Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

ако се върнете назад 2008,2009 и прочетете мненията от София и Пловдив ще разберете за какво става въпрос!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Аз не си спомням кога ходих, но само 1 интервю съм минал. Явно са се обаждали на тези които са били склонни на предлаганите им позиции, защото мен като ме питаха дали съм склонен да почна като скалдов работник се направих на заинтересован. Вярно е че в тази криза сме принудени не да избираме, а да се надяваме да ни изберат, но...аз все пак мисля да откажа.

до Павлин-мисля,че със теб трябва да сме се засекли по интервютата,аз кандидатствах с едва ли не перфектен гръцки за управител и началник склад,обещаха ми обучение 2м в Гърция,а на първото интервю на 26.01 ми предложиха зареждане и заявки до склад-останах шокирана!!! но все още никой не ми се е обадил,а на 2-то на 16.03 ми казаха,че при мен всичко е наред.....странен подход

Даааа бе ,грешката е моя  30 -ската май е за Ветрен.(но пак не съм сигурна). Абе имах напредвид, че в тази посока отива някакъв автобус ,докато в Пловдив въобще е нямало автобус -до или покрай магазина да минава .

Светлана, как да се почва работа - много лесно, след като кандидатствалите за Началник склад ги викат за складови (общи) работници, които да довършат обектите:))). Така както разбирам, жените кандидатствали за Началник склад са "мърчъндайзери", а мъжете - "склададжии". Пожелавам успех на тези които ще приемат, на мен ми изглежда много несериозно всичко и смятам да откажа. Ако имаше преспектива за развитие от скалдаджия към Началник склад, на интервюто щяха да ме питат нещо повече от това дали съм склонен да работя като складов работник. Кво значи като склададжия да покажеш резултати че да се издигнеш...

gkv123, 15-ката не ходи натам. 15-ката пътува към Сарафово. Друг беше номера на автобуса, който ходи към Ветрен, но не му знам номера.

до всички!!!! малко са хората,които споделят,може би ги е страх или са егоисти -и аз ще се извиня за резкия тон,но това е голямата истина!!!!!!!!не мога да си обясня как се започва работа 10-12.05 в Бургас и Варна като магазините още са на конструкция?някой има ли логично обяснение??????32

Да така е ,гадно е, че не осигуряват транспорт, но това го предполагах на 100% ,защото преди да кандидатствам за обявите им прочетох всички коментари от самото начало на форума и разбрах, че в Пловдивския магазин е така - т.е. магазина е също извън града и там дори не ходи никакъв автобус, а тук в Б-с поне нататък ходи 15-ската.
А колкото до това, че питам Мария дали е работила като касиерка,просто ми е любопитно какви са им изискванията, а тя ако иска може да не ми отговаря.

Има ли значение кой какво е работил?Смятам, че много задълбаваш темата, извини ме за резкия тон. Според мен е много гадно, че не осигуряват транспорт, абсурдно е.

до Мария
Тъй като гледам само ти -Мария + Pavlin (от Варна) сте споделили, че сте одобрени. Тази заплата от 580 ( става въпрос за нето или бруто ).
Може и да не си само ти от Б-с , но другите да не посещават форума или да ги е страх да пишат .
Ако нямаш нищо против да те питам, ти като касиерка работила ли си в друга фирма? Благодаря, че отговаряш !