Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Здравейте!
Чудя ви се хора,как подписвате документи, изпратени ви по пощата без да съдържат заплата и позция? И после ги изпращате подписани и попълнени с личните си данни? Нали знаете, че никой няма право на вашите лични данни без да се е лигитимирал затова? Нали знаете че всеки може да използва личните ви данни за какво ли не?!
Подозрителна ми е тази работа с Джъмбо...наистина е много хубав магазин, но наистина и нямат никакъж HR и според мен това им прави много лоша шега...търсят си някакви хора,които много много да си нямат понятие - да не питат, да не настояват, да не мърморят и явно е че си ги намират. Как така чудя се аз ще кандидатствате за Ръководител склад, а ще Ви предложат служител склададжия...за какво сте учил, за какво сте се борил? та склададжия става всеки с елемнтарно образование, който може да смята до 10. Не се връзвайте хора, отстоявайте си правата!
Аз ходих на трето интервю сега през април - а съм кандидатсвала само за Управител - и вече 4 месеца ме мотаят като ми предлагат касиерка, мърчендайзер..сега очаквах хигиенист, но пак ме питаха за касиерка! Аз както казах си имам вече работа, но им гледам сеира..до къде могат да стигнат с простотиите си...И никой не расте в тази фирма - не се заблуждавайте! Ако растат в йерархията, тогава как са набрали Управител и ръководители на отдели? От какво са ги издигнали?
Не се лъжете! Мислете, четете какво подписвате и после сами си носите отговорност за това, което сте подписали!
Лошото е че човек по време на такава безработица е отчаян и с надежда опитва от всичко...
Успех на всички одобрени и късмет на всички, на които им предстои повишение!
Дръжте ни в течение нас, които имахме "наглостта" да се откажем от Джъмбо :)

Нещо ми е много съмнително всичко , ама ще видим. На един се обадят, на друг-не!Не се уточняват заплати, осигуровки, нещо не ми лъха на добре-дано не съм права! Кандидатстваш за едно, а ти казват че ще си на друга длайност! Очаквах поне транспорт да имат, но както чета явно няма да има.Чесно да си кажа специално за Бургас очаквам текучество на персонал .Дано не съм права.

За работното време на мен ми казаха че се работи на смени от 9 от 11 и от 1 но не ми казаха до колко :) работи се 4 дена 2 почиваш,5 работиш 2 почиваш както ти се падне. В началото на всеки месец се изготвя график и така си знеш графика за месеца. А за заплтата за касиерка ми казаха 580лв. За транспорта-нямат транспорт общо взето всеки да се спасява, което не е много приятно тъй като магазина е доста далеч и лично аз нямам кола...
Има ли и други одобрени за Бургас?

до Павлин-ти кога беше на интервю? аз бях на 26.01 и 16.03 с гръцки ез.,казаха,че при мен всичко е наред,но все още не са ми се обадили,как стават тези неща не мога да разбера? успех на всички!!!!!!!!

Остави заплащането (700 лв. ми казаха), ако условията и перспективите са такива каквито ги описват по-напред в темата...не си струва унижението. Мен още от самото интервю не ми вдъхнаха доверие, питаха ме само дали знам гръцки и дали съм склонен да започна като складов работник и това беше. За какво обявяват длъжност "началник склад" като търсят само складови работници!? Обянснеието беше че така се почвало при тях и после се издигаш. Аз ако исках да съм складов работник нямаше се мъча за висше образование. Силно се съмнявам ако почна на такава позиция да има шанс за развитие. Някой който е работил и работи в тази фирма в София да сподели видял ли е такъв феномен!?

до Мария и Pavlin
Ако нямате нищо против да споделите за какви заплати става въпрос ,защото на интервюто на което ходих въобще не се спомена нищо по въпроса за заплащането , а дори и за работното време.А за ходенето до работното място предполагам, че всеки се спасява както може.Абееее.... нещо не ми изглежда обнадеждаваща фирмата,въпреки че бях доста навита , и все още съм.....ако евентуално ми се обадят.

Мария, и аз ти  благодаря за отговора.Интересно за какво откриване става на въпрос като преди 1 час минахме покрай магазина- той не е готов и много ме съмнява до 12.05 да е готов.Освен ако имам грешна информация за нахождението му ((мисля, че е  по пътя за Ветрен, и като стигнеш табелата "Лукойл Нефтохим 6км", там завивайки  на дясно минаваш от другата страна в посока за влизане в Б-с и там е магазина )), и ако трябва да съм по точна - на 7км от колелото на ВХТИ.
Както и да е, персонала вече явно е нает и аз не съм от одобрените !  Успех на всички избрани и на магазина!

и аз кандидатствах за работа-за касиер и за подреждане на стоката но как се казваше не се сещам но не са ми се обадили

Мария, много изчерпателна информация.Благодаря за бързия отговор. Желая ти успех:)
Аз съжалявам, че даже не ме поканиха на интервю, явно хората вече са избрани, умря ми и последната надежда.Успех на всички!

Така, току що ми се обадиха и чакам да ми пратят документи, които да изготвя за ТД. Добре че ги питах за позиция и заплата, че нямаше да ми кажат нищо, само казаха че откриват на 12 май. Меко казано ми е странно това. Като прочетох коментарите се чудя дали въобще да се занимавам. Отидох за Началник склад, те ме гласят за складов работник. Лошо няма стига наистина да се издигаш, но...леко съмнително ми е.