тази фирма!