Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Има ли поканени на интервю от обявите на 29.04. ?

да така е,но все пак...къде сте останалите кандидати,защо не споделите нещо за работата в Jumbo-или май сме 2-3 ,които имат отношение по въпроса и без страх коментираме-браво,но на НАС !!!

Моля, не съм сверявал, но предполагам че и за интервюто акто са звъняли номера е бил същият, така че не ти издавам някаква тайна.

много ти благодаря!!!! едва ли някой друг щеше да ми помогне-желая ти късмет!!!

То и в мейла с изпратените документи го има - 02/902 61 00.

Аз също съм удобрена за касиерка.Имам някаква информация,надявам се да вие  полезна,Работа на смени,580 лв чиста заплата,като ви осигуряват на тези пари.Не е нужен гръцки,наистина няма транспорт ,но 30-ката който е до Ветрен спира там.Трудовия договор се подписва на първия ден(поне така казаха като питах).Казаха ,че ще ни викат или на 9,10 май или на 15,16 като отварянето на магазина ще е на 1 юни

Павлине,ако случайно си запаметил тел.номер ,от който ти се обадиха можеш ли да ми го напишеш,защото аз без да искам го изтрих,а затова,че си се отказал дано да си направил правилният избор!!!

А, в документите които са ми пратили на мен има длъжностна характеристика, така че позицията е ясна - склададжия. Точка номер 1 гласи: извършване на товаро-разтоварни и преносни дейности. Не, мерси.

Здравейте!
Поздравления за Павлин, че знае какво иска и че не се хваща за какво да е! Такива трябва да сме всички, да знаем какво искаме, да знаем своята цена и да не се продаваме!Аз също се отказах от Джъмбо именно защото са некоректни и защото показаха на всички явили се неуважение,некоректност и най-вече унижение. Търсят си хора, които не знаят какво искат ...да не разбират много много какво им се казва, за да не питат много много и да не държат на правата си много много. Всички знаем за големите чистки веднага щом утихне клиентопотока...всички знаем как ще се захванат и кадърни хора, които обстоятелствата ги притискат и как после след като наредят целия магазин, след като са спали хиляда нощи там и са пренебрегвали и семействата си и всичко, заради работата и после ще ги изхвърлят като мръсни котета...гадно е и унизително...затова си търсят хора, които много много да не питат и да мислят и да си търсят правата после...не им трябват умни хора - това е истината. Иначе магазина е много хубав - факт..но отношението е просто...да не говоря!
И как само си пращат документите да си ги попълваш и да ги пращаш....не знаеш дори какъв ще работиш или каква заплата ще вземаш...
Голям работодател - няма що...

Има ли някой въобще който е кандидатствал за ръководна позиция и да са му предложили същата, а не по-ниска!? Кое не и е за изпускане на работата като си кандидатствала за управител, а ти предлагат обикновена бачкаторска позиция за която не ти е нужно висше образование и въобще никаква квалификация!? Аз отказах да съм склададжия. Кандидатствах за Началник склад.