Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД

работих на позиция Оператор на камера една година в тази фирма.заплащането е 700лв. 8 часов работен ден 2 дена почивка.Работата не е тежка но е доста не-синхронизирана м/у програмния директор и служители.Бях доволен от работата си и давах всичко от себе си докато не почнаха да бавят парите за една година бяхме всички колеги с 3 месеца назад което е супер много за мен,а през това време телевизията си правеха ремонти дуграмички,оборудваха с ефтина техника но така и не се сещаха за качествените им служители,постоянно наемаха и все още наемат стажанти уж да се обучават а и възползват от тях поради липса на персонал.При раговара с колеги разбрах че и минали години ги забавят с по три месеца заплати но след време малко по малко им ги били изплащали за съжаление аз не можах да дочакам това изплащане защото като всеки нормален човек си има разходи които не чакат.

A!интересно било тука бе...думи нямам за Blizoo ли Евроком кабел ,както и да е.....Съпругът ми повече от 15 години работи в кабелната телевизия,още от основаването и....но в един момент дойде евроком и купи кабеларката.......Ми то какво да кажа,мъжът ми бачка по 12 часа ,прибира се капнал от умора и на 10 число едно нищо...Абе шефове на евроком ако имате смелостта да четете този форум ....помислете за работниците си,не се дръжте с тях като кучета а им дайте заплати,такива които им се полагат,за това което вършат.На коледа до сега винаги са му давали премии,от както Евроком дойде нема и по един бонбон...аа грешка дадохте едни подаяния миналата година...някакъв кекс,който така го изхвърлих.Абе тоз човек дето е по цял ден на студа ,кекс ли да яде на коледа ????/

Госпожо Неизвестна,
Моля споделете в кой Търговски център не са имали достатъчно дребни за да Ви върнат! Съмнявам се, че служителка ще си проси бакшиш от жена и още повече по този начин. Техниките за бакшиша са други и момичетата добре ги владеят;) Моля споделете кой е офиса и аз ще се погрижа да Ви върнат рестото в троен размер?!
Благодаря за разбирането!

Отидох днес да си платя сметката за Интернет. Останах доста разочарована. Една от служителките Ви каза, че няма в ммомента да ми върне 0.40 лв. Или нямаше или просто искаше аз да и оставя бакшиш. Много ви моля не лъжете хората че нямате в момента да върнете пари или си кажете направо искам да ми оставите бакшиш. Направо ми направи много грозно впечатление. Първо ми казва дайде ми 0.60 лв за да ви върна 1.00 лв, аз и казвам че нямам, а имам само 0.10 лв.Тя ми се  усмихва насреща и ми казва не мога да ви върна. Толкова не може да вземе лично от колежките и те да и дадат 0.40 лв. Това е България, това е Евросъюза госпожице. браво на теб.

Здравейте колеги,
Обръщам се специално към Г-н Стайков с една молба.
В района в който живея и ползвам услугите Ви като "клиент"още от създаването на "Центрум груп"и полагането на кабелното трасе в подземен трафик на 16 срещу17 т.м ЧЕЗ предизвикаха сериозен "токов удар".Пораженията за нас като домикинства ще ги обсъждаме в НЕК ,а уважението към самоотвержения Ваш колектив обслужващ столичния квартал "Лозенец"по специално улиците "Бунтовник","Николай Лилиев",,"Горски Пътник"и прочее борейки се с нанесените Ви щети ,отстранявайки ги ни дадоха възможност да продължим да гледаме Мундиала от ЮАР остава от нас.Моля Ви като колега и като Ваш стар клиент да изкажете благодарност на колектива Ви в "Лозенец"от мое и на съкварталците ми име.
 С уважение инж.Димитър Богоев /БНТ/

Вчера се явих на интервю за тийм лидер. Явих се, защото бях поканен, а не ей така. Малко, след като се прибрах, ми звъни Веселин Еди кой си (не му помня фамилистя) и манипулацията започва:
"Здравей, обажда се еди кой си, преди малко се видяхме на интервюто. Държа да отбележа, че бях впечатлен от твоето представяне... (пауза)... но ти не ми вършиш работа! Обаче понеже съм впечатлен, ще дам CV-то ти на колегите от другите отдели с препоръка! Много ти благодаря за това, че се отзова!"
По време на интервюто аз изразих мнение, че служителите трябва и да бъдат изслушвани и да им се оказва подкрепа, което може би е разколебало въпросния "специалист", който в прав текст ми каза, че от мен се иска основно това: "На оперативката им НАПУКВАШ КАСКИТЕ!". И понеже аз му отговорих, че не трябва да се правят компромоиси с несериозно отношенив, но служителите трябва да бъдат изслушвани и подкрепяни, големият спец решил, че "не му върша работа".
Моля ви,м хора, за ваше добро, ако ви е останала поне капка достойнство - не започвайте в "Евроком" или както държат сега да се наричат: "Blizoo".

При полагаема едночасова обедна почивка,дори само да излезна да хапна за половин час като се върна в офиса,всички ме гледат като боклук.Как може да си позволявам такова своеволие...
12-часови смени за заплащане като за половин работен ден ,но пък за сметка за местоположението- в уютна соц.сграда ! Иначе колективът бива,повечето са свестни,ама Skype вместо за служебни въпроси се ползва най-вече за клюки. А това,че в темата масово се оплакват абонати, какво остава за служителите. Аз съм си виновна,че отказах две предложения за работа,за да започна в "най-великата" кабеларка !

В търговски отдел на фирмата на над 10 търговски агента, един от който съм аз, намали заплатите със задна дата без да уведоми за това тези служители. Много некоретно отношение от страна на работодателя. Миналата година точно преди коледа фирмата съкрати между 200 и 300 касиер/ки. Вие предценете дали да кандидаствате в тази фирма Евроком-Кейбътел.

Уточнявам БИВШ клиент! На вниманието на ръководителите:не бива да притеснявате гражданите с някакви агенции за прибиране на Ваши вземания след като 7-8години съм бил редовен Ваш клиент и платец само защото Ваша служителка не си е свършила работата и задълженията!Пуснал съм жалба до Вас,но предпочитам да се свържем по телефона или очи в очи,за да попълня точно празнотите във Вашите разбирания за работа с клиенти.Не може 7-8години без никакво закъснение да си плащам таксите и след прекратяване на договора си с Вас да ми правите проблем за 30-40лева,които не съм платил при положение че вече не ползвах Вашите услуги и то след 8 месеца след като съм преустановил отношениятя си с Вас и съм върнал приемника за цифрова телевизия,но не съм пуснал молба за прекратяване на договор защото не ми бе дадена възможност от Вашата служителка!Моля обърнете на това МНЕНИЕ и на МОЛБАТА ми и се свържете с мен на посочения в молбата телефон за да Ви опиша подробно случая!Между другото днес разбрах че въпросната служителка вече е уволнена-ПОЗДРАВЛЕНИЯ,но проблема ,който сътвори уви остава.Поздрави!!!

Жена ми работи в Евроком. 2005 година получаваше заплата 350 лв - за сравнение сега края на 2009 тя получава 300 лв. Интересно нали. Това при условие, че  не е чистачка, а им картографира кабелната мрежа.