Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД

За близо 5те години които работя в фирмата изградих мнение че това е .... ...... с краино бездущно отношение кьм персонала.На фона на големиа си имидж преди 6-6 години, сьс смяната на много собтвеници в момента фирмата е в дьното на пазара на труда.Потенцияла за развитие клони кам 0 - е аз сам дал -1

Заплащането винаги е било много субективно, затова добрите заплати спират на мениджърско ниво като част от него е сформирано по стария принцип вуйчо владика! За отношение отгоре-надолу неможе и да дума да става камо ли очаквания за развитие... Изключително агресивна среда за работа. Повечето служители са роднини или приятели на роднините, но фирмата всъщност се крепи и върви напред поради инвестициите и на малкото компетентни служители които са останали.

Ена фирма .която върви бавно по нанадолнището .Много ДИРЕКТОРИ ,малко хора за вършене на работа.От 1 год насам .....голямо текучество на човешкия фактор.Никакво развитие за служителите.Циклене на едно място .

Към момичето,което ще почва работа-ако имаш добри умения ще се издигнеш 100%.Но само в леглото.

Има малко повече интриги в офиса от нормалното за една фирма, но откъм свободно време, привилегии, местоположение и работна среда е ок.
Никакъв потенциал за развитие. Колегите са дистанцирани вследствие на интригите

Не мога да дам мнение.Не Ви познавам.Искам съвет.Кандидатствам за позицията билинг специалист.Как е там?Доколко колектива е склонен да приема нови хора и запознава ли ги с работата?Ще бъда благодарна,ако напишете своето мнение.

4-та година съм -заплата ми бе 400лв.преди месеш я вдигнаха
уважение-никакво от шефовете
потенциал за развитие-никакъв

[quote]Заплащане: Много е зле и повишаване просто няма, за тази година повишаването се изрази в прехвърляне на социалните плащания в заплатата. В смисъл реално повишаване 0%, а ги водят по документи и за пред статистиката поне 10%

Уважение: Тук шефовете са просто под всякаква критика, държат се арогантно с всички служители.

Привилегии: Безплатна кабелна и интернет

Фирмена сигурност: Няма да те изгонят, защото друг просто не би се хванал да работи за тия пари

Съотношение работа / свободно време: Работим дори и в почивните дни

Потенциал за развитие: Никакъв - ако започнеш на едно раб. място и си в провинцията шанс за развитие нулев

Местоположение: Добро

Колеги: Някои са добри, други усойници, като навсякъде

Работна среда: Не добра (не искам да използвам по-груби думи)[/quote]

Колегата ми спести писането !

Привилегии: Безплатна кабелна и интернет

Съотношение работа / свободно време: Работим дори и в почивните дни

Местоположение: Добро

Колеги: Някои са добри, други усойници, като навсякъде

Работна среда: Не добра (не искам да използвам по-груби думи)

След закопуването на ек пловдив персонала намаля с над 100 човвека!
Вие преценете сами за фирмата!