Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Ха-ха за този в Стара Загора съм чувала същите приказки от колежка, работила там.
Изнудва ли го с видеоклипове и компромати.
Търсете си правата в инспекцията по труда.

Изводът е: не би си п**ка пъхало, не би чудо видяло!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Започнах с огромно желание работа в Джъмбо Стара Загора но бях уволнена от управителя понеже имал личен конфликт с мен?!?!? не мога да разбера как може да имаш личен конфликт със служител на служебното си място!В този магазин цари абсолютна шуробаджанащина и само ръководителките минали през колата и леглото на Димитров се чувстват на мястото си там.
Повечето персонал се занимава по цял ден с интриги и клюки защото Димитров не може да им каже нищо понеже го е страх да не разкажат за връзката му е с ръководителката на сезон Елица макар че целия магазин е наясно и не е тайна за никого.
не си обяснявам как голяма фирма като Джъмбо позволява на управителите да спят с служителите и да бъдат тормозени и уволнявани ако не искат да го направят.
Не си обяснявам и как е възможно управител да говори на служителя си на МА както се обръщаше към мен?!?
къде е инспекцията по труда да попитат персонала на какъв тормоз е подложен как се сменя графика на всеки час и си длъжен да звъниш по телефона постояно за да питаш дали не са ти сменили графика без да те информират понеже ХР-а не била информация и бюро справки а иначе ти променя смяната без да те информира и си принуден да седиш като куче пред мола защото никой не ти е казал че ти е променена смяната от първа на втора.
Сигурна съм че рано или късно Димитров ще си намери майстора в лицето на някои мъж на служителките а до тогава качествените хора ще продължават да пускат ЦВ и да си търсят работа.
Непрепоръчвам на никои да започва работа там докато Димитров управлява магазина защото не си заслужава 2019 година да бъдеш унижавана тормозена и заложничка на сексуалните апетити на един селски комплексар и клоун

Имам един въпрос,като бивш служител.
По стечение на обстоятелствата издържах само десет дни във фирмата.Постъпих на 10ти и на 21ви напуснах.Причините са,че трябваше да отсъствам по лични работи.Имам и други оферти за работа.За този период от 10дни накрая ми казаха,че ще получа пари на 25то число.Досега още нищо нямам.Чувал съм,че някой път забавят парите между 25то и 30то число.Не очаквам нещо фрапантно разбира се да ми платят за краткия ми период от време там,но да ви питам вас по дългогодишните служители.При вас случвало ли се е да ви забавят заплатите и плащало ли се е като цяло навреме :)?!

Здравейте на всички, които искат да работят в Джъмбо като касиери!

