Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Не зная по-лоша атмосфера за работа, а смея да кажа, доста съм видял. Никакво уважение, отношение и възпитание. Управителят и зам.управителя, нямат никакво възпитание и отношение към служителите, отговарят с половин уста и с огромно нежелание, доверяват се на старите служители относно мнение за новопостъпилите и ако не си симпатичен, автоматично си заминаваш. Работата не е толкова тежка, колкото това, че нямаш право да седнеш и си постоянно на крак. В края на 12 часов работен ден си като абсолютен парцал и едва се прибираш. Това за сплотяване на колектива, е нещо непознато и не чувано там. Жалко, че са предимно млади хора и са усвоили доста добре клюкарстването и пренебрежителното отношение, но не са наясно, че и те не са вечни в тази верига и тяхното време ще настъпи.
Конкретно за магазина в Люлин имам наблюдение, там са дали власт на една лесбийка, която се опитва да манипулира управленското тяло и смея да кажа доста умело. Любовницата й е касиерка на същото място и недай си Боже да говориш с някоя от двете. Ревността им е в състояние да събори покрива на магазина. Друга служителка с повечко стаж се чувства за по-голяма и от управителя и манталитета й за даване на заповеди е меко казано удивителен. Мога да изкажа само искрени съболезнования на хората, които ще кандидатстват за работа на това място. Доволен съм, че се отървах от този търговски ад!

Като бивш служител на магазинът във Варна ще кажа следното - от гледна точка на заплащане винаги е на време. Никога не закъсняват.
Графикът ,който се изготвя месец за месец търпи промени ,за които не винаги ви уведомяват..
Това дали ще ви оставят за постоянно на работа зависи от това как работите ,но за жалост и от това на кого и колко сте симпатичен..
Ръководните позиции са заети от хора,които в повечето случеи не знаят защо са сложени там..
Отношението към персонала е лошо. Отнасят се неуважително към вас ,тъй като вие сте "парашутисти" и невежи.. (по тяхно мнение).
Дават ви се по 636373738 задачи ,които е най-добре да изпълнявате едновременно.
Не получите отношение нито от така нареченият "управител" ,който няма да споменавам по какъв начин си "подбира" персонала ! :D Нито пък от зам.управителката ,която е просто без коментар..
Колегите са готини. Е ,има си и мързеливички,но като цяло са разбрани. :)
Физическото и психическото натоварване е доста голямо - вдигане на тежка стока ,цял ден сте на крак,нямате право да сядате и т.н.

Хубаво си помислете дали искате да работите в подобна атмосфера ,в която от всички страни ще чувате съскане и юркане! :D

Колега/колежке , правилно си усетил атмосферата, но искам да кажа ,че г-н Бъчваров стана жертва на собствената си доброта. Много добре познавам ситуацията и не можете да си представите на колко хора помогна, подкрепи, подаде ръка, особено на Петров - скатаваше го, вършеше му работата, а оня подлец не спря да го плюе и да го нарежда, даже пред нас обикновените служители. Естествено ние се смеехме зад гърба му, защото можем да различим истинския човек от боклука, но полза няма, г-н Бъчваров не е във фирмата, а измекяринът коли и беси,нищо, ще дойде и неговото време, както на Димитров. А големите "капацитети" Борисова и Меги са толкова големи,че дори не знаят какви началници подкрепят. Както и да е,когато напуснеш селото, но то теб не, тъй ще е .Отражение на цялата ни скапана държава!!!

В магазин Варна стана страшно, разкъсват ни от работа, викове, крясъци, луда история,а точно този месец направо не ми се мисли. Началниците отвратителни, един читав имаше само г-н Бъчваров и интригантите го очерниха пред шефовете,а те бяха достатъчно прости да им се вържат на Петров и компания, та човекът напусна.Беше единствения, които се държеше нормално с хората и сваляш напрежението. А им спаси магазина и думичка не каза, други си приписваха заслугите за всичко. Ако си търсите работа тук трябва да сте готови да се подмазвате, да плетете интриги срещу колегите, иначе възможност за развитие нямате. По-добре далече от Джъмбо.

Този Димитров, май е нанесъл сексуален тормоз на жена ми на работното място. Няма да го съдя, а ще го търся...

Ха-ха за този в Стара Загора съм чувала същите приказки от колежка, работила там.
Изнудва ли го с видеоклипове и компромати.
Търсете си правата в инспекцията по труда.

