Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

На мен много добро впечатление ми направиха интервюиращите, дори се извиниха за чакането . Бяха усмихнати и се държаха добре.
Задаваха смислени въпроси, големи сладури.

Съмнявам се някои вече да е назначен. В средата на март имаше интервю в Бургас. За някои беше второ, за други първо. Нищо окончателно поне при мен.

Здравейте на всички разочаровани от Джъмбо. Аз бях на интервю в Бургас за Управител. Мисля че имам необходимия стаж и необходимото образование. Отговарях на всички изисквания с изключение на гръцки език, което в последствие се оказа че не е от такъв грандиозен проблем, понеже знам английски. Интервюто мина просто пародоксално. Очакваш че за ръководна позиция ще ти задават достатъчно интелигентни въпроси.УВИ! Просто такъв ужасен етикет имат тази фирма, че ако не си наемат специалист Човешки ресурси на местно ниво, спукана им е работата.. или може би не, защото всеки има нужда от пари и защото е криза и всеки работодател се възползва от това, което е тъпо разбира се.
Сума ти време се опитвах да им обясня с какво точно съм се занимавала на предишната работа като Управител, но Уви нямаше кой да чуе..пренебрежително държание и простотия лъхаше и от тримата...и накрая сякаш напук на всичко, с което им казах че съм се занимавала ми предложиха да бъда мърчендайзер...онемях...аз им казвам че кандидатствам за ръководна позиция, те сякаш ти се смеят в лицето и ти предлагат служител...попитах ги няма ли позиция хигиенист случайно...но те и това не разбраха. Излезнах от интервюто меко казано разочарована. Толкова много исках да започна там, но след интервюто реших че и да ме искат няма да започна. Мен също ме питаха дали имам кола и дали имам къде да спя в София или Пловдив! Някой ще ми обясни ли що за фирма е това, като няма осигурени елементарни и изискващи от закона неща?
Обадиха ми се за второ интервю в средата на февруари, но така и не се обадиха да уточнят дата и час, което ме наведе на мисълта, че изобщо са се отказали от мен, по незнайни какви причини! Изобщо избират ли Управител тези хора, или си имат Управител и обявата е подвеждащата?
Някой, който са го избрали за нещо в тази така просперираща фирма произвеждаща ракети за НАСА - разбирай търсят неродената мома или по-точно и те не знаят какво точно търсят - та някой ако все пак е имал "късмета" да го изберат било то и за хигиенист в Бургас да пише какво точно са го питали и какво точно са му казали, че да ни разясни на нас нямащите този късмет да стигнем дори на второ интервю...
Благодаря

Здравейте!
Някой знае ли какво се случва с интервютата в Бургас? Ходих на интервю в края на Януари..обявената позиция беше Управител, но те не ми зададоха нито един професионален въпрос! Не зная гръцки...не зная и каква им е идеята. Самото интервю мина много тъпо - в смисъл доста лош етикет имат самите работодатели - но по време на криза всеки търси по-скоро финансови средства, отколкото отношение. За съжеление в България е така!
Та някой знае ли в Бургас ще има ли интервюта и кога? Някой който вече са го взели на работа, нека обясни по-подробно самото интервю как е протекло?!
Благодаря

и аз тогава ходих-за управител (така пишеше в обявата де) :)

Мисля че беше на 19 януари първото ако не се лъжа....Знаеш ли пък може и да стане и аз се надявам,но нищо конкретно неказаха.Ти за каква длъжност кандидатсва?

А ти кога ходи на първото, аз през януари :)

Благодаря ти много,но аз вече не се надявам-мен не са ме викали на второ:(

На 16 март бях на второ интервю в Варна със същите трима господина от миналият път питаха ме това което и на първото интервю преди два месеца.И на ме казаха същтото с перфектен гръцки ще ви се обадим..Казаха че магазинат ще се открие през месец юли, обучението ще се провежда в София и Гърция,зависи от длъжността...Чакаме да видим..Стискам палци и на теб.Между другото провеждаха и на англииски интервюта,не само на гръцки които какавто език знае..

Аз ходих на интервю през месец януари.Знам грацки и ми казаха, че ще ми се обадяр задължително, но за сега нищо - някой знае ли нещо повече?Благодаря предварително