Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Гашев е страхотен , доста сдържан , добре отнасящ се със служители..тези които съситват фирмата са служителите .. тези , които си мислят ,мче са над всички , а просто работятбза тази фирма.. заплщането е винаги коректно , работното време е чук ... половината там са интриганти , клюкари , и се подмазват на шефовете , което е адски грозно , защото се вижда ... в потрес съм... колектив се прави от служители , не от шефа , шефа идва и ти казва какво да правиш , а не да сплотява ... отношението от ниски хора влезли с връзки е отвратително , и разбира се те изкарват за всичко виновен , и после те питат " ама ти знаеш ли анархията на магазина" .... боклуци , отвращам се ... Джъмбо ще пропадне , заради служителите ...

Не се лъжете да работите за тези ИЗРОДИ не си заслужава

Hora, ne se lajete da zapochvate rabota tam, Tova e firma koqto tolerira podmazvachi, intriganti I vrazkari, na koito horata Kato men I'm varshat rabotata. Rabotih v Djambo 4 meseca, Kato ot tqh mi se padnaha I poslednite 2 noemvri I dekemvri kogato I'ma nai-mnogo rabota, az nosih otdela na Garba si I zarejdah stokata, koqto zarejdat 3 - ma choveka 5 chasa, no poneje ne Sam gazomiinik I podmazvach ne bqh ydoben, postoqnno vijdah kak kolegite mi se sabirat v edno kraiche na otdela I si pravqt mohabet s chasove, sigyrno obsajdaha kliykite v magazina, a shefkata kolkoto pati me videshe tolkova pati mi kazvashe kolko rabota imalo I kak trqbva da rabotq po-barzo, no estestveno tq beshe s neinite liybimci- podmazvachi. Taka e ne samo v otdela v koito rabotih az, a v Celia magazin 1-2-ma rabotqt naistina vsichki ostanali sa donosnici I kliyjari na shefovete I nakraq kakvo se okaza, sled Kato minaha praznicite I rabotata namalq drastichno Edin Po Edin ni izvikaha (horata,koito naistina raboteha) I mi saobshtiha che ni osvobojdavat, zashtoto ne bili dovolni ot Nas. Obrashtam se Kam vsichki koito smqtat da zapochnat rabota v Djambo, ne go pravete shte ostanete razocharovani, izlagani I izpolzvani, na vsqkade drygade no ne I v Djambo, za kapak na vsichko obqvite im za rabota ne slizat ot djobs. Izvinavam se za latinicata, no telefona mi ne podarja balgarski, a az mnogo iskah da spodelq razocharovanieto koeto prejivqh v tazi firma, uspeh na vsichki!

някой може ли да ми даде email никъде не мога да намеря а искам да канддатствам в Jumbo Люлин?

Докато начело на фирмиЦката е такова лайно като този цайсат грък , нещата не ще се променят. Уважение към хората - 0 , качествен персонал - я има 2-3ма в магазин я не.. Ако някой се чуди дали има смисъл да се развива в тази фирма - ДАЛЕЧЕ да бяга

Няма такъв майтап като тая фирмиЦка ....
Когато Грък дойде да гледа баба ви , тогава положенйето в българските магазини може и да се оправи ..А до тогава стойте далеч от ДЖАМБОООУУУ...

Ако искате да ви съсипят физически и психически , ви препоръчвам да започнете работа в Джъмбо..Преди години фирмата беше име и наистина си струваше да работиш там , най-малкото , защото ти ценяха труда ...днес освен гърч, зор и обидно отношение няма да получите нищо другоо..Ценни сте им само по Коледа, когато е мазалото , а след това пак идват репликите ,,незаменими няма''..
На колегите , които все още търпят това ще кажаа:
Спасявайте се! Не заслужавате това..
ПС..Караянис ти си боклук и комплексар и искрено се надявам някои да те пребие куче мръснооо..

Най-новата простотия ! От втора смяна веднага първа. 12 часа има между смените и няма проблем със закона ни. Всеки човек в графина има по няколко такива дни. Отделно графика го правят в Гърция. Ако ти трябва ден да ходиш на свадба, кръсщене и прочие няма как да стане. Вече ти се съобразяваш с графика на 100 %. Промяна в него няма !

Евала бе ! Ще ни размутават от 2-ра 1-ва после пак 12 часа са нищо след тежък ден. А това другият месец да ти трябва определен ден (рожден ден на детето, на свадба си, кръщене, или нещо подобно) не няма !

Едва ли не те карат да си вземеш болничен. Ама то и там са измислили система ( още не съм я научил ).

Работа за джъмбо = робски труд, щото ти трябват пари.

По-зле от това за гърци да работиш не съм видял !

19.07.16 РЕЦЕПЦИОНИСТ Пловдив 19.07.16 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ Пловдив 07.07.16 СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ ЗА МАГАЗИН ЛЮЛИН София 07.07.16 ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТИ ЗА МАГАЗИН - БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ София 05.07.16 КАСИЕРИ ЗА МАГАЗИНА НА БУЛ.БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ София 04.07.16 Технически сътрудник Варна 30.06.16 СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ ЗА МАГАЗИН МОТОПИСТА София 30.06.16 КАСИЕР ЗА МАГАЗИН МОТОПИСТА София 30.06.16 ИНСПЕКТОР ЗАДКАСОВ КОНТРОЛ МАГАЗИН БУЛ. БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ София 30.06.16 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ - МАГАЗИН ДРУЖБА София 29.06.16 ИНСПЕКТОР ЗАДКАСОВ КОНТРОЛ МАГАЗИН ДРУЖБА София 28.06.16 КАСИЕРИ Цариградско шосе София 22.06.16 СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ ЗА МАГАЗИН ДРУЖБА София 18.07.16 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ - МОТОПИСТА София 18.07.16 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ ЗА МАГАЗИН ЛЮЛИН София 14.07.16 ИНСПЕКТОР ПАРКИНГ/МОТОПИСТА София 12.07.16 АДМИНИСТРАТИВЕН СЕКРЕТАР - с Гръцки език Стара Загора 12.07.16 ИНСПЕКТОР ЦЕНИ Стара Загора 12.07.16 КАСИЕРИ Русе 12.07.16 ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТИ Русе 12.07.16 РЪКОВОДИТЕЛ ОТДЕЛ /ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТИ/ Стара Загора 12.07.16 ГЛАВЕН КАСИЕР Стара Загора 28.06.16 Хигиенисти/ки - за магазина на бул. Ботевградско шосе София Обявите им не слизат от джобса, назначават те и след 2 месеца те махат...а държавата Ни вече им е платила за поредния назначен безработен! Жалко! Най-гнусната фирма, като почнем от ръководителите на отдели които нищо не правят а взимат 2 пъти колко теб...мизерия!

Лелеле аз утре съм на интервю за работа на бул. Ботевградско шосе шосе,така като чета коментарите ви,сутринта ще мина през някоя църква да си взема светена вода ,после ще си купя чесън от пазара,а сигурно и летящи каки с метли има там :) Няма нито един положителен коментар в тяхна полза,лошо