Изводът е: не би си п**ка пъхало, не би чудо видяло!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Започнах с огромно желание работа в Джъмбо Стара Загора но бях уволнена от управителя понеже имал личен конфликт с мен?!?!? не мога да разбера как може да имаш личен конфликт със служител на служебното си място!В този магазин цари абсолютна шуробаджанащина и само ръководителките минали през колата и леглото на Димитров се чувстват на мястото си там.
Повечето персонал се занимава по цял ден с интриги и клюки защото Димитров не може да им каже нищо понеже го е страх да не разкажат за връзката му е с ръководителката на сезон Елица макар че целия магазин е наясно и не е тайна за никого.
не си обяснявам как голяма фирма като Джъмбо позволява на управителите да спят с служителите и да бъдат тормозени и уволнявани ако не искат да го направят.
Не си обяснявам и как е възможно управител да говори на служителя си на МА както се обръщаше към мен?!?
къде е инспекцията по труда да попитат персонала на какъв тормоз е подложен как се сменя графика на всеки час и си длъжен да звъниш по телефона постояно за да питаш дали не са ти сменили графика без да те информират понеже ХР-а не била информация и бюро справки а иначе ти променя смяната без да те информира и си принуден да седиш като куче пред мола защото никой не ти е казал че ти е променена смяната от първа на втора.
Сигурна съм че рано или късно Димитров ще си намери майстора в лицето на някои мъж на служителките а до тогава качествените хора ще продължават да пускат ЦВ и да си търсят работа.
Непрепоръчвам на никои да започва работа там докато Димитров управлява магазина защото не си заслужава 2019 година да бъдеш унижавана тормозена и заложничка на сексуалните апетити на един селски комплексар и клоун

Имам един въпрос,като бивш служител.
По стечение на обстоятелствата издържах само десет дни във фирмата.Постъпих на 10ти и на 21ви напуснах.Причините са,че трябваше да отсъствам по лични работи.Имам и други оферти за работа.За този период от 10дни накрая ми казаха,че ще получа пари на 25то число.Досега още нищо нямам.Чувал съм,че някой път забавят парите между 25то и 30то число.Не очаквам нещо фрапантно разбира се да ми платят за краткия ми период от време там,но да ви питам вас по дългогодишните служители.При вас случвало ли се е да ви забавят заплатите и плащало ли се е като цяло навреме :)?!

Здравейте на всички, които искат да работят в Джъмбо като касиери!

Работих в магазина на Ботевградско шосе в София.
Започнах с голямо удоволствие сега през август и със съжаление се наложи да прекъсна след две седмици заради проблеми с лумбалните ми прешлени. Изкривяване на гръбначния стълб ниско долу. Аз съм с ТЕЛК поради шесткратно чупене на двата крака. Имам две изкуствени стави и още желязо в краката! Като робокоп съм от кръста надолу. Сега се лекувам, отслабвам, тренирам и планирам да се върна пак сред играчките там. Много ме кефат цветнорийте и атмосверата!
На 46г. съм със 15 години стаж в Германия в 4-тири различни бранша, от които 2 г. общо касиране по супермаркети и басейни. Нека да ви мотивирам да работите по-качествено! В България навсякаде вече се работи, колкото и в Германия, че и повече като не се спазва напълно законодателството! Това ще се променя постепенно и зависи от политиците а не от работодателите. В Джъмбо обаче е добре! Постоянно се касира 4 часа, но така се изгражда една рутина и в края на краищата се свиква! Следва 30 мин. пауза и после още 4 часа касиране.
Паузата е в супер помещение с всичко вътре за почивка и направата на храна-микровълнова печка, хладилник и кана за гореща вода. Като в Германия е! Всичко е електронно, чекиране на идване, пауза и тръгване става с карта и се знае кой колко е сериозен! Така е и в Германия! Има шкавчета и хубава съблекалния с хубав душ. Единственно ако си късна смяна няма да имаш време да го ползваш, защото охраната затваря магазина иначе е супер особено през лятото! За малкото време, което работих, мисла 7-8 работни дни ми платиха 311 лева по сметка, от които 40 лв. бяха бонуси и отделно получих ваучери за 20 лева. Общо стават 331 лв. , което си е добре за работа без образование! В Германия ще ги вземете в евра, но като платите наем, карта за транспорт, данък радио и телевизия и храна то по-добре си стойте тук! Само дето там е супер чисто и комфортно, но като удариш кантара няма смисъл да емигрираш. На същия ден ми дойде и фиша на имейла-супер! Това е елементарна работа, не мислете за развитие и повече от 920 лева чисто с ваучерите за храна! Но дори и за София това са си пари!
По другите фирми съм срещал различни мошенници, така че си пазете работата! Ако искате да стигнете до 1300-1400 лева чисто със 160-180 часа месечно в частния сектор ви трябват поне 3 години да учите. Ако искате за тези часове над 1500 лв. в чатния сектор чисто ви трябва вече солидно образование от 5-6 години! Този магазин ти казва кога да излезеш през годината в платена отпуска, но това не е болка за умиране! Има месеци, когато не можеш изобщо да излезеш в отпуска заради многото работа, но и това не е болка за умиране! Като цяло е хубав, модерен магазин, където просто се касира непрестанно докато си на смяна.
Това е!

Всичко хубаво!