Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

На 16 март бях на второ интервю в Варна със същите трима господина от миналият път питаха ме това което и на първото интервю преди два месеца.И на ме казаха същтото с перфектен гръцки ще ви се обадим..Казаха че магазинат ще се открие през месец юли, обучението ще се провежда в София и Гърция,зависи от длъжността...Чакаме да видим..Стискам палци и на теб.Между другото провеждаха и на англииски интервюта,не само на гръцки които какавто език знае..

Аз ходих на интервю през месец януари.Знам грацки и ми казаха, че ще ми се обадяр задължително, но за сега нищо - някой знае ли нещо повече?Благодаря предварително

А какво точно те питаха на първото интервю?

Топалова, наистина кофти са постъпили, не си е заслужавало цялото това чакане. Мен ме запитаха предварително бих ли се съгласила на по-ниска длъжност, но предполагам могат да ме откажат и по други начини. Направи ми впечатление, че изискванията към кандидатите са доста противоречиви относно гръцкия- казаха ми че не е необходим.Иначе бяха доста любезни интервюиращите, но явно не  към всички. Да не говорим че, голяма част от кандидатите бяха много далече от управленското ниво. Съмнителна работа.

Аз кандидатствах за управител , но като не се обадиха за интервю а се появиха обяви за други позиции кандидатствах и за тях. Надеждата ми беше че ще се класирам все за някоя от длъжностите. Не че не си знам цената,но все пак е криза и за момента ме устройва някаква що годе добра работа. И така , питаха ме коя позиция си избирам, в кбинет,на каса,да продавам или да подреждам рафтовете? Тъй като неразбрах каква точно е уловката не избрах кабинета. Избрах касата понеже съм работила на каса и имам опит, но не ме притеснява да работя и надруга позиция. Гъркъ стана леко нервен като разбра ,че съм кандидатствала за всички позиции и че съм търсила "някаква работа". Тук интервюто свърши и казаха че ще ме уведомят( незнайно за какво...)Та чудя се колко време им е необходимо за да решат дали кандидата е подходящ?

аз бях на интервю през  януари.Кандидатствах за управител на новия магазин в Бургас.Към средата на февруари имах още едно обаждане,за да ми кажат,че съм одобрена за второ интервю.Вчера се явих на това второ интервю и те ми сервират,че няма да ме вземат за управител а за мърчандайзер,и евентуално ако се докажа може да ме повишът в аранжор.Заплатата е 620-чисто,за главен касиер,управител склад и главен аранжор 820,а на ръководните позиции 1000 и нагоре-чисто.Или поне вчера такива им бяха приказките.Договора се подписва веднага щом стъпиш в София или Пловдив на обучение,което е 1 месец.Първият договор е 6 месечен-изпитателен и ако са доволни от теб преподписвате с постоянен.Транспорта до магазина явно не е осигурен,защото ме попитаха дали располагам с личен автомобил.Престоя (квартира и храна)в София или Пловдив за обучение явно също не се плаща,защото ме попитаха имам ли къде да остана!Е аз се ядосах и им казах,че или ще започна това за което съм кандидатствала или няма да почна,при което Единия грък се ядоса,почна да се разхожда на ляво,на дясно,да ръкомаха и да се обяснява на гръцки.Както и да е!Съвсем ясно им показах,че не съм шматка и знам каква ми е цената!Ако искат!
Общо взето това е!Ако ви интересува нещо друго питайте.

Вчера бях на интервю и след безброй въпроси казаха че ще ме уведомят. Това е първото ми интервю,но доколкото разбрах е имало друго през януари. Говоря доста добре гръцки и съм кандидатствала за всичките обявени позиции,и поне аз останах с впечатление че ме харесаха, но не казаха нищо конкретно, а само че ще ме уведомят бе да кажат кога. Моля някой който е бил на интервюто да каже дали са му казали ако е одобрен и за обучението за което се говори,или ще има и друго интервю. И изобщо каквато и да е актулна информация по тази тема.
Благодаря предварително

Кандидатствах за работа в Джъмбо във Варна!
Повикаха ме за трето интервю! Честно казано не знам за какво ще ме избират. Обявата е за Управител, но не зная гръцки и не ми е много ясно какво ми готвят! Искам да попитам някой може ли да ми каже ориентировъчно средното заплащане за ръководители и служители какво е? Управителя грък ли ще е или българин? Обучението на мои разноски ли е или на разноски на фирмата? И понеже магазина е извън града има ли осигурен транспорт за служителите поне вечер? И има ли някаква Централа тук в България или само гърци управляват фирмата?
Ако някой знае да казва!
Благодаря предварително!

Кандидатствах за работа в Джамбо във Варна! Повикаха ме на интервю преди няколко дни и мисля,че ще се срещнем пак. Може ли някой да ми каже горе долу средното заплащане за ръководителите и на служителите какво е? Управителя грък ли е или българин? Обучението на мои разноски ли е или на разноски на фирмата? И понеже магазина е малко извън града има ли осигурен транспорт за служителите вечер поне?И има ли някаква Централа в България или само гърци управляват фирмата?
Ако някой знае да казва!
Благодаря Ви предварително!

na vsqka obqva be6e napisano,4e e sezonna! bez pri4ina ne yvolnqvat s
amo tova moga da vi kaja,ne se li spravq6 si tragva6 i tova e.
На всяка обява беше написано ,че е сезонна,ако някой не е видял  неса му виновни шефовете предполага се,че сте прочели обявата все пак.Без причина не уволняват,ако не се справяш си тръгваш и това е.Ако някой не е доволен мисля,че може да си тръгне,те не ни държат на сила там.:) ние сами си преценяваме къде  да работиме.това е от мен :)