Работих в магазина на Ботевградско шосе в София.
Започнах с голямо удоволствие сега през август и със съжаление се наложи да прекъсна след две седмици заради проблеми с лумбалните ми прешлени. Изкривяване на гръбначния стълб ниско долу. Аз съм с ТЕЛК поради шесткратно чупене на двата крака. Имам две изкуствени стави и още желязо в краката! Като робокоп съм от кръста надолу. Сега се лекувам, отслабвам, тренирам и планирам да се върна пак сред играчките там. Много ме кефат цветнорийте и атмосверата!
На 46г. съм със 15 години стаж в Германия в 4-тири различни бранша, от които 2 г. общо касиране по супермаркети и басейни. Нека да ви мотивирам да работите по-качествено! В България навсякаде вече се работи, колкото и в Германия, че и повече като не се спазва напълно законодателството! Това ще се променя постепенно и зависи от политиците а не от работодателите. В Джъмбо обаче е добре! Постоянно се касира 4 часа, но така се изгражда една рутина и в края на краищата се свиква! Следва 30 мин. пауза и после още 4 часа касиране.
Паузата е в супер помещение с всичко вътре за почивка и направата на храна-микровълнова печка, хладилник и кана за гореща вода. Като в Германия е! Всичко е електронно, чекиране на идване, пауза и тръгване става с карта и се знае кой колко е сериозен! Така е и в Германия! Има шкавчета и хубава съблекалния с хубав душ. Единственно ако си късна смяна няма да имаш време да го ползваш, защото охраната затваря магазина иначе е супер особено през лятото! За малкото време, което работих, мисла 7-8 работни дни ми платиха 311 лева по сметка, от които 40 лв. бяха бонуси и отделно получих ваучери за 20 лева. Общо стават 331 лв. , което си е добре за работа без образование! В Германия ще ги вземете в евра, но като платите наем, карта за транспорт, данък радио и телевизия и храна то по-добре си стойте тук! Само дето там е супер чисто и комфортно, но като удариш кантара няма смисъл да емигрираш. На същия ден ми дойде и фиша на имейла-супер! Това е елементарна работа, не мислете за развитие и повече от 920 лева чисто с ваучерите за храна! Но дори и за София това са си пари!
По другите фирми съм срещал различни мошенници, така че си пазете работата! Ако искате да стигнете до 1300-1400 лева чисто със 160-180 часа месечно в частния сектор ви трябват поне 3 години да учите. Ако искате за тези часове над 1500 лв. в чатния сектор чисто ви трябва вече солидно образование от 5-6 години! Този магазин ти казва кога да излезеш през годината в платена отпуска, но това не е болка за умиране! Има месеци, когато не можеш изобщо да излезеш в отпуска заради многото работа, но и това не е болка за умиране! Като цяло е хубав, модерен магазин, където просто се касира непрестанно докато си на смяна.
Това е!

Всичко хубаво!
Крум

ЩЕ ВИ ИЗЛЪЖАТ ЧЕ АКО СЕ ПРЕДСТАВИТЕ ДОБРЕ ЩЕ ОСТАНЕТЕ НА РАБОТА И НЯКЪДЕ КЪМ КОЛЕДА ЩЕ ВИ ИЗГОНЯТ ТОВА ГО ПРАВЯТ ВСЯКА ГОДИНА ЗА ДА ИМА КОИ ДА ПОМАГА НА ТЕХНИТЕ НЕСМЕНЯЕМИ РАБОТНИЦИ ЗАЩОТО ПРЕЗ ОКТОМВРИ НОЕМВРИ И ДЕКЕМВРИ ДО КОЛЕДА Е МНОГО НАТОВАРЕНО И ИМ ТРЯБВАТ БАЛЪЦИ АКО ОТИДЕТЕ СЪС 100% СИГУРНОСТ ДО КОЛЕДА ЩЕ ВИ ИЗГОНЯТ МНОГО ЛЪЖАТ И СА МНОГО ДОЛНИ ПАЗЕТЕ СЕ

Здравейте. Мисля да кандидатствам за коледната кампания в магазин на Джъмбо в град Стара Загора. Някой ще каже ли мнение за отношението и заплатата. Изчетох Много коментари И съм с много смесени чувства, но за магазина в Стара Загора нищо...

ГОНЯТ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ всеки който не се слага на началниците за 5 минути не можеш да седнеш да почиваш а НАТОВАРВАНЕТО Е ОГРОМНО за толкова много работа заплащането е малко всеки началник лъже и манипулира тези които са под него не им вярвайте ЛЪЖАТ МНОГО

ВСЕКИ КОЙТО ИСКА ДА БЪДЕ ЛЪГАН И МАНИПУЛИРАН И СЛЕД ТОВА ДА БЪДЕ ИЗГОНЕН БЕЗПРИЧИННО ДА ОТИДЕ В ДЖЪМБО САМО ТАМ ОФИС КУРВИТЕ И ПЕДЕРАСИ УПРАВИТЕЛИ ПРАВЯТ ТАКИВА НОМЕРА

Вдигнаха заплатите на продавачите, а тези на склададжиите не са мърдали от години.