Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

да Стела права си-аз съм 1 от тях,ходих на 2 интервюта с гръцки за управленски позиции,а ми предложиха зареждане,но все още не са се обадили,вече незнам какво да мисля,старите публикации съм ги чела още м.януари за София и Пловдив и знам за какво става въпрос,но работата не е за изпускане познавам магазина достатъчно добре от Гърция!!!

Пише го в самата обява. Така са постъпвали и по празниците - виж по- старите коментари. Назначават те временно и после - довиждане. Интересно, че въпросите си ги задаваме между нас и излиза че има доста неясноти, а има  хора, които са ходили и на две-три интервюта за управленски позиции и пак не са наясно за какво става въпрос- кога ще се отваря магазина, как ще се работи, какви ще са парите и т.н.

е нещо по орентировачно/улица,блок/

за тези,които още не знаят-магазина е в кв.Владиславово под новият Kaufland

А къде ще е това Джъмбо?

до СТЕЛА-как разбра,че някои обяви са за временна работа т.е сезонна?на следвящото интервю ще си проличи всичко само,че жалко коментираме едни и същи хора-другите къде са страх ли гие ,та ние нищо лошо не пишем!!!!!!!!!

Обърнете внимание, че някои от обявите са за сезонна заетост.
Може да им трябват хора само за определена работа при откриването, когато сигурно ще е доста напрегнато.

На мен ли го казваш, повече от година съм безработен:)))Успех на приелите, аз предпочитам нещо за сезона като ще е складов работник.

до ПАВЛИН-не се отказвай-безработицата е страшна,опитай!за Бургас излязоха пак обяви дано да пуснат и за Варна!!!!!!!!

Преди малко видях че от Джамбо пак са пуснали обяви в jobsa за касиер,обслужващ пероснал и складов работник,става въпрос за Бургас -тези които не са имали късмет с първите обяви могат да опитат отново ако имат желание.
А на въпроса дали съм работила като касиер-не, не съм,имам опит като продавач консултат :)